Foto Zombie Kush - Ripper Seeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ćyro

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
969
6.606
233
Dalmacija
Vecer decki i curke, da upisem i ovdje par crta, da se zna da smo jos zivi :)
Ja zakucan na full dozi Biocanne Vege, 40ml na 20l vode a ona sve bljedja i bljedja. Tako da smo s pune doze otisli jos malo gore.
Zadnja dva zaljevanja je dobila Vege oba puta, jucer sam malo pojacao pa je u 15L vode islo oko 70ml Vege. Velim “oko” jer ona mjerica od biocanne ima do pedeset ml, i jos skoro cenat do vrha, rekao bi 70ml sigurnih. Dva puta za redom.
Mislim da cu sad davati po dvije doze s prihrnom pa jednom sama voda.
Dodje mi doslovno da joj svako zaljevanje sibam prihranu jer raste, i jede.
A i jedu nju isto, skakavci. Gusjenica nema. Mozda im smeta kiselost one borovine oko pota a mozda im samo jos nije vrijeme. Vidit cemo.
I tako.. i dalje piskim po sajtu, out je fun :)
Ćuka nema. Otisla je. Sasvim sam siguran da jaja jos nije snjela dok sam ja poceo dolazit na sajt, i vjerovatno je odlucila da ipak ide negdje sigurnije posto jos nista ne gubi. Neka joj je mirno more. Zao mi je sto sam joj mjenjao plan.
Prskao sam neem uljem, tj naoravio sam sprej u nadi da ce skakavci odustat ali ne smeta im neem pa onda vise nisam spricao.
Mislim da je samljet chili papricice i napravit sprej i s time probat? Jel to itko jos probao? Kako Cannabis reagira na Chilli :D iskreno, da imam praha i isprobao bi. To cemo do godine hehe.
Znaci Biocanna je neka vrsta Plantelle, upgrejdana jer ima boost :D moj laicki zakljucak. Al svidja mi se. Dajem je i chiliju. Fino mirise, pari organik :p al na stranu salu, po ovome sto sad vidim, lako ce u cvatu ici dvije ili cak tri doze.
Znaci stalno je grickaju skakavci raznih velicina i boja…
IMG_8263.jpeg
…medjutim imam i saveznike. Vec nekoliko vrsta pauka sam pronasao na njoj. Simbioza je mama.
IMG_8221.jpeg
IMG_8265.jpeg
I tako Kushara raste kao da je jedan stup. Debelo i polako, ali sigurno.
Neznam ni sam sta da radim u vezi vezivanja. Najvjerovatnije cu zakucat 4 kolca okolo pota i tu radit kakve kombinacije s kakvom zicom ili mozda mrezom iako sumnjam za mrezu, skrojit cu ja svoju mrezu zicom. Bit ce to nesto za vidit haha.
Ovako cu imat jasniju sliku sta da radim za dogodine. Nek smo zivi i zdravi, drugo sve lako.
IMG_8259.jpeg
Ovo generalno moze prilicno lako puknit sad vec po slabom vrimenu? Jos je fleksibilna dosta jer vege ali mislim da cu morat uskoro pocet razmisljat o ucvrscuvanju.
IMG_8262.jpeg
IMG_8260.jpeg
IMG_8270.jpeg
IMG_8269.jpeg
Jucer 38.7 u hladu a na suncu 45 i jace, ona nista, sve stima. I perlit odbije dosta topline ovako na povrsini. Grabljam pred zaljevanje pa kad nalijem bas se lipo sam rasporedi. Jos jedan plus a neplanski.
Pije svaku drugu vece po 15litara. Doduse procuri vec nakon 12-13 al 15 miksam jbga.
Znaci sad je plan po dva puta prihrana jaca doza pa jednom voda. Slobodno sugerirajte ako moze stalno prihrana ili ako sta valja mjenjat. Al gust je isprobavat i ucit liniju koju prije nisi probao. Tu nema price.
Topam i dalje cim gdje primjetim vrh di mogu zavuc prste.. eto to je to pa do iduceg updatea jedan veliki pozdrav :wave::love2::sun2: