CBD Skank Haze 1:1 cbd:thc - uvodne rasprave i razmisljanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ne Znam gdje si pozurio kralju Maksimilijane :) sacekaj do 20 aprila recimo. A u medjuvremenu iskoristi ovaj forum da usvojis potrebna znanja,kad si vec tu....nemoj kao ja resavat probleme u hodu...i postedjet ces sebe velikih muka,a i ostatak zajednice :D Citaj sve redom pa ce ti uklanjanje vrhova,raspoznavanje muske i zenske biljke i ostala problematika biti hod po slatkim mukama :) CITAJ, pa tek onda sadjenje. Ja sam radio obratno,i naravno da sam se zabavio o jadu.... i druge sam zabavio o jadu ;) ne treba ti to. Gore imas opciju search pa kucaj kljucne pojmove koji ce te povesti do relevantnih pojmova : klijanje,presadjivanje,zemlja,trening,gnojidba,zalijevanje,raspoznavanje muske i zenske biljke,berba....odprilike ovako izgleda proces uzgoja biljke,pa uci sve redom. Imas vodice za outdor,od Green mena,i vidjoh jedan novi, Tarzan je autor. Oba su sjajna,prati smjernice a za ostalo ce se pobrinuti Majka Priroda. I Bog Sunce,nadamo se da ce ga biti vise :) I ja ne bih gajio u plasteniku,jer pitanja bezbjednosti ne smiju biti sporedna.... da ne bi bilo ne po glavi druze plavi! Protiv plave napasti ne pomazu psi,vec stealth. Sto bi te neko pitao sta imas u plasteniku,ovo ono. Muska biljka se NE PUSI, vec samo cvjetovi zenske biljke...da znas. Kao sto rekoh,sacekaj jos malo i uci u medjuvremenu....kako grow teoriju,tako i moras uciti se strpljenju.... i budi spreman da slusas savjete od ovdje dokazanih majstora zanata. Lako ces ih prepoznati ;) Srecno kralju :)
 

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
Čitam forum već danima, nedeljama...kada sam nekoliko prvih puta čitao tekstove pogubio sam se totales, s obzirom da nema nikakvog iskustva sa sadnjom ničega sličnoga tu su se našli mnogi izrazi meni kao špansko selo, još i engleski satro nazivi....al ajd, bio sam uporan pa sam si dao vremena i strpljenja da to samo po sebi legne mada mnogo još nije i neće sve dok ne bude sama radnja prošla kroz ruke ( kao i u većini radnji ).
Što se tiče plave napasti, jbg, da mi dođu preostaje mi još samo da se naguzim i da kažem ajde još me samo izjebi i to je to....ulje mi treba za moju dijagnozu, ne bi se zezao sa tim da imam toliko love da kupujem ulje i marihuanu...( kvalitet više nego upitan ). A verujem kada bi došli i kada bi videli koliko se patim sa uzgojem i za šta mi treba mislim da bi pandur rekao, daj ja ću ti okopati i zaliti :). Mada nitko ne može prići, privatno vlasništvo, ograđeno. Rešio sam saditi, pripremio teren, pokupuvao većinu pribora...idem do kraja nema druge.



* * *
ne treba citat kada ofgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Onda Amin,mnogo je pametnije uci u pricu sa odredjenim predznanjima, nego kao ja prosle god ....kao da sam pao sa Marsa. Naravno tu je i Youtube, pa ces tamo vidjeti sta te ceka, i tako ces razrijesit brojne nedoumice, Preporucujem ti da gledas "Grow like a pro" od nekog lika Nico Escondido :) Sjajan video,prica o svemu sto jednog growera zanima.... naravno tu je i Ultimate grow dvd od legendarnog Jorge Cervantesa , iz tri dijela. Obavezno ovo pogledaj ako vec nijesi,i naravno kucaj : toping,fiming,male,female canabis plant,bla bla bla.... i naci ces sve sto te zanima,i sto te buni ;) Zelim ti uspjeh,i da dijagnozu uklonis,ili barem svedes na minimum.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Crta_Belog

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
Pa relativno blizu ali se ne vidi sa te strane od ograde, imam nekakvo cveće okolo ali će ga biti još pogotovo žbunastih. Platenik je 2,50 puta 3,00 metra



***
ne treba citat kad odgovaras odmah nakom posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
5metara, onaj ko zna, miris vutre, znače da imaš posadzeno.
To je lose.

Jedini spas so Automatic sorte.

Imaš mogućnost prestaviti plastenjak na drugo mjesto.?

Nije to igra, jer po zakonu si kriminalac.
 

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
Računao sam na to, ne dolaze u taj deo nikada, barem ih ja za petnaest godina nisam vidio tu ali nikada se ne zna a nemam mnogo izbora osim da radim u zatvorenome a za to mi je mnogo uloga.Razmišljaom sam da posadim samo dve. E sada kod tih automatik moram znati koja ima isti omer thc:cbd da bih sadio nju.






***
ne treba citat kad odgovaras odmah nakom posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
Tetrapareza spastica.

Treba bi nešto što me neće zavrtit mozak nego nešto za opustiti mišiće ali da sam dobar u glavi.
 
Poslednja izmena od urednika:

Maksimilijan2

Aktivan Član
10.02.2015
253
412
63
moja, 33 god. teško sam pokretan, sve sa štakama, imam spazme koje me drže ukočenog i u grču, treba mi nešto što će mi mišiće opustiti ali da me ne smlati u glavi.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Sada znam sta trebas:clap::
I prijatelj mazar ce da kaže koju.
Razmislicu malo, sta da uzmes.
Za tokom dana treba ćeš jednu sortu a za spavanje drugu.
Imaš mogućnost indoor uzgoja?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
E Jbg,onda bi zaista trebao biti bezbjedan... ko ce posumnjati da covjek na stakama uzgaja marihuanu....jos ako je sve zakrovito trebalo bi biti ok. U svakom slucaju,samo napred,imas moju moralnu podrsku u tvojoj pravednoj i pozitivnoj borbi.... divno je vidjeti kako covjek sa ozbiljnim zdrvst problemima uzima sudbinu u svoje ruke.... ne ocajava,ne samosazalijeva sebe,vec se maximalno angazuje da Pomogne i sebi drugima.... sebi lijekom iz prirode,a drugima svojim pozitivnim stavom i primjerom kako se hrabro koraca kroz zivot !!! SVAKA CAST
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
http://en.seedfinder.eu/research/medical/Spasticity/
mislim da ti je dobar izbor, kao što i vidiš.
Osobno nikad nisam imao problema s mišićima (osim što bih znao izgubiti snagu u nogama)
Mislim da ti je tu odličan i g13 skunk, mene je skroz znao opustiti, možda čak i previše.
I naravno preporuka je Jack Herer (uzmi od GHSa, on je femini, da ne loviš muške:p).
Zašto njega svima preporučujem? Jednostavno on je car za pozitivne misli, tu nema bad tripa:makaze:, a vjerujem da ti takvo nešto apsolutno treba (kao i 99,99% populacije)
LDN je također dobar za tvoju dijagnozu
https://www.google.hr/webhp?sourcei...-8#q=spastic+tetraparesis+low+dose+naltrexone
Osim što su te isprepadali za muške i ženske, nemoj se sad isprepadati da će netko vidjeti biljke, pa ti imaš ozbiljnu dijagnozu, uostalom vjerovatno oko tebe ljudi znaju tvoju dijagnozu i suosjećaju....:sun2: