Problem kod lišća

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.07.2012
8
0
0
39
da,ja se ispricavam na postu...imal sam pitanje u vezi donjih listova koji mi se kovrčaju prema gore...htio sam stavit sliku ovdje al imam nekih problema,uspjel sam stavit jedino jednu sliku u album...kolko sam uspjel skuzit..vjerojatno mi fali magnezij...lampa(hps400w) je na 60cm od vrha...neznam dal da ju jos podignem..biljka je stara 16 dana...
 
18.07.2012
8
0
0
39
ispričavam se na postu...uglavnom imao sam pitanje vezano uz donje lišce koje mi se kovrča prema gore..al kolko sam skuzio valjda fali magnezij..htio sam stavit slike al nesto mi ne štima..uspio sam stavit jednu pod album...biljka je stara 16dana..lampa hps400w je udaljena 60cm od vrha..sad neznam dal da ju jos podignem...
 

El_Vato

Aktivan Član
04.02.2011
56
46
18
33
not smoke je napisao(la):
prebacuj to na cvetanje ,mislim da oni skroz dole listovi traba da otpadaju odradili su svoje tako je bilo kod mene moje su bile 50dana u vege.trebao si odavno tamo kad je bila 25 do 30 dan peglati punu dozu.sta si ceka da pocne da se susi ili... jednom nedeljno gnois.tako da odma cim dode vreme za gnoit punu dozu obavezno.

daj sliku!!!!!!
vodio bih dnevnik da imam neki fotoaparat, al jbg nemam... imao sam problem kod prvog gnojenja da su vrhovi lisca bili spaljeni, a to je verovanto od previse gnojiva, al sad kad dodje vreme za gnojenje bice puna doza... ne znam da li je to do toga sto je odnos NPK kod plantele 5:3:5 ili kako vec, uglanvom N ne dominira :) hocu biljku jos da rasirim da iskorisitm sto vise prostor, tj SCROG ce biti...
 

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
koji pehista sam nemos virovat,nabavim napokon fem amnezia sjeme,proklija lijepo i posadim, izadu taman dva listica i ostalo od sjemena ona ljuska,ja je idem skinit da se listici vide kad ono otpadne jedan listic,jesam sjeba sve ??'
 

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
ze marko je napisao(la):
...daj sliku ako je živa još! Kanabis je dosta rezistentna biljka, ali tek dok malo stasa..


ziva je jos oporavila se,bila je samo na jednome listicu ostala sad je izraslo jos ovo sve s druge strane di je otpa taj listic,cini se da nastavlja jos ce na kraju FIM ispast
CIMG2619.jpg
 
08.08.2008
109
83
28
ako se oporavi ( ..a čini mi se da bude), imati ćeš dvostruku korist jer će odmah rasti kao da je topirana, račvati će se ispočetka
na dvije grane..- veći urod na kraju!
 
11.01.2013
7
0
0
44
imam jedan problem,pa bi molio za pomoć.ovo mi je prvi grow biljka mi je u 20 danu cvjetanja vrh i grane koje izlaze iz stabljike su ok ali lišće koje raste direktno iz stabljike počeelo mi se polako sušiti odozdola prema gore mislio sam da će samo prva dva velika lista se osušiti ali sad se počinju sušiti svi listovi koji rastu iz stabljike pa sam se već uplašio. a vrh i ovo drugo ne izgleda loše.molim za pomoć.evo par slika. DSCI0012.jpg
 

Prilozi

  • DSCI0008.jpg
    DSCI0008.jpg
    211,4 KB · Pregleda: 23
  • DSCI0007.jpg
    DSCI0007.jpg
    204,8 KB · Pregleda: 27
  • DSCI0011.jpg
    DSCI0011.jpg
    213,7 KB · Pregleda: 26