Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Iznerviram se malo svaki put kad pročitam neki članak o legalizaciji. Al nedam se više jer ipak na kraju ja ću svoj cvijet dobit iz domaće proizvodnje bez obzira na regulativu kako sam prije tako i ubuduće. Isto ohrabrujem ljude oko sebe.
Tu se vide njihovi trikovi i obmane i nema se smisla nervirat oko tih ljigavca.
A pacijenti... uzgojite svoje j*bo njihove zakone :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jadran-kush

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
Kako će se kraj njihova rada otprilike poklopiti s predizbornom kampanjom za parlamentarne izbore, moguće je da će u svrhu pridobivanja liberalnih glasača Vlada ipak poslušati struku, pa u Sabor uputiti prijedlog usklađen s liberalnim preporukama povjerenstva.
To je taj rad.Karamarko puca na pobjedu a njegovi mrze marihuanu,hahahahahahahaha
Ovi drugi bar pričaju o marihuani i kako stoje ankete ... trenutno gube izbore,hahahahahahah

Znači,marihuana pomaže da pobijediš na izborima,hahahahahahahahah
Ma nek'sve ide u 3 pljačke materijalne :D
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/...avaka-na-bazi-indijske-konoplje---375800.html

Kao što je i bilo za pretpostaviti da će nam nametnuti neki oblik "farmaceutskih pripravaka" te se zna tko time dobiva i zarađuje, a o mogučem samostalnom uzgoju u medicinske potrebe možemo samo sanjati i to se uopće nespominje i nerazmatra pa pretpostavljam pošto smo mi specijalisti kao narod tj. znamo što nam najviše i najbolje koristi te smo uvijek iznimke od slučaja bit će neka spektakularna formula koju "nema nitko" pa će ispasti da smo MI iszmislili toplu vodu i našli najbolje rješenje:zvezda:: uffffff....
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83