Informacije o bolestima za koje je poznato da kanabis ima utjecaja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.02.2015
17
69
13
50
Eto! Tema: Ulje kanabisa: doziranje, kvaliteta, reakcije!
što se ljudi i posjeta cijeloj stranici tiče: pa uz vašu dozvolu, pustit ću glas, a mislim da se pokazalo da sam vrlo glasna:p! Ako je to previše..., pa onda je dovoljno da netko tko je bolestan ili ima nekoga da boluje pokaže interes. Ne može se pomoći onima koji to ne žele! ja ću svakako javiti svim mojim bakicama koje već imaju ulje, a imaju i unuke ili djecu koja se koriste internetom. zanimljivo je da su bakice puno sposobnije nabaviti ulje nego mi mlađi. Treba im nekih 7 dana. :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: perqo and CilI
02.02.2015
18
4
3
124
Pozdrav ekipo ! Evo u planu je deset komada od RQS.com Royal Kush Auto za ulje za bakicu. Ima clear high. Sativa : 20% Indica : 50% Ruderalis : 30%, THC 13% CBD Medium

Mislim da je to savrseno za nju. Sta vi mislite ?

Ako ima netko opremu ili zna nekog, nek se slobodno javi !
 
Poslednja izmena od urednika:

zevalicaaa

Aktivan Član
16.11.2014
204
304
63
na udobnoj fotelji...
Vrsta ulja, a bogami i vrsta multiple, sreto sam, a bogme ih još uvijek srećem, svakakve primjere MSa.
Skoro svima pomaže, ali ne po RS shemi i 1 g dnevno.
Koje ulje si koristila, jel znaš koja vrsta (e) su bile unutra?
Mazar a po kojoj bi ti semi preporucio?
/posadila sam biljcice,pa dok ne napravim ulje trazim najbolji nacin kojih bi primenjivala.mislila sam po onome 90 dana po zrno rize,pa 90 pauza,pa 90 opet po zrno rize,pauza od 180 dana i onda treci put jos jednom 90 dana po zrno rize.a posle dalje videti.../
Da,isto imam MS,i posadila CBD Nordle...

@Minja ove tvoje iskustvo i sam rezultat su super,samo nastavi...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
nordle nije jak, njega možeš i po danu slobodno (ako nemaš obaveza) nemoj si postavljati unaprijed šprancu, kod ulja to ne funkcionira. Čekaj da napraviš ulje i da ga probaš (ne umači prste i ono što kapa obriši i baci, ne liži)
Tako da ćeš sama vidjeti koliko ti paše uzimati, ovo sad ti je sve nepotrebno opterećivanje.
 

zevalicaaa

Aktivan Član
16.11.2014
204
304
63
na udobnoj fotelji...
Vazi,ne opterecujem se ni dozom ni jacinom,pa kako cu ja to podnositi/a ni birati vreme necu,hehe barem za to sam u mogucnosti kako hocu :) ako vec druge stvari ne zavise od mene.../
Samo ono mislim se,otprilike kako krenuti neko koriscenje -jer cu biti uslovljena sa kolicinom ulja koje budem dobila.Pa da nekako rasporedim najbolje do sledeceg*grow.a* .Ali sto kazes nema potrebe za zamaranjem unapred...kako bude ,bice.
A ima da mi pase samo tako,koliko god da ja odredila za uzimanje :)
pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tpaketc2c
22.02.2015
5
7
3
Jedan veliki pozdrav svima i pohvale za sav vaš trud, volju i hrabrost!

Ja imam MS dvije i pol godine i kao svi vi pokušavam se s tim boriti. Za ulje nažalost tek sam nedavno čula kada su u javnosti počela izlaziti razna svjedočanstva ljudi.
Nikada nisam koristila konoplju. Upoznajem je čitajući o njoj na web-u. I uistinu je zadivljujuće vidjeti kako se ruše sve predrasude o toj biljci.
Upravo sam pred odlukom o odabiru lijeka. Svi službeni lijekovi za MS me jako odbijaju i ne vidim smisao takve terapije.
Voljela bih da jednog dana mogu zasaditi tu biljku bez pravnih bojazni.

Pročitala sam da Mazar koristi LDN pa te molim ako mi možeš napisati kako se dolazi do tog lijeka i jesi li s tim zadovoljan. Je li ide na recept?
Hvala ti! :)
 
Poslednja izmena od urednika:
09.03.2015
115
232
43
Pozdrav svima.
Zanima me zna li tko kako ulje djeluje na HPV virus?
Žena zaradila na porodu.
Nisam nigdje uspio pronaći da se spominje, a dokazano je da HPV uzrokuje maligne promjene na grliću maternice odnosno uzročnik je raka grla maternice.
Zanima me vaše mišljenje dali bi ga ulje moglo shebat i dali više THCa ili CBDa?
 
13.03.2015
3
0
1
44
Pozdrav!
majka mi je prije 2 mjeseca bila na operaciji zbog tumora koji joj je zahvatio veći dio lijevog plućnog krila koji su odstranili i vjerojatno će morati na preventivnu turu zračenja. budući da trenutno nisam u situaciji nabaviti ili napraviti ulje, zanima me u kojoj mjeri bi joj pušenje ili bilo kakva konzumacija biljke moglo koristiti. ona se relativno dobro fizički oporavlja od operacije, ali muči ju depresija i opčenito je sklona panici pa se lako uznemiri. zanima me da li je to dobra ideja, ne želim da ju okrene na paniku ili paranoju jer joj to ne bi koristilo. molim za savjet... hvala
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Nekako mi pušenje i odstranjivanje djela lijevog plućnog krila NE IDU zajedno...
A ako nikad prije nije zapalila, može se desiti da ju još više opere paranoja, pogotovo ako je neka s ceste i ne znaš šta joj daješ.
Kolači su druga stvar, njih bi mogla, ali opet ovisi o njoj i njenoj prijemčivosti prema vutri....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
30.11.2014
16
10
3
Prošli tjedan me uvatio išijas zbog uklještenja živca uL5 S1 lunbalnom dijelu kičme. Bol ide preko kuka buta lista noge sve do nožnog palca. Nemogu ni ležati a ni sjediti od bolova, ne izdrživo. Trošim ulje da smanjim bol ali koliko vidim na živac ulje ne djeluje. Ulje je rađeno za lječenje kancera 60 / 40 u korist sative. Ulje je rađeno od šest strajnovaa nositelj je white widov.
Dali je neko imao ovakav problem sa išijalgiom. Neprima mi se injekcije keonala i normabela.
Što raditi jer je bol ne izdriva ?
Popušim dnevno i tri grama koji me samo uspavaju, toliko dase nemogu ni na wc probuditi pa se znam i u krevetu upišati
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
30.11.2014
16
10
3
Da citiram samog sebe:

"http://www.seedsman.com/en/nirvana-white-castle-feminised-seeds-5
http://www.seedsman.com/en/pure-kush-feminised-seeds
http://www.seedsman.com/en/chem-dog-feminised-seeds
http://www.seedsman.com/en/ladyburn-1974-feminised-seeds
Ulje od Pineapple chunka je ubijalo bol, mislim da će ulje od ovih ubiti svaku pomisao da vas nešto boli":makaze:
Znam da je sad teško uzgojiti jer tebi treba nešto promptno, drug Powerseed je totalno u pravu:clap::
Dečki moji jako je teško to izdržati, zanaš da lijeka ima a do njega nemožeš promtno doći. Čak i da platiš hitna pomoć ti neće dati odgovarajuću injekciju nego su me nakljukali voltarenom koja mi ni ***** nije pomogla.Evo blejim od bolova da ni tipkati ne mogu i ako to budem morao podnositi cijeli dan i iduću noć moraću si skratiti muke jer je neizdrživo.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Marab