Sigurnost na vutri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
04.12.2014
19
30
13
84
ovako mene dost pere paranoja od postanja slika i previse komentiranja i svega, sve se mislim da bi moje dvi tri biljcice mogle zapet nekom internet drotu za oko i da ce da me pronadje,,,,smjesno ali eto zanima me kolko je sigurno postanje slika na VUTRI.ORG ((bio sam vec posto pa briso pa mjenjo nick sve ovisi kako me paranoja opere,,,jebga :( )) ali ovdje vidim ljudi koji bez beda vode dnevnike u real timeu,sa zavidnim brojem biljaka,i cak ih slikaju oko kuce i sta sve ne ,,, sad me zanima kolko je to sigurno i dali koristite kakve programe za skrivanje IP adrese,,,,mislim opcenito dajte me malo ohrabrite necim :))))
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Jos nitko nije pao na forumu zbog slika. Pazi sto slikas i sto pricas i sve ce bit ok. Vecina ih padne zbog dugackog jezika i pricanja okolo.
Mozes koristit "skirvanje ip adrese" ako zelis...makar nije obavezno. Ak se vec zelis osigurat dodatno odi preko Tor Browsera ili instaliraj neki VPS klijent tipa HotSpot shield.
Opusti se. ima ljudi kaj vec godinama stavljaju slike i tipkaju i sve je ok.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: indicaVigilante
04.12.2014
19
30
13
84
ma koristim tor, ali opet ,,,mi ni jasno kad vidim neke tu jebte ono doslovno im mozes kucu nac prek gogle ertha,,, a ja se paranoisem zbog,,,ufff,ufff uglavnom sad budem malo slobodniji kad cuem da nie niko pao sa foruma zbog foruma:) forum je uslovenijiznaci drotovi iz regije nemogu nista nemogu trazit nikakav nalog ako im se prohtje,,,,il mogu? mislim cisto me interesira kako funkcionira,,,,,dali mogu snifat stranicu(snifat za IP ne snifat ljepilo :) hehehe

nemoj buraz nista kaciti, bas tebe traze
bolan POWER TI si tu da ulijes povjerenje sunce ti a neda me jos vise parnoiziras



***
nemoj pisati post za postom kad mozes da editujes postojeci, opcija je dole levo u postu
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
04.12.2014
19
30
13
84
gle ja nekontam ,,,forum i sigurnost ovakvog foruma,,,,pa su vam moja pitanja mozda smor ne mozda vec jesu imeni bi ila,,, ali vi znate cjelu shemu proceduru,,,jel vidim da vas licno boli racku,,,znaci sigura je ,,al eto bio bi hapy kad bi mi netko objasnio u cem je caka da nesmju dirat forum eto,,,bilo bi mi milo I drago da mi netko to obrazlozi hehheeh

bolan indica, ja ne koristim tor niti hide ip, ajd prebroj fotke koje sam stavio do sada na forum pa mi javi. i mene zanima jer nemam evidenciju kao za postove
bas radi toga pitam u cemu je caka da se ovakvi forumi nediraju,,,


***
nemoj pisati post za postom, koristi opciju Urediti (Edit) kad hoces da dopunis postojeci, imas dole levo
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Koliko ljudi je nakačilo slika i slika tu i nikom ništa, eto Power već godinama, tako da no sikiriki. Ni ja ništ neskrivam, nikakav Ip ovo ono.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and Stipe

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
u cem je caka da nesmju dirat forum

ja nisam obavesten da ne smeju, ali koliko vidim ne diraju. imaju ljudi pametnija posla, sto da se mlate sa sitnim ribama koje se virtuelno druze na forumu koji ima jasan pravilnik, kao i odlicne moderatore koji vode racuna o postovanju istog ;)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Kolko ja znam nije u sloveniji nego puno dalje preko bare. Ili vise servera. Neznam ni sam vise al nije ni bitno.
Niko ne kaze da je nemoguce saznat IP al nije jednostavno. Mislis da ce jedan tim policije izgubit 2 mjeseca trekanja i potrosit desetke tisuca kuna da bi uhvatio nekog ko ima 3 biljke doma? Pa koliki bi bio proracun policije i koliki bi bio tim informaticara da trazi svakog ko posadi 3 biljke :)
nije ovo CSI miami i Horejšo.
ono...biljka ti pohermi i horejšo tocno zna zasto je pohermila i ko ju je zaljevao i dodje ti na vrata, stavi naocale i cujes onaj WAAUUUUUUUUUU i The Who-ovce kad zasviraju hahha :D i evo tebe u buxi
 
04.12.2014
19
30
13
84
da,da jasan pravilnik,,o zabrani dilanja i toga ,,,ali ako neko posadi cjelo dvoriste trave nie mi jasno da to ACABIMA nezapne za oko,,,,nekazem ja za boxic il ormaric il nedaj boze grow u pciju ,,,,ali ovdje sam vidio lika koji je doslovno cjelo dvoriste zasadio a to mi nelici na rekreaciju,,,NEZNAM MORA BIT NEKA CAKA
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Samo ti nemoj sadit cijelo dvorište i mirno ćeš spavat :)
No sikiriki :cool:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
najbolje da ti kontaktiras plavce i pitas ih u cemu je caka. ko je zasadio CELO dvoriste, daj link
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mumer

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Između ostlaog o istoj temi ovdje je otvoreno minimalno 40 tema. Sigurnije je postati sliku direktno na vutru nego na bilo koji od ovih HOST servisa za slike koji se koriste. Počevši s imageshack do svih ostalih.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Nas čovjek živi u Urugvaju, pa može plantažu imat a on
previše ZF filmova gleda:eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.