LED Big Bud / Sensi seeds / AC Infinity Iongrid S22

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.449
28.315
1.098
Trøndelag
77. dan starosti
45 na 11/13

Zavrsila treci tjedan cvjetanja i sada se nalazi na pocetku cetvrtoga. Trebat ce tu jos 35 dana do kraja po mojoj procjeni. Jos iducih 7 dana se druzim sa njom pa je napustam na 10ak dana. Poceo se miris osjetiti a i ljepljivost na prtima kada je dokatnem takoder. Lampa je na 75% ili 230W snage rekao bih taman za nju.
Iduci cetvrtak-petak ide iduca runda palminog pepela i to 100gr kao top feed.
Malo sporije cvjeta nego sam ocekivao ali nije problem. Tjedan gore ili dolje mi ne igra veliku ulogu ali bilo bi bolje da je krace zbog temperatura koje dolaze. Do iduceg puta :banana123:


IMG_2889.jpeg IMG_2890.jpeg IMG_2891.jpeg IMG_2899.jpeg IMG_2900.jpeg IMG_2901.jpeg IMG_2902.jpeg IMG_2905.jpeg IMG_2906.jpeg IMG_2907.jpeg
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.105
15.852
358
Acid doug ih je imao nekoliko uz dva puta se sam topao,ali u tom slučaju,nastavlja jedan vrh i dva koja bi dobio samim topanjem!
Neču slike keljit ,ima u temi o mutacijama...poliopoid sam imao više puta,ali nikad se nije razvio kao što vidim neke....ovaj od Beštije mi se čini da bu monstrum. Jedino flat steam mi je drek i tu granu odmah odrežem,jer lagano fobije buđ!

Ljepo se vidi razlika kad biljka ima hrane koliko može absorbirat. Idem update roknut,da tu ne duljim!
Svaka čast kolega,postavio si neke nove standarde:thumb:
 

Head of Green Berets

Vutra veteran
23.04.2022
165
1.065
143
:wave:Pozdrav svima:respect::vutra:Ni ja ne želim smetati i kvarit dnevnikeyessss: ali @0Marac0 složio bi se sa tobom I meni po listovima izgleda da vuče neku mutaciju što je ovdje gotovo neprimjetno i nebitno,bar meni izgleda prelijepo oblikovana i zahvalna na ljubavi i brizi koliko joj posveti gospodin beštija kojem se divim na svemu od kad pratim forum i posebno pohvaljujem ovaj niz dnevnika,znanja,kulture,ljubaznosti i savršeno uzgojenih biljki ...:clap:::respect::djede:
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.449
28.315
1.098
Trøndelag
@Ćyro evo poklanjam ti ga kad bude gotov :p
@0Marac0 tako sam zadnji put izgbjegao na lavender og. Cim sam vidio naznaku samo sam na vrhu razdvojio granu nekih 10cm od vrha
i nije se stigao formirati. Ovdje sam ga kasno skontao iako je grana cijelo vrijeme bila deblja od drugih nije se odavao skroz do kraja. Meni relano osim vizualnog efekta nema nekog benifita. Ta naguzvana masa u njemu mi se nikako ne svida i taj vrh ce ici u hash odmah cim ga skinem. Mozda nije tako ali mislim da mu je i potencija slabija od klasicnog vrha?

@Head of Green Berets zadovoljstvo je citati tvoje postove. Pokazujes uvijek pozitivnu energiju i respekt bez da trazis nesto zauzvrat. To je u biti i sve ono sto ova nasa zajednica i je. Nesebicno davanje bez trazenja necega zauzvrat, zato i jesmo to sto jesmo. Nekada mi se uopce ne da raditi dnevnik i dokumentirati sve to, ali kada vidim da netko poput tebe uziva u tome onda mi ne bude tesko. Veliki :respect: od mene i veliki pozdrav!