Urin kao gnojivo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
totalna glupost,urin,i biljka se osijeti po pišaći kad je osušiš
 
13.01.2014
29
29
8
totalna glupost,urin,i biljka se osijeti po pišaći kad je osušiš
posle susenja biljke dobiju prelep miris i ukus za dimit jos ja je nisam ni ispirao da napomenem jer nije imala paznju kao orange a na kraju bolji od orange..
:D

Ako je bar pola od ovog sto je Monsterseed napisao tacno onda znaci da urin pravi ubice od hedova.
A osim toga urin odbija i divljac i bube (ako se naprsce po listovima) tako da je jos bolje.
 

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Nisi ti to razumio najbolje, ako vec oces pisat onda pisas po zemlji oko nje a nikako po njoj.
Ajd napravi eksperiment, nadji neku biljku iza kuce i pisaj na nju 3 puta dnevno sledecih 7 dana pa ces vidjeti da li ce napredovati ili ce propasti.
 
13.01.2014
29
29
8
Razumio sam ja ali citao sam dalje po stranim sajtovima i nasao da ako bubetine napadaju rastvoris sa vodom i onda uzmes onu bocicu za ciscenje prozora i naprsces par puta na lisce.Nakon toga se nece dugo vracati.
 
12.04.2010
20
0
1
POZ svima...nije me dugo bilo,pa da napisem i ja nesto.
Za urin sam i ja cuo i na prvom grow-u,popiskim se ja oko bebice kao krava,ne iskusno bez razredjivanja.
Sl. put kad sam obilazio sajt shvatim da sam sprzio bebicu ali sam mislio da je uzrok tome sto sam u to vreme pio antibiotike.
Poucen losim iskustvom ne uriniram vise po bilju,a i sto bi kad ima dobrih i jeftinih djubriva...
 
26.05.2015
5
6
3
30
Ne bih vam preporucio urin kao gnojivo, drugar se izmokrio u saksiju gde mu je bila biljka i uvenula je.
 
18.09.2014
136
96
43
ja piso u biljku u prvom i drugom growu indoor ... nisam razrijedivao ... prvi put je bio experiment drugi put tradicija hehe al uglavnom nijednom nije reagirala lose al niti nista posebno dobro ... ocito sam trebo mozda razrjedit .. uglavnom toliko od mog morenja po biljkama ... pozz :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.