Klijanje - rast u casi - presadjivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.06.2014
28
6
8
naručeno,još na poklon dobio 1white widow.ako sad stavim sjemenje u zemlju u čašu od jogurta šta isto mora biti na suncu?kako onda može proklijati u salveti i još prekrije tanjurom
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
drug, prolkijace u zemlji a to je isto kao da je u maramici, nema u zemlji sunca jel tako, i onda kad proklija lepo oma ide van i siri listove ka suncu, kada ga bude. mozes bre staviti casu gde hoces, ja obicno drzim na terasi il prozorskoj dasci, ne mora bas biti sunce zarko, i tako ga nema ovih dana ;) ajd sadi, nemoj cekati jesen
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
uz taj manji rizik imaces izduzene biljke kada proklijaju ako nema sunca, pa sad kako hoces, ja bih rekao il im daj uslove da rastu ili nemoj saditi
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Martini pa da i neko i vidi tu tek isklijalu i malenu biljcicu ,sta mislis da bi on prepoznao da je to marihuana..i ja sam moje drzala isto kao i Power na terasi ili na prozoru i jos zivim u strogom centru BG ,pa niko nije primetio niti ista prepoznao a imam i iznad a i ispod mene komsije..svi pomisle da je to neko cvece,a tebi ce jedino da prepoznaju..sadi sto pre i ovako skoro da si i zakasnio..:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
18.07.2014
5
1
0
Zdravo vutrasi :p nov sam i prije par dana sam posadio biljku,zanima me dal mi dobro ide poslacu vam sliku da vidite kako moja biljka izgleda pa ako bi neko mogao da mi kaze dal je to ok i sta da uradim sad,inace ovo mi je prva biljka i izvinite na smaranju:) inace kako da poslajem sliku? :-D
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
izduzena i previse zalivena,, stavi na direkt svjetlo i presadi u veću posudu koja je neprozirna, mozes staviti zemlje skoro do listova, ako mislis outdoor malo je kasno i slabo ce to biti, u svakom slucaju sretno i poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: userNomore

Bruce Banner

Aktivan Član
15.04.2014
89
84
28
Ja stavio juce autoflowering semenke u Slavol S u casice i evo danas vec izlazi klica, znaci posle otprilike 20-24 casa.
Mozda neki auksini u Slavolu napujdavaju klijanje, daje mu vigor :D
slavol-s.png

http://www.slavol.rs/slavol-s-tecno-djubrivo/




edit:
Sad sam tek pogledo ostale semenke koje su u vlaznim maramicama isto pod Slavolom S jer sam mislio te ce sporije da klijaju, i nekoliko je cak i brze proklijalo nego one u casi, ne mogu tacno da procenim, ali neke imaju troduplo duze korencice...
 

Bruce Banner

Aktivan Član
15.04.2014
89
84
28
Evo sad cu, nego pa jeste Slavol S relativno nov, nisam citao bas o tome, on je specijalno za klijanje namenjen i eto radi poso brze nego obicna voda :)

Nisi trebao da mi spajas danasnji i jucerasnji post, jer mi tako izjava gubi smisao. I da te zamolim nesto, probaj za promenu staviti neki drugi smajli osim tog koji namiguje.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Bruce Banner je napisao(la):
Evo sad cu, nego pa jeste Slavol S relativno nov, nisam citao bas o tome, on je specijalno za klijanje namenjen i eto radi poso brze nego obicna voda :)

Nisi trebao da mi spajas danasnji i jucerasnji post, jer mi tako izjava gubi smisao. I da te zamolim nesto, probaj za promenu staviti neki drugi smajli osim tog koji namiguje.
nista ne gubi smisao, sve je jasno, slavol s radi posao i to je to
 

Pustinjak

Banned
Banovan
08.07.2014
65
79
18
pozdrav,dugo pratim forum,ali tek sam se nedavno registrirao imam jedan specifičan problem,vezan za presađivanje
radi se o tome da sam nekakvu nepoznatu sortu,sjeme od ulične,ali dobre bacio u outdoor
problem je slijedeći narasla je ok 190cm a mjesto na kojemu sam je posadio je sad potpuno obraslo,sklop ne mogu otvoriti nikako tako da nema svijetla
dnevno svega 2-3 sata i to da je možda u ta 2-3 sata 20% biljke pod svjetlom
vidim da je ženska i šteta mi je da ju samo tako ostavim jer tu je osuđena na propast
moje pitanje je da li je moguće tako veliku biljku presaditi?