Amnesia Haze Regular Soma Seeds | Super Soil vs BioCanna | Organic | LED by FatOne

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.507
258
Dok imas veliku zelju tesko ju je ostvariti.
Nisam ni sam pametan sto da napravim, 13. dan od kada su stavljanje u zemlju, 7-8. dan od kada su ugledale svijetlo, ali slabo jako ide, jos mi izgledaju vrlo cudno. A regular u pitanju pa nek mi ove dvije otpadnu iz plana kako izgledaju da bi mogle ostao sam na samo dvije i to je upitno jer nekako stoje na mjestu :(
As (1).jpg
As (2).jpg As (3).jpg As (5).jpg As (4).jpg
Sto vi mislite? Da jednostavno pikam novu turu ili da im pruzim sansu jos?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ma kakve sanse. Zaklao si ih s onim poklopcem. Soma kaze da izgledaju kao da trunu. Medjutim isto tako kaze da nije bas tako sta vidio, kod biljaka 13 dana starih. Mislim da ti je ubacio koju sjemenku viska od Amnezije? Ovo baci u smece i zaboravi. I nemoj kupole praviti jebiga sad znas :) Moze kupola ali ne da kuha zemlja skupa u njoj :) Ako budu i slijedece tako a sve ok s tvoje strane onda krizamo Somu s liste :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FatOne

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.507
258
Ma kavo križanje Some s liste, možemo jedino križat njegove strainove da dobijemo neke nove :D Ajmo mi jovo nanovo reklo bi se :D
Treba paziti na sve aspekte, iz najboljih namjera izađe najgori mogući scenarij. Kao neki kontra efekt se dogodi, ali sto je tu je.

Prvo su posađene pre duboko, tj. na nekih 3cm dubine.
Druga stvar ostali su u propagatoru puno previse, zemlja u njemu se ne susi. Biljka se zbuni i ne zna kud treba korijen a kuda tijelo, kod mene su krenule kontra.
Treća stvar je tehničke prirode. Pazit na opremu dali je sve kako treba, Kod mene se od spojila zica podnog grijanja, sreća nije se ništa desilo, a moglo je svašta biti. Ovako samo nije grijalo sto je opet pridonijelo razvoju ove situacije.
I naravno sve greške su ispravljanje tokom ovih dana ali ocito je to sve skupa bilo previse za tek niklu biljcicu, zato oprez kod tek niknulih biljaka taj period (prvih 10-tak dana.) života je najkritičniji. Sve u svemu nemojte ponavljati moje greške, jer vas neće spasiti ni kvalitetna oprema, ni genetika, ni svi ostali preparati :D

IMG_20220309_191541.jpg
round2.jpg
Stavljam ih sada na klijanje pa dok bude novosti nastavljamo priču.
 
Poslednja izmena:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.507
258
Amnesia haze ce ici poslje ljeta najvjerovatnije, jer ako je sada startam vrucine bi me ulovile u najgorem mogucem periodu cvata i jako bi podbacila zbog toga.
Uskoro ce ici novi dnevnik u stilu ovoga (sve isto jedino neka druga genetika od Some), jos nije tocno definirano. Ali vjerovatno nece ici regularno sjeme, vec feminizirano zbog nadoknade vremena.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.507
258
Nove sjemenke su krenile
Bolje da ni nisu, ovo je sramota.
Ovo je znak isprike za 2 mjeseca neuspjelo klijanja jer mu se sjebalo putem. tj lavander na valja i mora sa suplyom pricat, a amnesija je "stara". ALI NI JEDNA SJEMENKA NIJE ISKLIJALA iz prve ture.
Cak nije ispostovao ono sto je rekao da ce napraviti.
IMG_20220413_084626[1].jpg
 

Prilozi

  • IMG_20220413_084148[1].jpg
    IMG_20220413_084148[1].jpg
    310 KB · Pregleda: 71

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.507
258
A sjeme u prvoj posiljci je osteceno jer ne postoji drugo objasnjenje zasto 26 sjemenki do sada nije isklijalo u idealnim uvjetima. (strogo pazeno na uvjete 16 sjemenki jiffy umjereno vlazan i drzan na tempraturi od 27°c po cca 7+ dana i uvjek sve sjeme mrtvo.) Kod prvih 10 sjemenki je bilo pogresaka ali ni te pogreske nebi natjerale da se sjeme ni ne otvori, nego samo umre. (ni jedna nije istrunula, sve su samo iste kao kad su stavljenje na klijanje, eventualno se otvorile (njih 5-6 od 26) i pozutilo korijencic.)
Ovdje je sam rekao kako je imao lose rezultate i kako mu je zao zbog toga.
Screenshot_6.png
Slike danasnje posiljke (koja sadrzi polovinu obecanog) su gore, a po ovom znam da sjeme ne valja. (ne sve ali njih nekoliko koje u smrskanoj "pipeti")
 

Prilozi

  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    642,6 KB · Pregleda: 62
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    852,3 KB · Pregleda: 62

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.078
15.633
358
strogo pazeno na uvjete 16 sjemenki jiffy umjereno vlazan i drzan na tempraturi od 27°c po cca 7+ dana
Tebi se je sjeme skuhalo ili u transportu,stajalo na vručini.....
I loše sjeme bi proklijalo,da stoji u vodi, barem bi nekoliko pustilo klicu. Nemoj me krivo shvatit,pitam jer ostali sa kojima sam u kontaktu,hvali klijanje i puštaju klice več u vodi. Jbga, siguran sam,da se nešto dogodilo,jer to je puno sjemena!
 
  • Love
Reactions: FatOne

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.507
258
Dozio sam zivcani slom :D
jbt mozes zamisliti 26 sjemenki, pazis na uvjete vise nego ikad i nece. I onda zaboravio 8 dana poslat. a ja vec izgubio sve vrijeme od 16.2 do danas. Imam ja tu jos njegovih sjemenki novih koje su dobre 100% osim ovih vidno ostecenih, i jos 20-tak iz prve posiljke koje cu sve bacit na klijanje da dokazem da cjela prva posiljka ne valja.
Sad sto se desilo da je ubilo sjeme u prvom paketu nitko ne moze znat, a moze bit svaste, debeli minus u temperaturi, xray na carini ko ce znat
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Pustiti cu Vas sve jos malo. Pa cu onda ovdje pisati sve detalje. I test klijanja kako je tocno zavrsio (skupa sa slikama). Samo cu reci da neki ljudi nisu htjeli da se nasteti egu nikome. Razmislite svi sta cete dalje pisati. Fat, nemoj zaboraviti da iste sjemenke koje ti imas tu kod sebe imam i ja kod kuce. Takodjer i @beštija . Cim dodjem kuci, ide sve na klijanje, jednako kao i kod @Somaseeds . Tebi su pare vracene nakon sto si dozivio slom, a bestiji cu ja pare poslati kako god znam da stavi sve svoje sjemenke na klijanje.
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.078
15.633
358
Meni je čudno,da toliko sjemena ne pusti klicu!
Bez uvrede kolegi Fatu,kad sam probam,onda ču tvrdit svoje. Ovako,mislim da su se skuhale u transportu. To se često dešava ovima u toplijim predjelima Amerike.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.507
258
@Bizzo smiri zivce, pare vracene nisu. Sa Somom imam mail razgovor o svemu trenutno. Ja ovdje ne govorim da sjeme/ soma/genetika ne valja. sjeme koje ne valja nemas ni ti ni bestija (lavander regular gore slika gdje soma navodi kako ne valja.) amnesija isto je imala los rezultat jer je sjeme starije, sam je rekao screen u privitku.. JA TVRDIM DA JE PRVA POSILJKA OSTECENA I TO SAM DOKAZAO SA KLIJANJE 26 sjemenki i izgubljenih 2 mjeseca zbog toga. A ti ako ne zelis shvatit o cemu pricam nemoj.
 

Prilozi

  • Screenshot_7.png
    Screenshot_7.png
    8,9 KB · Pregleda: 38
Poslednja izmena:

Somaseeds

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
15.02.2022
70
603
83
HIGH Fat one, I don't understand nothing from the messages because of the language. But we talked on e-mail. I will make you a refund in the next days by crypto. I asked for your bankaccount but you didn't give it to me. Will send you what you think you want from us with the courier. And then after you harvest you think about what you pay us. It is not about money or anything for us. We want you to succeed and make your medicine from Mother Nature.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.507
258
All is fine Soma, im talking up there mostly how first package was somehow damaged on the way, nothing else or against u or yours product. If You din't saw last e-mail, check it out i explained there everything.

Za sve ostale, jos jednom da ponovim da ne dovodim u pitanje kvalitetu Sominim proizvoda ili genetike. Sjeme je kvalitetno isto kao i ostali njegovi proizvodi. Za ovo sto se meni desilo nije odgovoran on, nego kurirska sluzba. A Soma je bio korektan i izasao u susret te zamjenio sjeme (sada sve) i dodao poklon sjeme za ispriku zbog izgubljenog vremena.
 
Poslednja izmena: