Nabavka opreme [prodajna mjesta po gradovima]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
Evo,bio sam danas do tež-a...Prije ćete pronaći hps-icu na cesti,nego njihovu trgovinu( jer ni sami radnici neznaju gdje se nalazi maloprodaja..nasao sam je nakon nekih 30min,a da sam pri tome pitao 10ak radnika gdje je trgovina,te svaki put bio poslan na krivo mjesto).No sto je tu je,ako netko bude isao,najlakse ju je pronaci tako da udete sa Folnegoviceve,odmah skrenete lijevo pa ce te s desne strane vidjeti jedan "toranj" do kojeg trebate doci i uci u prostoriju sa velikim smedim metalnim vratima(na njima ne pise da se tamo nalazi trgovina,niti izvana mozete primjetit bilokakvu naznaku iste)).Hps-icu 70w sa ugradenim propaljivacem sam platio 87kn,bez propaljivaca je 70 cini mi se.Ostale zarulje su jeftinije za ~30% ako bi ih usporedivali sa drugim trgovinama,tako da se isplati naletiti do njih.
 

sneeky

Aktivan Član
04.11.2012
54
44
18
36
Bok! Nalazim se u Rijeci i do sada sam posjetio Bauhaus, Pevec, rasadnik na Viškovu i na Škurinjama no niti jedno od tih mjesta ne drži niti Composanu niti Terra Magmu. Zna li možda netko je li to tako uvijek ili samo trenutačno, te budući da idem preksutra u Zagreb, može li mi netko reći gdje tamo mogu sigurno (da se ne gubim po nekim udaljenim kvartovima i onda na kraju tamo ne pronađem što mi treba) naći jednu od ovih zemlja? Hvala unaprijed.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
sneeky...kod mene se terra magma mozhe nachi i u pevecu i u bricu..a udaljena sam cca 120km sam od tebe..
+mislim da u RI imash i grow shop..pa..ako nishta drugo..mozhda da tamo potrazhish...
sretno.
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Pozdrav ekipa,

nije me bilo ultra-hyper dugo ovde po forumu i triba mi mala pomoć.
Naime, zna li iko kakva je ponuda zemlje u Bauhausa u Splitu i koje su cijene? Bar onako okvirno? Treba mi zemlja za cvjetanje, a bez prevoza san pa bi mi stvarno dobro doša savjet, hehe...

Fala unaprid :icon_wink:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
EXARP je napisao(la):
Pozdrav ekipa,

nije me bilo ultra-hyper dugo ovde po forumu i triba mi mala pomoć.
Naime, zna li iko kakva je ponuda zemlje u Bauhausa u Splitu i koje su cijene? Bar onako okvirno? Treba mi zemlja za cvjetanje, a bez prevoza san pa bi mi stvarno dobro doša savjet, hehe...

Fala unaprid :icon_wink:

4 L terra magma 14 kn, 5 L terra magma 21 kn
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
E fala ekipa, a posebno dite_splita ;-) :cvetak

Danas ću laganini do Bauhausa, cijene OK, pakovanja idealna za bez prevoza. :hehe: