Novak Djokovic

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

afghanistanac

Aktivan Član
07.03.2016
123
460
63
33
Kabul
cestitke na uspijehu.. =) ne pratim tenis ali sam nacuo da djokovic igra wimbl.. kazu da je ljudina Novak.. nemogu puno komentirat jer nisam pratio lik i djelo ali po ponasanju i izgledu me dosta podsjeca na Zlatana kadabru
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zodra

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.439
233
Komšije, hoćemo na tri, četiri sad...skok pa šta bude..Može biti zajebano dalmatincima pored mora....ko zna kakav cunami mozemo napraviti!:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.439
233
Malo vidjenje i analiza meča iz mog ugla...

Novak je perfektno odigrao finale. PRELEPO. Prvo je odlicno što je iskoristio Kevinov umor. Vodio je set i dva brejka pre nego je Kevin uopšte usao u mec. A da bi usao u mec, trebao je da pobedi nervozu, da se pošteno zagreje.Mislim da se konačno uverio da je lakat skroz zalečen!
Još je kondicija problem, to se vidi, ali ona je malo manje bitna na travi.Ali to su već finese i to će do US open-a najverovatnije biti sredjeno!
 
09.03.2015
136
88
28
Lepo je sto je zdrav i sto ponovo ima zar koji verujem budi u svima nama koji ga pratimo istu stvar. Steta Kroasani sto niste osvojili svetsko, ovo je bila vasa godina, ne znam kako vi na to gledate ali meni je ovo ogroman uspeh, ehej drugo mesto na svetu. Imate bas lep tim, osim par supljoavih magaraca ali jbg, svi imaju takve likove. Cestitke na drugom mestu, ovo treba da proslavite bas valjano, pre svega jer su vasi momci pokazali srce za vas i reprezentaciju. Nek' se dimi!
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.439
233
Pozdrav.
Mislim da vredi obeližiti ovaj poslednji osvojen masters u Sinsinatiju jer je to istorijski pehar!Osvojeni svi mastersi što nikom nije pošlo za rukom, tj za reketom.
Osvojeni svi mastersi, svi Grand slemovi i to sva četiri za redom!Bravo legendo.Što se mene tiče može u penziju, ali neće Nole, hoće da potuče sve rekorde do kraja!Kakav momak!Sledeći je USA OPEN.Verujem da u kakvoj je formi biće zanimljivo!
Evo i istorijskog uspeha..
b3MIGZU.jpg CAcjGnr.jpg Dk_t_KKv_Xo_AA5_I2y.jpg