Amnesia(Seedstockers), Gelato 33(Advanced Seeds)-hps 250W

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tulumba

Banned
Banovan
22.08.2023
7
30
12
25
Pozdrav svima, ha odakle bih poceo , nisam ni planirao da pravim dnevnik ali doslo je do malih poteskoca koje se ne mogu resiti u ''chatu'' zbog abnormalne kolicine unosa thc-a ,i ne ozbiljnosti (ne osudjujem nikoga), pa mislim da je najbolje da ga otvorim i olaksam sebi ovaj grow uz naravno vasu pomoc, inace ovo mi je prvi indoor, svi se secate lubenice stare od prosle godine u outdooru tj ne uspelog og kusha koji je mutirao i nista nije bilo od njega , sada sam pripremio dve drugacije sorte amnesiu i gelato 33, e sad trebao sam ranije da otvorim dnevnik ,jednostavno ne stizem od posla i iskreno mrzelo me je ,vreme je doslo da se ipak otvori kako tako, ali pokusacu da prilozim sto vise informacija slika itd da napravim ovaj dnevnik da ispadne na nesto s obzirom da pravim dnevnik u 26 danu vege, dok zavrsim ovaj post vec cemo uci u 27 dan ,finansije su me takodje zaklale za ovaj grow ali boze moj tako je kako je raspolazemo sa onim sto imamo i nemam mnogo slika od pocetka growa ,ali da ne bih duzio ajde da pocnemo polako
SEME
Amnesia (Seedstockers), Gelato 33(Advanced Seeds)

PROSTOR
Grow tent 80x80x160
VK 125 Vent (outtake)
VKO 125 Vent (intake)
Vent oscilirajuci sa stipaljkom( mesanje vazduha)

SVETLO
Sunmaster dual spectrum hps 250 W

ZEMLJA
Plagron Grow Mix 50L

POTOVI
x2 Smart Pot 27L sa ruckom

DJUBRIVO( e sad tu fali dosta toga sto cu usput dokupljivati , trenutno imam ovo) IMG_3103.JPG

Seme i jedno i drugo pustile klicu nakon dan ipo.... 24. 11 . u isto vreme , i tada su stavljene direkt u potove od 27L i prebacene pod HPS 250W
izbile vanka Amnesia 28.11. na 29. 11.u toku noci ,Gelato 30. 11.na 1.12. u toku noci , temperatura 24/28 vlaga 37/50 , znaci zalivene 24.11 sa 2.5 deci ciste vode obe.... 27.11. zalivene sa 0,5L svaka (1 ml alga grow, 1 kap cal maga nisam jos uvek imao root) rezim 24/0
Nazalost nemam sliku ni jednu do 10 . 12. pa cu pisati sta sam joj davao do tada i kakva je situacija bila i izvinjavam se na ne potpunom dnevniku
01.12. (8. dan) zalivanje alga grow 2 ml, root 2ml ,silicon 1 ml ...1L svaka
izgledaju fino sve ide po protokolu , hps susi ko lud ona pije ko luda idemo dalje da stignemo do slika
03.12. (10. dan ) 0,5L svaka ciste vode ... rezim idalje 24/0
04.12 (11. dan ) prebacivanje na 18/6 i zalivanje 0,5 L svaka 2 ml root ,2 ml grow, 1ml cal mag, 1ml silicon + naknadno 0,25 ciste vode obe
07.12.(14. dan ) i moj rodjendan dobijaju bogato po 1 L svaka od slavljenika 1ml/l root , 1ml/l alga grow , silicon 0,5ml
i konacno dolazimo do 10.12. ( 17. dan) Amnesia topiran glavni vrh , zalivene obe sa po 1L vode 1ml /l root, 1ml/l grow , 1ml/l cal mag, 1 ml/l silicon
Gelato malo kasni od pocetka za Amnesiom pa njega nisam hteo jos topirati , slike koje cu staviti od 10.12. su sa upaljenom lampom nemam do 12.12. slike normalne
Temperatura 24-28,9
Vlaga je tu bila okej 30-50% ali kasnije ce poceti da me jebe
IMG_3027.JPG
levo amnesia

IMG_3028.JPG

Desno Gelato 33
IMG_3029.JPG

U medjuvremenu 12.12 .(19 dan) malo foto sesn dok odmaraju Amnesia se lepo oporavila od topiranja i gazi jos jace , Gelato za nijansu kasni od Amnesie i nisam je idalje topirao , da malo stignu jedna drugu a i da ojaca gelato , jbg slike su takve kakve su nisam planirao nista od ovoga slikao sam zbog sebe za sebe kao i sto gajim ovo za sebe tako da nema ljutnje , tu su jos uvek bomba bez greske list koren itd sve , sad jos malo krece pakao samo polako ... IMG_3030.JPG IMG_3031.JPG IMG_3032.JPG IMG_3033.JPG IMG_3034.JPG IMG_3035.JPG IMG_3036.JPG IMG_3037.JPG IMG_3038.JPG IMG_3039.JPG IMG_3040.JPG

Mislim da se jasno vidi koja je Amnesia koja je Gelato da ne pisem na svakoj slici sad
13.12. (20 dan) lagano krece se sa treningom amnesie znaci LST koliko je moglo a gelato tek tek po neka grancica jer je jos uvek slab
IMG_3072.JPG IMG_3042.JPG IMG_3045.JPG IMG_3046.JPG IMG_3047.JPG IMG_3049.JPG IMG_3050.JPG IMG_3051.JPG IMG_3052.JPG IMG_3053.JPG IMG_3054.JPG IMG_3055.JPG IMG_3056.JPG


14.12. (21 dan) nastavak lsta na amnesiji i malo na gelatu, takodje zalivanje svaka po 2L 2ml/l grow , 2 ml/l root ,2 ml/l cal mag , 2 ml/silicon
ugl nista se ne menja sve ide super, bestijice se lepo zguscavaju, ruckaju , sire , treniraju se obe konstantno , malo je duzi ovaj post al sta da radim sad , tako je kako je je, jel vi vidite koliko ja uzivam u ovome, u ovom postu ce biti 77 slika , haha tek joj je 27 dana , mislim sta vise pricati , zato mi i nije mrsko i hocu da je spasim ako bude moglo idemo dalje , bas mi mnogo znaci i mnogo truda i paznje ulazem u ovo , smiruje me i opusta kad joj pridjem samo majke mi

temperatura vlaga je uvek okej ista jer ja imam podno grejanje u stanu a i klimu ako je bas minus napolju zesci tako da zato ne pisem za tu temp i vlagu da ne zaboravim , da ne oduzimam mesta slikama mojih misica hehe IMG_3061.JPG IMG_3064.JPG IMG_3065.JPG IMG_3066.JPG IMG_3059.JPG IMG_3060.JPG

17.12 . malo vezbamo , polako postaje guzva u boksu , sutra zalivanje , stizu novi proizvodi sto su se trebali davati jos od pocetka al se nije imalo kesa jbg haha IMG_3076.JPG IMG_3074.JPG
Sta je ovo moracu u drugi post ne mogu pola slika ubaciti , sad sam se pogubio skroz kad me ogranicavaju pa sad ne znam ni sta sam ubacio ni sta sam izbacio al nema veze sad ide najjace
 

Prilozi

  • IMG_3082.JPG
    IMG_3082.JPG
    624,6 KB · Pregleda: 4
  • IMG_3075.JPG
    IMG_3075.JPG
    494,6 KB · Pregleda: 3
  • IMG_3073.JPG
    IMG_3073.JPG
    521,1 KB · Pregleda: 3
  • IMG_3044.JPG
    IMG_3044.JPG
    636,6 KB · Pregleda: 2

Tulumba

Banned
Banovan
22.08.2023
7
30
12
25
UPDATE :
18.12. ( 25 dan) 2 L svaka 3 ml grow, 2 ml root , 2 ml zyme, 2 ml sugar royal , napokon stigao zyme i sugar posle duzeg vremena haha
sad je vec druga prica u boksu
ide nastavak u ovom postu jer ne mogu da ubacujem slike vise u onaj , moram da brisem neke da bi ubacio ove sad , tako da nastavljamo ovde , zbog ovog updatea sam i pokrenuo dnevnik , ovako su izgledale u ponedeljak i juce sam za svoju slavu jos budala krenuo ih malo osisati odozdo listove sto dodiruju zemlju i koje zaklanjaju sredinu , i to sam uspesno zavrsio , i krenuo sam da joj uradim lst da je malo rastegnem jel viidite koliko je gusta ne moze joj covek prici , medjutim nisam znao da su grane u isto vreme i krhke i savitljive nekako jako cudno ne znam kako bih objasnio , ovo mi se jos nije desilo za ovih mesec dana,spolja izgleda super a ustvari iznutra je problem , koliko sam je puta trenirao prvi put da mi se desi da je zategnem i samo u jednom momentu pukne iz cista mira, 3 grane , 2 na gelatu , 1 na amnesiji koje su obecavale znaci znate sta znaci obecavale su pukle kao cips , a toliko se trudis i pazis i sve suze su mi krenule na oci sinoc , od usta odvajam za njih dve bukvalno nedelju dana sam jeo makarone i pirinac da bi njima kupio zyme i sugar toliko sam se vezao za njih kao za coveka , i onda udjem u takvom stanju emocionalnom i u soku potresen kao da mi se desilo nesto mnogo strasnije u zivotu ,na ovaj sajt udjem na chat u nadi da ce mi od tih 4 ljudi sto su bili tu sinoc 1 reci sta da uradim sta da joj dam u tom momentu , samo sam bio predmet sprdnje ETO KAKAV SMO MI NAROD , zato smo tu i gde smo , davno sam se razocarao u ljude i nikada nisam bio nacionalista ali stvarno do kad cete vi hrvati biti takvi ljudi , cast izutetcima onom mrazu i jos po kome ne kazem ima dobrih momaka, znas kad mesec dana nisam video gresku druze ne ja nego ljudi ovde sto se dopisujemo svaki dan neka kazu , prvi put u zivotu nesto radis , nadji mi jednog na sajtu da je to uspeo , bez dnevnika ***** mamina itd , Samo ne daj boze opet cu reci isto sto i sinoc ne daj boze ili kako vi kazete ''Gospo'' da nekom zatreba za leka pa da mora ovde traziti jadan pomoc od nekoga ne daj boze nece se taj leba najesti , meni hvala bogu ne treba za leka ako bude nesto od nje bude ako ne bude nikom nista samo sam veliki ljubitelj i obozavalac marihuane i ziveo sam preko gde je to legalizovano jos vekovima pre nego sto je doslo u hrvatsku samo mi je zao sto ce nekom stvarno trebati doce mozda ce mu se desiti ista situacija ko meni sa biljkama i nece znati sta kako , sprdace se snjim , i docekace ga cetiri dripca koja jedva cekaju da se probude da je smotaju i da uhvate nekog u masinu , a ne znaju de su suplji , najveci greh je igrati se sa tudjim osecanjima deco, isto kao i prosle godine kad sam bio ovde , a ne znamo se mozda smo komsije sta da se sretnemo veceras negde otkud znas , mozda ja imam rak a ti ne znas , malen je vas um da to razume ...

Da malo stavim emocije po strani .... zavezao sam je izolir trakom sve tri grane pricvrstio na obe biljke i podbocio zicom odozdo napravio sam kao tobogan ako bi slucajno nesto bilo tako da ne moze nikud, danas je 20.12 one su dobile po 2 litre pre dva dana sto znaci da do 22 .12.minimum ne smem je trpati vodom i preparatima pretrpavati mislim udavicu je tako kontam , eto ako ima neko ko hoce da pomogne a ja verujem da ima na ovom sajtu jos dobrih ljudi koji znaju nesto i malo su zreli , eto nek se javi mnogo bi mi pomogao trebam uci u cvetanje a biljke su mi osakacene kao motornom testerom ,da zavrsim ovaj grow kad sam vec na pola stigo i da bezim odavde u tri lipe m. IMG_3104.JPG IMG_3105.JPG IMG_3106.JPG IMG_3107.JPG
 

Prilozi

  • IMG_3092.JPG
    IMG_3092.JPG
    350,2 KB · Pregleda: 13
  • IMG_3093.JPG
    IMG_3093.JPG
    420,8 KB · Pregleda: 10
  • IMG_3091.JPG
    IMG_3091.JPG
    476 KB · Pregleda: 14
  • IMG_3090.JPG
    IMG_3090.JPG
    321,1 KB · Pregleda: 8
  • IMG_3089.JPG
    IMG_3089.JPG
    432,9 KB · Pregleda: 8
  • IMG_3088.JPG
    IMG_3088.JPG
    413,4 KB · Pregleda: 9
  • IMG_3087.JPG
    IMG_3087.JPG
    703,7 KB · Pregleda: 9
  • IMG_3085.JPG
    IMG_3085.JPG
    320,2 KB · Pregleda: 12
  • IMG_3083.JPG
    IMG_3083.JPG
    634,7 KB · Pregleda: 14
  • IMG_3082.JPG
    IMG_3082.JPG
    624,6 KB · Pregleda: 16
  • IMG_3081.JPG
    IMG_3081.JPG
    616 KB · Pregleda: 16

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
792
5.548
233
Dalmacija
Neznam sta se desilo to na chatu, ali ok. Te tri grane sto si slomio jbga, desi se, nije sjajno ali nije ni propast svjeta. Stisnes ih tako izolirkom il konopcicem, cim ti je lakse i jako cesto se grana spasi. Osim ako nije bas skroz se odvojila. Sve i da je, svo zlo s tim, das joj jos malo vege i nadoknadi to brzo. Izbit ce druge grane. I ja skoro svaki grow polomim nesta u krosnji.
Chat nemoj uzimat za zlo, on u biti nije ni namjenjen kao “prva pomoc” za uzgoj iako ga mnogi tako koriste, vec za razonodu i zajebanciju aktivnih clanova. Cesto se ekipa zajebava tu pa im nemoj uzet za zlo.
Sta se growa tice samo pomalo i bez brige, bit ce to dobro. Zelim ti sretan uzgoj i nek bude masno! :thumb:
 

Tulumba

Banned
Banovan
22.08.2023
7
30
12
25
Ne citiraj ako odgovaras na post iznad ! PROCITAJ PRAVILNIK
Moracu joj nesto dati kroz pet dana, pot je pola pola kad ga dignem ,a i kad prst se stavi vlazno je unutra jos uvek nije skroz suho ali svakako cu pustiti stanje naravno, ne diram sad nista niti imam volje trenutno dobro je za oboje malo mira ...
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Haha
Reactions: Captain Fantastic

Tulumba

Banned
Banovan
22.08.2023
7
30
12
25
Ne citiraj ako odgovaras na post iznad ! PROCITAJ PRAVILNIK
Stari kakvo je vreme napolju ? …edit koliko imas godina … i da li si bio tu uopste boy , poz ugodno vece !! Edit 2 kako se sve te osobe pronadju same ne mora niko nikoga ni da taguje u postu ne verovatno , zaista zar ne haha…
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Haha
Reactions: Smak420

Tulumba

Banned
Banovan
22.08.2023
7
30
12
25
To,to nema odustajanja :thumb:želim ti masno do kraja,oporavi se to sve u par dana bez obzira za koji se Božić kod tebe kuva sarma :)
Buraz moj dobri znas kad dodjes u neke godine pa vidis tacno ko je nesto, a ko se pravi da je nesto zbog drugih a nije se rodio takav ( ko razume shvatice , a ti si pametan decko)…. odustajanja nema nikad ,samo na momenat moze volja da mi opadne i zelja za svim , a odustati nikad, ipak je meni ovo vrednije od ne kolicine tu da ne ulazim…Nisam mali nema tu oporavljanja zivot je takav i ljudi oko nas niko nikom ne zeli dobro sta je tu je , nastavljas boris se, hvala na zeljama i ja se nadam iskreno da ce biti masno poz :)
 

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.339
9.911
256
@Tulumba niko se nigde ne pronalazi, već imamo više od dva grama mozga da bi se bavili nacionalnim i verskim stereotipima i mržnjom!!
Pročitaj pravilnik!!
Screenshot_2023-12-20-20-29-37-101-edit_com.android.chrome.jpg

Prekini da pišeš post za postom!
Ne citiraj bez potrebe!

Druže čitaš li ti te opaske admina? :)
Ja te već vidim u crvenom
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Ti si ustvari kotradiktoran..pises o miru u svijetu i ljubavi kao nekakva manekenka,a prije toga prozivas Hrvate...
Ne treba se nitko stidjeti svoje nacionalnosti,ali ovo nije forum koji se bavi takvim temama ..niti nas to zanima !!
Budi brate sto jesi..nitko ti to ne brani..svoje frustracije ispucaj tamo gdje se to smije i gdje pravilnik to dozvoljava.

Sad cu ti nazalost zaljepiti ban trajno i na ip adresu..samo zato sto nisi mogao iskontrolirati svoj ego i razmisliti o svojim postupcima.
al cu te pustiti jos koju minutu ..cisto da otkrijes pravo lice...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Osjecam se mlad,ali nisam zelen ,a jos manje sam mlad.
Ajd ..nisam citao tvoj dnevnik,a i gdje bi stigao da citam svaki dnevnik na forumu..nije to niti bitno.
Bitan je tvoj izbor rijeci...mrznja je autodestrukcija koja unistava onoga koji mrzi..jako losa vibracija i na kraju krajeva povlaci za sobom i niz zdravstvenih problema,ali je skoro,pa neizljeciva...
Meni je samo to vazno...detektirati mrznju na forumu i sankcionirati..permanentno !!

ili sam krivo shvatio...volis "ostale"ali si se krivo izrazio??...jel to??
Nije sarkazam !! Samo sam danas tolerantan:)....imam takta hahaha
 
Poslednja izmena:

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.077
15.602
358
Odrastao sam u ratno doba i nikad nisam gledao ljude po nacionalnosti,a to najviše govori,što su mi jedni od boljih prijatelja 2 bosanca,nekoliko Srbina, uglavnom ekipa cijela bivša Jugoslavija!
Dosta njih sam upoznao ovdje na Vutri i stekao prijatelje za cijeli život!
Nebi ovo uopće komentirao,da nisam neki dan gledao srbina kako plače za Jugoslavijom i bratstvom i jedinstvom koje je vladalo u to vrijeme!
Ljudi koji gledaju druge po nacionalnosti,nemaju drugog argumenta,verbalno su nepismeni(i to),pa kategoriziraju ljude po području u kojem žive!
Od kada sam na Vutri,nisam čuo ili vidio,da netko ne želi pomoći,dati savjet,gledajuči od kuda je osoba. Da svi možemo do opreme i sl.za večinu nebi ni znao od kuda su:)

@Svest ,ako če te ostavit na forumu, što se mene tiče drage volje,svi imamo loš dan,ali neke stvari se ne govore....
Kad savijaš biljke i one puknu,onako da se drži,ali je pukla,to uzmeš izolirtraku i zaljepiš. Nakon tjedan dana,taj dio više ne može puknut i nebi vjerovao,ali neki strainovi to vole i rastu brže kad se oporave!
Evo, pogledaj donji dio biljaka....sve su barem jednom ili izolikom ili kad skroz otpadne,žicom grane spojene. Kad stisneš stabiljku,da pukne se zove Crop,a kad ju tako stisneš i savineš u jednu stranu,Supecrop!
Sretno dalje,biljke su zdrave i sve najbolje :thumb:
 

Prilozi

  • IMG_20231118_125758.jpg
    IMG_20231118_125758.jpg
    537,2 KB · Pregleda: 16
Poslednja izmena:

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.339
9.911
256
neko od ove dece
Druže, ja imam 43 godine :) poštovanje i poverenje se stiče, pogotovu na ovakvom mestu. Ne gajimo kikiriki!
"Ko tebe kamenom ti njega hlebom" - pa gde je hleb :) za mene je uvreda da me neko tako naziva klincem, a davno klinac nisam.. osudio si kompletan forum i sve ljude na njemu zbog..... čega tačno?
Lošeg dana na četu?
I zbog toga potežeš i nacionalizam... E druže moj.

Koja mržnja, o čemu pričaš?!
Jedina mrznja koja se oseti ovde je tvoja prema meni ,
Ja apsolutno nikog ne mrzim, pogotovu na ovom forumu :)
Postoji opcija "scroll" kad mi se nešto ne sviđa, teram dalje
Mnogo si uleteo đonom bez potrebe, to se ne toleriše tek tako. I svi smo ti klinci izgleda...hajd razmisli malo :)