Magloviti foto kutak

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

upitnik???

Aktivan Član
27.04.2009
496
67
48
46
Haze stvarno posoli malo više dobro ti Gren.... govori heheheheh....
Ti si ovaj Kutak baš ono lagano maglovito odradio svaka čast !!!
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.242
1.702
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Evo da se i ja javim sa nekim reportom od ovog satoria,zanimljiva sorta svakako,moram priznati da me ova sorta jako začudila,enormne količine trichoma,to nisu hedovi ljudi,to je neka mješavina heda i haša koja se može oblikovati po želji...a što miriše to nije normalno,extremno jak miris limuna i borovine s nečim paprenim,stvarno je neka mješavina čudnih mirisa...bazdi kroz vrećice koliko jako miriše,al stvarno je fin miris!Zapalio sam satori i moram priznati okus je fenomenalan,stvarno ima okus koji je snažan i ostaje,miris prefin (kakao/hašiš/limun) i extremno se jako osjeti poslje jointa da se pušilo tako da nije za one koji nevole te sorte sa intenzivnim mirisima!
A sad malo o radu,rad ovog dima je po meni dobar,jak cerebralni učinak i čisti sativa high u glavu ali opet nije onako jako kako sam očekivao od satoria,očekivao sam puno više tako da moram reći da je ova sorta više za connoisseur tipove koji traže miris i okus nego one koji traže neki posebno jak ili čudan high!

Ocjena
rad-8 (jako čist i cerebralan high)
miris-9 (Limun,borovina,papreno)
okus-9 (kakao,hašiš,limun)

Zadnja ocjena: 9
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
mmmmmmmmmm.....predobro. J.eate čoviče uvik imaš nešto za pušiti, nevjerojatno koliko si poduzetan:costumed-smiley-027. Nemoj gristi nokte!!!!:icon_lol:

REP!(cim podlim okolo) ;D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
pa hejz je lijepo reko da ne grize nokte kaj čovjeka zaje?!
ova masčoba od hedovine je bitna :sun2:
good skillz and big up!
boz :icon_arrow:
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.242
1.702
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
hEDOVI SU STVARNO MASNI I SLASNI .

Satori indika pheno je preverzno jako čudo od grmlja , slasno i mirisno . A rad .... 10!!!
Satori sativa pheno je malo slabija (ili je do kjura) ,, ali jednako slasna i mirisna.

Big Bang je prava skulja ... couch lock i blejanje ...

Sve u svema preporučam svima BB i Satori , NL je fin i lijepo izgleda , ali je po meni naj slabiji od ove 3 sorte ...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SiD