Mazar/Blueberry/Orange HIll Special/Orange Bud [250W] by _anunnaki_

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
kolko sam skuzio mozes lolipopati bilo kada, bar sam tako zakljucio iz ostalih dnevnika, osobno nikad nisam radio lolipop..... mislim da nemoze naskoditi biljki to, jer time samo "preusmjerujes" energiju na one gore hedove, pa mi je zato logicno da se moze i u cvjetanju raditi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: anunnaki_

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
Nista ja sam sada malo istrimovao donje grancice za koje sam siguran da nikako nece stici do mreze cisto zbog lakse pristupacnosti biljkama, a veliki lolipop cu da odradim u na kraju druge nedelje cvetanja kada krenu budovi...

Hvala big na savetima...

Poz
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
tako je ...lolipop nema smisla u vege.Ali se moze odraditi dobar lolipop na kraju vege.Samo moras biti brutalniji.Drugi tjedan cvjetanja je ok.i isto treba rezati bez mislosti...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
Odradio bih neki update ali ja ne vidim neki napredak jer svaki 2-3 dan vezujem vrhove tako da mi stalno izgleda slicno... videcu da odradim update sutra da vidimo da li da 23.03.14 prebacujem na cvetanje ili sacekam jos malo...
 

Hempy

Aktivan Član
20.02.2014
75
213
0
Brofessional, ako ti nije problem...koje veličine je ovaj filter kojeg si uspio staviti u svoj DR60 box? Ne mislim na spoj cijevi, nego na dužinu. Da li je to 25 cm ili 40 cm ili nešto treće?
 

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
Danas posle zalivanja hteo sam malo da ih podvezem i slucajno sam polomio dva lepa vrha s time sto jedan nije otisao skroz i njega sam zalepio izolir trakom a onaj drugi lepsi je otisao u k...c skroz... izbedacio sam se skroz... ne znam sta ce se desiti sa tom biljkom i koliko sam je usporio...
 

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
mini update:


5 dan cvetanja 12/12


Kao sto sam se zalio da sam sjebao par vrhova... Znaci jedan je propao ovaj drugi je vracen u zivot :)

nema nekog napredovanja(a mozda i ima) evo jedne slicice



e sada vidi se da imam na stranama jos malo nepopunjenog prostora i nadam se da ce se to u toku 12/12 popuniti u prvih 2 nedelje...

toliko od mene

poz :)
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
sasjeci sve tanke grančice i listove ispod mreže.Imaš koliko vidim 20-tak lijepih grana i sa 250W taman da ih doguraš do maximuma ;) Nemoj žaliti,samo ćeš im bolje usmjeriti energiju..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: anunnaki_

anunnaki_

extraterrestrial grower
19.12.2013
272
525
93
Nibiru
To i planiram samo hocu da sacekam jos nedelju dana da udju u drugu nedelju cvetanja do tada samo lagani trening savijanje a na kraju 2 nedelje ima da ima pokosim sve grancice za koje ja mislim da nisu potrebne... :)
Ne znam ni da li da skidam sve fan listove ispod mreze ili da ostavim malo?

pozz micurine scroggeru :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mičurin

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.333
8.470
258
Lepo to ide! :respect:

Ja bih ti samo preporučio da ih vraćaš opet ispod mreže i izravnaš sve da popuniš to lepo, izviriće one opet same. Takođe mislim da si trebao niže tu mrežu staviti odmah na početku ali i ovako super izgleda! ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ivek6 and anunnaki_
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.