CBD Skank Haze 1:1 cbd:thc - uvodne rasprave i razmisljanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
http://en.seedfinder.eu/research/medical/Spasticity/
mislim da ti je dobar izbor, kao što i vidiš.
Osobno nikad nisam imao problema s mišićima (osim što bih znao izgubiti snagu u nogama)
Mislim da ti je tu odličan i g13 skunk, mene je skroz znao opustiti, možda čak i previše.
I naravno preporuka je Jack Herer (uzmi od GHSa, on je femini, da ne loviš muške:p).
Zašto njega svima preporučujem? Jednostavno on je car za pozitivne misli, tu nema bad tripa:makaze:, a vjerujem da ti takvo nešto apsolutno treba (kao i 99,99% populacije)
LDN je također dobar za tvoju dijagnozu
https://www.google.hr/webhp?sourcei...-8#q=spastic+tetraparesis+low+dose+naltrexone
Osim što su te isprepadali za muške i ženske, nemoj se sad isprepadati da će netko vidjeti biljke, pa ti imaš ozbiljnu dijagnozu, uostalom vjerovatno oko tebe ljudi znaju tvoju dijagnozu i suosjećaju....:sun2:


dali to ovaj na kojeg misliš da bi bio dobar, ima ih više raznoraznih ...ovaj je auto
fem_jack_herer.jpg

ovaj je običan, nije auto
jackherer_1 (1).jpg





* * *
nemoj pisati post za postom, edituj postojeci
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
Još pokušavam da shvatim ono u vezi omera dušika, fosfora i kalija...
Recimo šta je sa ovim koje sam našao u kući, dali bi to moglo za ovu našu narodnu medicinu ?
 

Prilozi

  • 100_4881.JPG
    100_4881.JPG
    233 KB · Pregleda: 11

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
razmišljam da pristavim jednog Auto Jacka već u ponedeljak pa polako, evo već temperature ide 16,17..čak i 20, kažu stabilno u ovom tempu
 
01.04.2015
3
0
1
31
Pozz ljudi ja sam novi na ovom forumu .posadio sam svoju biljcicu prije 10-ak dana i zasad tjera drugi par listova polako .stavio sam ventilator mali od pc a visa nje je zarulja stedna od 80 w i ljepo se razvija.e sad trenutno me zanima hocel joj naskoditi 4 dana da je u mraku jer nisam u mogucnosti da bude ta 4 dana pod svjetlom moram je skloniti jer nisam sam u kuci ili da je stavim na svjetlost vani .a poslije naravno opet pod zarulju .
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
hoce naskodit ce 4 dana mraka, izduzit ce se jako u najboljem slucaju.. ako mozes stavi van ali zastiti je necim npr. boca/kanister od 5l prerezes popola i stavis preko nje, izbusi rupice da ima zraka..
 
01.04.2015
3
0
1
31
Da al hocel imati kakve posljedice od ta 4 dana vani od sunceve svjetlosti .npr: necel prjeci u domacicu jer hocu da bude prava vutra .i da zanima me jos koliko joj je potrebno vegetacije dana na 18/6 rezimu a koliko cvjetanja otprilike moze li tko reci ? koliko sam skuzio na ovim forumu sto se tice cvjetanja sam mogu odabrati cim prebacim na 12/12 ona pocima da cvjeta.izvinite ako postavljam glupa pitanja al prvi put sadim je pa bi zelio znati.pozz
 
Poslednja izmena od urednika:

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
pa zastiti od niske temperature i kise sto pada ovih dana kako sam ti gore rekao, oblacno je i malo ce se izduziti ali ni priblizno toliko kao u mraku, toliko od posljedica.. kad si otp zadovoljan velicinom biljke prebacis na cvjetanje (12-12) i onda racunas najmanje nekih 50-ak dana do kraja cvjetanja..

al hocel imati kakve posljedice od ta 4 dana vani od sunceve svjetlosti .npr: necel prjeci u domacicu jer hocu da bude prava vutra
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::whato:::whato:: :eek:

jel imas brendirano sjeme? ako si vadio iz vutre onda je "domacica" kako god ona ispala :) poz
 
01.04.2015
3
0
1
31
U tome i jest problem sto je ovo sjeme iz domacice bas izvadito imao sam par brendiranih sjemena i bas ni jedno nije uspjelo .ovo sam slucajno zaasdio i krenulo bas extra .ma ajd zadovoljan sam i da bude domaja kakva dobra .ma ne planiram ici sa njom previse u visinu jer nemam mjesta sa njom .radije malo zbunje napravit nego da bude previse velka.al ajd to mi je prva biljcica pa onda toliko i nije bitna.nebi samo zeleo da se trudim previse a na kraju da moram 10 g ispusit da me pukne..pozz