Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Bogme jako dobar ulov nema šta, živjela :murija: :clap:: i sad neka netko kaže kakva je svrha pokrenuti cijeli postupak od prijave do optužbe i koliko takva procedura košta državu, naravno sve to plaćamo mi porezni obveznici dok na kile droge prolazi državom i nikome ništa kao i hrpa lopova koji mažnjavaju milione krznaša i fino se smiju i uživaju, katastrofa od države...... banke nas javno pljačkaju s kamatama od 8- 9% i to nikome nesmeta ufffff

Gledao danas RTL direkt i gosp. Brborovića s iznesenim stavovima povjerenstva i samohvalom kako su puno učinili i proveli istraživanja bolje nego ine zemlje glede donošenja Zakona o uporabi kanabisa u medicinske svrhe u kojoj će valjda biti odobrena za čak cijele 4 bolesti što je smiješno ali valjda je netko sve to dobro platio iz naših đepova jer ćemu sjediti skoro 8mj. u odboru za đabe i donijeti takve odluke koje su mogli i za 3mj. s obzirom na "tolike" bolesti koje će biti obuhvaćene zakonom ili....... uglavnom katastrofalno odrađen posao cijelog tima.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
  • Sviđa mi se
Reactions: Hasler

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.642
1.058
Jugoistočno odavde
U jebote, da se zamisli čovek... i prepadne...
Pucnjava u G. Milanovcu, ubijen prilikom hapšenja
Prilikom pokušaja hapšenja muškarca u okolini Gornjeg Milanovca zbog uzgajanja marihuane, došlo je do pucnjave sa policijom u kojoj je osumnjičeni ubijen.

IZVOR: B92 ČETVRTAK, 3.09.2015. | 21:56
85525464255ddc8e06b009161360820_v4_big.jpg
Kako je saopštio MUP, osumnjičeni je na znak policije da stane zapucao u pravcu policijskih službenika.

Oni su mu u samoodbrani uzvratili i tom prilikom osumnjičeni je ubijen.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.386
2.598
Poznajem jednog naseg Vutrica za kojim su pucali na sajtu kao pucanj upozorenja ispalo je da su ispalili 8 metaka za covjekom koji je MS-ovac i nezna kako oruzje izgleda.Tako da oni mogu pisati u izvjescu sta hoce..nazalost nema nikoga da to demantira.Maknuli su ga :(

A ovaj nas sa Vutre je cak uspio i ostetu dobiti da,da...treba se samo znati obraniti a oruzje nije jedan od nacina .
.
 
Poslednja izmena:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Opaka ekipa, svi ljubitelji oružija i pucnjave. Ajde pa podržite kriminalca, nemojte se sramiti. Čovjek imao pištolj da brani par biljki, moš mislit.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Nije negativa, prepoznat će se već neki u tome o čemu pričam ;) . Nije bed, nevolim oružije, i slažem se s tobom da se treba znati braniti bez oružija jel to nesmije biti izvor. Ali kod ovakvih vijesti čisto sumnjam u nevinost tako nekog, tu su neki drugi razlozi i neki drugi interesi u igri, koje mi vjerovatno nikad nećemo doznati.
 
10.01.2015
175
107
43
U vesti se nigde ne spominje to, i oslanjamo se na vest koja je objavljena, mozda i jeste, ali zasto bi mi nagadjali nesto za sta nismo sigurni, i sudili na osnovu ne pouzdanih razloga o nekome.
Procitao sam vest, i nisam nista rekao, niti sam nekog podrzao, niti sam nekog osudio, jer znam da se mozda desilo to sto si ti rekao - da je krenuo na njih sa pistoljem a mozda i nije. Ko zna sta je tu bilo, nismo mi bili tu i videli. I nisam nikakav ljubitelj oruzja, niti nikog podrzavam u tome.
Kad si vec napisao da je smrad i da je trebalo da ga roknu, mogao si i da obrazlozis. Onda bi iz te perspektive mozda imalo smisla to sto si rekao. Ali ja opet postoji i mogucnost da je krenuo da bezi, i policajac ga slucajno ubio, sa namerom da ga upuca u nogu ili tako nesto.. Ko zna sta se tu desilo..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.424
258
Mlecni Put
Ono sto meni bode oci u tekstu je da je nazvan dilerom a ne uzgajivacem (takvo je saopstenje MUP-a verovatno). Ako je diler, onda je od ranije, i morace da objave ime i prezime i biografiju..
Videcemo kad krene da se obmotava klupko..