Naduvani postovi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Captain Fantastic

-me gusta marijuana-
22.09.2022
670
3.295
163
Likwawa hills
Još uvijek nije u potpunosti jasno,kako i koliko subliminalne poruke djeluje na našu svjesnost.Djelovanje subliminalnih poruka može se objasniti na slijedeći način.

Ljudski mozak je podijeljen na dvije polovice. Lijeva polovica mozga je odgovorna za racionalne i analitičke funkcije nervnog sistema, dok je desna strana odgovorna za rad podsvijesti, emocija i instinkta.

Tako na primjer,skrivena poruka „unauhiram imzu“ (uzmi marihuanu) ne ostavlja nikakav trag na lijevoj polovici mozga,preko koje dospijeva u svijest slušaoca.Za desnu polovicu takva poruka se pretvara u naredbu „uzmi marihuanu“.

Zanimljivo je da se razum ovoj poruci ne može suprotstaviti, jer je ne prepoznaje. U tome i jest opasnost subliminalnih poruka – one zaobilaze naš razum, da bi nam dale direktnu naredbu, kojoj se ne možemo suprotstaviti.:rasta::vutra:
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.818
233
Bi nebi bi ne bi ipak hoću:D ako mi se bude štucalo znat ću tko me psuje (iako ne bi smjeli psovati:D).
Gilgameš je Herkul tj. Samson. Enki je Prometej tj. Ahura Mazda, zmija u rajskome vrtu tj. Mitra a Enlil je zahebao sve ravnozemljaše
babilonska karta ravne zemlje.JPG Babilonski prikaz ravne zemlje, svi ravnozemljaši su Babilonci :D::sex::.:D:D:D:D:D::lulamira::.