Pade sve u vodu a tek mi je 24 :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.11.2011
6
2
3
34
ljudi pomagajte nez sta da radim jel imao netko slicnih iskustava,zanima me dali je to prolazna faza ili sam jebeno zaglibijo,nemogu vise nez sta da radim sve mi se to vise zgadilo a nemogu se maknuti niti nista promijenit jednostavno me zarobilo..ovako,kod mene se trava pusi od malih nogu jednostavno takvo drustvo gdje nema da nema uvijek ima i zadnjih par god nesjecam se kad nisam bio naduvan 24sATA dnevno vise nije to to sve je oslo u k.nez vise ni ko sam ni sta sam nemam cilja nemam nista nista me ne zanima samo fumanje to mi je jedino u zivotu sto sam radio sve ove god trenutno imam 24god i brijem da mi se zivot raspao dotako sam dno zivota nemam nikakvih osijecaja vise sve se sjebalo.i pokkusavam vec neko vrijeme ujutro kad se probudim da ne zapalim tamo do rucka 12,1 i ja nemogu izdrzati spadam u krizu druga sam osoba sve mrzim oko sebe serem svima sve mi smeta tjeskobe nekakav strah u meni nista mi se neda,znoj me oblijeva starsno ljudi jednostavno nemogu biti normalan nez sta da radim dali je imao netko slicna iskustva molio bih pomoc,iskustva
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.824
2.698
Weed California USA
Zvuci kao da imas vecih problema od same vutre. Ovo tipkanje po forumu ti nece previse pomoc. Svjestan si problema i to je veliki plus.....ono sto bi ti savjetovao, a mislim da ce se i drugi slozit, je da posjetis psihijatra i popricas s njim/njom. Nije psihic baba roga kog kojeg idu samo ludjaci ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
nadji si posao, radi 8 sati dnevno pa da vidis kako kriza prodje. ovako dokolicaris, jos malo pa punis cetvrt veka, nisi sredio zivot, nemas cilja, nemas plana, ne znas sta ces sem da se ugrobaris vutrom... tinejdzerske gluposti a tinejdzer vise nisi. radi nesto, osecaj se korisno, zaokupi si misli i telo necim konkretnim, travu ostavi za uvece i za uzivanje, a ne za mucenje sebe i drugih. sretno, nisi ni prvi ni poslednji sa istom spikom, ako te to moze utesiti bar malo, dalje je sve do tvoje volje i glave
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
Ja nekuzim ovakve probleme pa nije marihuana heroin.Ja duvam 25 i vise godina,radim imam 3-4 hobija ...to je stil zivota a ne ovisnost.Da me nesta tako hebe kao tebe ostavio bi to.Cipele ako su male nemozes ih nositi ili mozes o tebi ovisi ;)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Autor teme se zajebaje čim je stavio smajli u naslov teme. Od trave nema ovisnosti. Amen. Da si rekao duhan vjerovao bi. Od trave, psihička ako je ima prolazi za 2-4 dana.
Imaš grižnju savjesti jer vegetiraš na svim ostalim poljima u životu, a kad se napušiš ne misliš o problemu. Kad te spusti hvata te kriza jer si ovisan o beskorisnoti i bacanju problema pod tepih.
Hard postupak je da se izoliraš na 30 dana, najbolje u neku komunu da se osvjestiš.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
A čuj, opet mu je sve dostupno kad završii bauštela. Nekad je potrebna izolacija jer je zapravo lakše kad nešto nije dostupno, nismo svi isti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nosfic

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Još gledam naslov i kontam si, opet neki balonja maloljetni. Kad ono klipan od 24 godine :signs053:
Ovisnost o travi... glupost žešća! To tvrdim ja, koji sam prošao sto sr*nja, pušio po cijele dane, besposličario i ždero se zbog toga, pa evo, baš u ovom trenu kad tipkam sam bez vutre nekih 16 dana (inaće ne brojim dane, al ovaj put sam zapamtio datum, jer je bila neka prigoda koja se pamti), a i dalje nemam poso. Zato ne kenjaj o ovisnosti, jer ne prolazi ta spika!

Rekli su ti, nađi neku svrhu u životu, a ne se prebijat ko budala samo da bi ti bilo super jer ne misliš na stvarne probleme, dok ne prođe, pa ajmo ponovo. Tako nećeš ništa nikada riješiti.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
Dobro si gore napisao Avantura...griznja savjest je problem manje,vise a kada radis onda ta pljuga ima smisla i nema griznje savjesti.
Zapalis jer si zasluzio haha ja zapalim i na cetvrtoj etazi skele...u jednoj ruci gleter u drugoj spahla a u ustima pljuga haha imali jos koja etaza da se opa popne jbt-e trava...danas neradim i cijeli dan cu duvati :ridinghorse:
 

Lilly

Aktivan Član
12.08.2011
84
302
53
Wonderland
Ja imam 23 godine, počela sam da purnjam kad sam upisala srednju školu, i evo do sada uspela sam da završim osnovne studije sa prosekom 9.0, upala na master, šibam kao blesava, na fakultetu hoće da me zadrže kad diplomiram na masteru... a purnjam svaki dan, verovao ti ili ne :) mogu da ti kažem da je sve u glavi (mada je lakše reći nego to shvatiti)... nekad mi se desi da varim ceo dan i celu noć, i tako nedeljama, ali ako se dobro organizuješ i složiš kockice u glavi uspeh ne može da izostane. Ne mogu da kažem, pravim i ja pauze nekad pa ne pušim bar preko dana, ali onda sebi spremim masnu buksnu uveče kad završim sve obaveze, spurnjam je u slast, spavam kao beba i onda sledeće jutro u nove radne pobede :)
hoću samo da ti kažem jednu stvar, da ne dužim - brate, mlad si, nemoj dozvoliti da ti život propadne "zbog zavisnosti" :) kao što reče opa cupa nije marihuana heroin... mislim da imaš većih problema od same trave, potraži pomoć, ali verujem da to i sam možeš rešiti samo kad dovoljno čvrsto odlučiš :) srećno :)
 

Muskolo

Aktivan Član
17.01.2014
116
365
63
31
Duvam i ja vec neki 6 godina i nikad nisam imao tu ovisnost kao ti, mogu prestati u bilo kojem trenutku, trenutno sam na hladjenju od marihuane.
I nemam bas nikakvih posljedica od nje cak sam i fax zavrsio u roku a bilo je skoro svaki dan hits from the bong :D
Dovedi se malo u red nebi ti skodilo malo fizicke aktivnosti, pomoce ti dosta da se sredis i fizicki i psihicki pozz
 

StokaGodine

ko pod drugim jamu kopa nos
03.07.2014
216
247
43
38
Nadji si obavezu neku i travu si stavi kao nagradu nakon odradenog dana i svih obaveza i odma ces se osjecat bolje..
Bilo kakvu banalnu obavezu ako nemos nac posao tipa vozi bicikl 2 sata dnevno, trci po parkovima..
Ovisan nisi sigurno to su gluposti i sam ces se smijat kad se sredis..
Da ti je odradit 6 mjeseci vojnog roka mislim da bi se spasio.. :)
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Slazem se sa vama nemozes bit ovisan o travi , al duhan sa koi mjess stvara i te kako ovisnost a da toga nisi ni svjestan , u slucaju ako decko ne pusi cigarete nego samo mjesa sa jojintom onda ga ne trazi da do podne zapali jojint nego ga trazi potreba za duhanom....pricam iz vlastitog iskustva i ne pusim ni cigare ni travu vec 2 godine..moj savjet ti je da si odredis neke prioritete i ciljeve i moras se svaki dan truditi oko tih stvari koje zelis ostvariti , a travu zapali iz zabave a ne iz potrebe....ako se nemozes kontrolirati odi do psijatra i psihologa ja sam bio i meni je pomoglo...
Zelim ti srecu i samo pozitivno :)
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Green menn ja mislim da to nema veze sa vutrom,nego si sve svesniji da ti zivot prolazi a nemas nista a ni netrudis se ..nemas cilj nemas novac verovatno ni devojku a vidis oko sebe da ima i srecnih ,pa mrzis kako kazes sve..ja volim dimit a radim kao advokatica kod mojih roditelja koji imaju jako poznatu advokasku kancelariju,vrhunski student sam prosekom sa 9.5 a i u fitnesu sam se takmicila i osvajala odlicne rezultate..a dimim i te kako mozda ponekad i vise nego ti,a i radim mnogo odgovornije poslove pa nemam problem jer iman i cilj u zivotu a tu onda ide i uspeh..a ti poradi na tome malo tu je problem a ne u vutri..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.