Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.744
358
Skoro indentican zakon za drzave srbije,hrvatske i BiH,citao sam nesto o tim zakonima. Ogromna procedura,s tim sto se uglavnom bazira zakon iskljucivo na industrijsku konoplju. Ima na netu skini PDF pa ces se i sam uvjeriti.
 
Poslednja izmena:

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Sativa L je industrujska konoplja i kao što se može vidjeti ako je biljka imalo sumnjiva da je slučajno malo jače bacila thc treba je prijaviti. Samo mi nije jasno kako to da je opijumski mak ovako lako uzgajati, a za industrijsku konoplju ovolika procedura (sativa/indiku neću ni da spominjem)???
 

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Solida emisija bila, gledao sam je neko vece. Mene privukao naslov, kad ono nije on pusio travu sa predsednikom vec pred predsednikom. I jos dobio kubanku za hrabrost hehe :joint2:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.433
188
Eternia
Ove srijede u hotelu Westin (Zagreb) održava se seminar/konferencija o medicinskom kanabisu.
Gosti/predavači su neki od najpoznatijih doktora koji se zalažu za uporabu kanabisa u medicini.
dr. Paul Hornby, dr. Robert J. Melamede, dr. Suzanne A. Sisley, dr. Lumír Ondřej Hanuš, dr. Ilya Reznik

Stvarno mi nije jasno kako ovakav događaj nije pokupio veću pažnju medija, pa čak i među nama tu na Vutri.
Vidim da su novinski portali o ovom počeli pisati tek prije tri dana, ja sam saznao evo tek večeras i nažalost neću moći prisustvovati. =(

Informacije o seminaru - http://www.361events.hr/KONOPLJA2015/opce-informacije-general-information

Zagovornici medicinske marihuane iz cijelog svijeta dolaze u Zagreb - Index.hr

http://www.nacional.hr/clanak/hrvat...onoplje-konoplja-u-zdravstvu-teorija-i-praksa
“Demistifikacija konoplje: Konoplja u zdravstvu - teorija i praksa” - Nacional.hr

p.s. upravo sam propustio emisiju Studio 4 na HRT4 u kojoj je gostovao Huanito i tema je bila Kanabis.



 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.258
10.237
358
danas je u Hrvatska uživo na HTVu bio odličan prilog, gost je bio dr. Čulig, član Komisije za našu vutricu i sve je baš ok govorio,
spomenuo je mogućnost uzgoja u Hrvatskoj, kao i uvoza
Komisija se raspitivala za cijenu petice, :)hehe, dobro, dr. je rekao 5 grama, i cifra je 34 eura, niko nije spominjao slo model, al imam feeling da bi dr. Čulig katzegorički rekao ne :), sastaju se opet već u utorak

bila je i reportaža s Minjom i Lukšetićem gdje su oni rekli kako im je pomogla i kako im pomaže trava

popratili su i Konf. o kanabisu, di je bilo jako malo ljudi, pa ofc, cijena oko 50 e

e pa da, ono što mi je zapravo privuklo pažnju i tu sam se uključila :9 je da je u H. dopušten lijek na bazi kanabisa i zove se kanabinol, tako nekako, i ak sam dobro skužila, odobrava se za samo jednu rijetku bolest, ne mogu se sjetiti sad koju
 
Poslednja izmena: