Nabavka opreme [prodajna mjesta po gradovima]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ivana_zg

Aktivan Član
18.08.2012
96
138
0
44
Ovisi koji ti dio grada najviše odgovara...

Ako si, primjerice, na (jugo)zapadnoj strani Zagreba, Terra Magmu (ali i Composanu) možeš lako naći u Jankomiru, odnosno PC-ima Pevec, Bauhaus i Baumax :)
 

Smokemashine HR

Aktivan Član
27.09.2005
144
18
0
tnx za info...ma blizu sam jankomiru...ali nezelim više compo....znaci ta terra magma je ok? ima raznih ili samo jedna vrsta i kako je gnjojite?hesi npr po njihovoj shemi ili kako mislite da sami skuzite kad treba gnjojiti?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
Smokemashine HR je napisao(la):

nisam nikakav sef ali se od mene kao mod-a ocekuje da gledam ko, sta i gde pise, mora biti reda na forumu da bi se i drugi lakse snalazili, ne moze se pisati o svacemu u svim temama, cemu onda podforumi i naslovi tema, dakle, fokusirajmo se na ono sto je u naslovu teme, i vazi naravno za sve na forumu
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
hendrix&frusciante je napisao(la):
Zanima me gdje se u Zagrebu može kupiti Tež-ov HPS 50W sa ugrađenim propaljivačem? Može i info za onu od 70w sa ugrađenim,ali 50w mi je primar
Te? trgovina d.o.o. - Visokotla?ne natrijeve ?arulje

a sto ne vidis direktno kod njih, imaju na sajtu kontakt + adresa:
TEŽ trgovina d.o.o.
HR-10000 Zagreb
Folnegovićeva 10
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
ma ok, ali imas tamo i telefone na sajtu... pa nadam se da znaju gde im se prodaje roba, i to jos u istom gradu gde se i prodizvodi, nisu mutavi nanu mu, probaj pa bas javi sta kazu
 

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
PowerSeed je napisao(la):
ma ok, ali imas tamo i telefone na sajtu... pa nadam se da znaju gde im se prodaje roba, i to jos u istom gradu gde se i prodizvodi, nisu mutavi nanu mu, probaj pa bas javi sta kazu
Evo,danas su se javili na telefon.Ipak se mogu kupiti zarulje i u sklopu tvornice..Znaci,ako trebate tež-ove žarulje,maloprodaja je u Folnegovićevoj 10 ;)