Auto Skunk (Strain hunters) i Auto Super Hash (pyramd seed) 400w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Malo im je razvoj poremetio PH,nema šta drugo bit...drugi put preporuka uzmi ph perfect gnojivo,pa nema greske vise...ili ph minus i ph metar...tu moras biti precizan,jer im zakljucas nutrijente s losim PH.
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
@Smells imam 2 ph metra i mjerim s oba, e sad jedino posto u kanisteru to radim mozda se voda dobro ne promucka pa mi krive vrijednosti pokaze?? ono nije isto na vrhu ko na dnu ph?? a ovi zakrzljali su budovi koji nemaju svjetla tako da defenitivno u taj box ide max 4 biljke...Al da se sve ljepi ljepi se..
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ja uvijek dobro promućkam vodu da budem siguran u ph...gledaj,sami listovi po slikama govore da nije sve sjajno,a ja bi sumnjao najvise u PH...tim vise jer si koristio ocat kao PH minus...

Eto vidiš,rekoh ti previse ti je to biljaka...i ja sam se "opekao" :)

Bit će to super,drugi grow ćeš već bit profi :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Ma ja mogu bit sretan kako je jos ispalo,u prostoriji je pakao(skinem se gol do pasa kad zaljevam il gnojim, a curi iz mene znoj ko na techno partyu,tj kaplje s mene), temp u satoru 30-32 , kanistar ovaj od 20l uvjek zacepim pa promuckam,tek onda kontroliram ph.. nikad nije ispod 6.2 il iznad 6.6 , gnojit vise necu a necu ni bud candy dodavat.. Danas sam spusto s limunovim sokom (ona neka bocica od 350ml) na 30l vode skoro cjelu tu potrosio pa ne unam jel to ok,vidjet cemo.. Samo eto zapalili ste me za ovo ko budalu,sad mi ostaje samo paranoja o susenju i curingu. jer moram susit u ovom paklu od 32c.. E da kakve veze sto su autosi kad im iovako ocito smeta los ph..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
IMG_20150611_165144.jpg
Stigla danas mrcina pa sam ju odlucio upogonit.. Prvo me sokiralo koooolka je to zarulja boze moj, mjesta s strane nest i nemam pa sam ju ipak puknio dole,mene samo zanima kolko cfl grije? Imam jos jedno pitanje, sta je najgore sto se moze desit onoj biljci sto fali fostofra u ovih 10 dana??
Stigo mi i taj vas mikroskop pojacalo, e svaka cast vama koji tu u ista uspijete vidit.. Sva sreca sto me kosto samo par dolara jer nemam pojma kako da ga pravilno koristim..
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Cuj dobra je to zarulja ali budi siguran da grije.. 300w dost.. savjetuj se s bizzzom on ima nest slicno pa bi ti tocnije rekao koliko?? :zvezda::. A sto se tice mikroskopa imam ja slican sa ebaya i mene je jebalo to dok nisam skuzio.. moras priblizit na cent i moras nac prema gore tocku izostravanja.. ;) probaj pa javi... :gled::djede:
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.828
2.698
Weed California USA
Pitas nas kolko cfl grije a imas je u ruci :D Pa upali ju i vidi nakon 10 minuta kolko grije :p
Ako fali fosfora, biti ce usporen razvoj budova i manifestirat ce se na listovima, pa se listovi pocnu susit itd itd....lancana reakcija. Sve ovisi u kojoj fazi i tako to.
Mikroskop zabijes na trihome full i oko nabijes na mikroskop. Malo je nespretno ali odradi posao ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
@Mad Rabbit izgleda da svi ti kuze osim mene, a tekk kad sam pokuso pistile gledat?' jaoo majkoo moja .. :( :(
@Stipe Nesudjeni Mentoru ocito si mi presto pratit dnevnik, :( na predhodnoj stranici gdje sam zadnje slike stavio imas sliku doticne dame(prve dvije slike), mene u biti zanima jel moze u tih 10 dana da se totalno sje*e biljka?? Ono da nemam nista od nje?
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.828
2.698
Weed California USA
Nisam prestao pratit :) Drugi su odgovorili prije mene pa nemam sta ponavljat :p
Ja sam napisao opcenito sto se desava sa P. Ne moze se totalno sye. Nemas sto vise napravit osim cekat kraj polako. Ak nisi flushao, flushaj sa 6.7-6.8 ph. Ili provjeri kolko je ph u tanjuricu pa podigni ili spusti ph tak da u tanjuricu ispadne oko 6.8.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Najbolje bi bilo kad bi imo mikroskop,ovako cca 10 dana,a ove zrelije možeš skidat a i ne moraš. Pgledaj si kod mario999 njemu se to skidanje u 2 ture pokazalo odlično!:)
Lijepe biljke!:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Hvala na lajkovima.. :D Inace biio sam ubo ovo images.jpg jebb govno od microscopa, ako nekom treba saljem ga za 10kn... Ja s tim qurca ne vidim..,
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.828
2.698
Weed California USA
Daj nemoj me zafrkavat :D Mora radit osim ako nije razbijeno staklo.
Gurni ovaj "teleskop" do kraja. Kontra od ovog na slici. To ne sluzi nicemu osim da ne vidis nista.
Uzmi nesto pri ruci tipa cigaretu i zabij ju skroz na staklo pa odmakni 1mm i pogledaj onda. :D Pol foruma ima taj 1$ mikroskop.
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
e pa brate ja s tim nista ne vidim, barem nista meni smisleno... Il ja ne vidim dobro il ne gledam di treba il ne znam.. danas sam narucio jos neko 40x povecalo s led svijetlom i jos kao neko jewerly powecalo... eto ko oce ovaj mic. na poklon posaljem mu... Radi staklo radi sve, al na tom ko sta nacilja svaka mu dala...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.