Medicinski Ugljen

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
[
quote=DirtyDeeds;31190]Proucio sam malo o medecinskom ugljenu i mislim da sam bacio pare.Nazalost vec sam ga kupio.
ma hajde....nije sve tako crno,ako ništa drugo,barem ćeš dobiti preplanulu boju kakice:shit2::facesjump:

Nego,okreni list sinko!Klin se klinom izbija!Ti insistiraj,napadaj starce svaki dan da te testiraju:b_hop:Tako sve dok im ne dopizdi!:icon_wink:
Pa će te onda valjda pustiti na miru:thankyou:
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ja nisam u planu za testiranje ali sam u opasnosti.Zavrsio sam na psihijatriji zbog Dature,stara je znala da sam probo travu al je saznala i da sam pušio.Nisu uspjeli izvuci priznanje da sam probao i druge droge,to je dobro.Ali problem je recimo sto frendova stara misli da sam narkoman i saznala je od neke glupace da pusim travu i sad vjerovatno prica po gradu da se drogiram.Tako da imam dvje opcije-moram naci nacin da budem negativan u roku 2-3 dana ako zatreba ili da uzimama sve osim trave sto definitivno ne zelim.
Na srecu stara ima dosta povjerenja u mene tako da ne vjerujem da ce koristiti te nacisticke metode ali uvjek treba biti spreman.
 
21.05.2009
2
0
0
36
Kupi Carbomed ugljen u granulama (obavezno u granulama), popiji kutiju u 2 dana u što ravnomjernijim vremenskim razmacima i 1 put se dobro uznoji i bit ces cist (na pišanju).
ugljen imaš uzet u ljekarnama, al nemaju sve u granulama, tako da ces se morat malo potrudit oko toga. ne garantiram nista, al meni i mojim prikama je svaki put taj način uspia.
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
ma kakav ugljen ljudi... bio sam na pisanju prije 3sata i negativan, a duvo zadnju u ponedjeljak navecer i lijepo se "oprostio".. bila je skroz fina marihuana a i dosta smo trosili taj dan..
u meduvremenu sam pio cca 5l vode svaki dan i malo zesce prije testa..
doktorica ce mi jos smanjit mjeru buduci da sam vec 3 puta neg i fino se ponasam s njom..
a sad na pljugu zurim!
pozdrav...
 
14.09.2009
0
0
0
36
...ey...ako pijem ovaj medicinski ugljen,jel mi on ocisti cijeli organizam od THC-a na nacin,da se niti u krvi ne poznaje?to mene zanima...jer idem uskoro na neko testiranje tipa vojska i policija,i vade krv,pa mislim da traze i drogu,a ja jucer duvanio i to jebeno,danas sam kupil ugljen u granulama(tablete),pa me zanima jel ocisti i krv..ako ne ocisti krv,treba mi nesto drugo.pomozite ako netko nesto zna....
 
19.11.2008
1
0
0
35
Zasto niko ne javlja kako je prosao na testiranju ?! :) Becks javi se :) ja isto kontam nesto, vojska ovo ono, pa trazim najbezbolniji nacin za to, ne bih zelio da moram strejtovati 2mj :)
 
03.09.2010
2
1
0
32
ja sam ga koristio neko vrijeme pomogao mi je u 2 dana 10 tableta i po 4,5 l vode na dan i čist si ko suza

što se tiče sranja nisam ima ikakvih problema s tim al ostavlja sve čađavo po zubima i teško se makne ako nema vode u blizini
 
12.09.2010
1
0
0
41
Medicinski aktivni ugljen apsorbira otrove i dobre stvari samo iz probavnog trakta, znači ne ulazi u krv i tamo ne djeluje tako da si možeš samo više naškoditi jer aktivni ugljen izvlači i hranjive tvari i dobre bakterije, a D9-THC će i dalje biti prisutan u urinu. moj savjet je da ne uzimaš ugljen jer se neće vezati s THC-om osim ako jedeš žižu pa onda može smanjiti apsorpciju THC-a u krvotok
 
25.08.2011
1
0
0
30
mogu vam rec da to djeluje ! ja sam iso na testiranja(vadenje krvi) i 2 dana prije sam samo pio taj ugljen i totalno me procistio. pusim stalno sam ako se hoces procistit ne mozes pusit i pit istovremeneo jer to nema nikakvog smisla

i da.. kosta:22,57 kn

edit by SiD: koristi EDIT tipku, nemoj duplo postati,,.. welcome!
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
ljudi sam da vam nesto kazem possto vidim da neki jedu taj ugljen ostat ce te bez zubnog mesa a bome i bez zubi pite jednu granulu sa litrom vode...i nemote konzumirat alkohol bar 6 poslije toga jer ce te se napirit ko trudnice :D
 
09.09.2012
1
0
0
34
Smeh je napisao(la):
ljudi sam da vam nesto kazem possto vidim da neki jedu taj ugljen ostat ce te bez zubnog mesa a bome i bez zubi pite jednu granulu sa litrom vode...i nemote konzumirat alkohol bar 6 poslije toga jer ce te se napirit ko trudnice :D
vec se 2 dana rokam sa tabletama medicinskog ugljena i popio sam 30 tableta kolko se i dobije, u medjuvremenu sam isao van sa ekipom i nalio se vina i za razliku od drugih tableta ne ukomiras se!
 
10.09.2013
5
0
1
Dakle pogledao sam obje teme o medicinskom aktivnom ugljenu ,i vidio sam pitanje na koje nije dat odgovor a mislim da je važno a to je : naime piše da tablete trebaš uzimati prije testa i onda da test bude negativan ,a mene zanima hoces li bit ociscen od thc sve do dljedeceg pušenja ili si samo cist neko vrijeme nakon te procedure uzimanja? Hvala
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Kad si čist onda si čist do idučeg onečiščena :icon_mrgreen: . Dobio si bezveze opomenu umjesto da je sve na jednom mjestu , ne treba nova tema.
 
27.07.2014
5
5
0
Ja mogu potvrditi da aktivni ugljen napravi svoje u najviše 3 dana, naime pušio sam subotu, nedjelju, pon.,uto, srijedu i četvrtak svaki dan smo se ubijali po 2 veelike frule minimalno, petak i subota po tri tablete nakon dorucka rucka i vecere ze u nedjelju po 4 jer u kutiji ima 30 tableta, jedno dobro znojenje i 10L vode max. Sam popio kroz tri dana, ponedjeljak ujutro u 9 test uredan
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bruce Banner