Kompjuterski sto CFL stealth grow Season one

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.12.2014
153
236
43
Slika box-a namestio sam reflektor gore zatim sijalicu prikacio i oblozio folijom i ubacio vent da izduvava samo, danas stavljam seme na klijanje pa se nadam ovih dana pocinje grow nirvana fem white widow.

LXG7j8r.jpg
 
Poslednja izmena:

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Haha Cill isto mislimo baš sam mislila reć kako udobno izgleda samo nam je do spavanja :) Stvarno dobro izgleda :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI
02.12.2014
153
236
43
Sto se tice saksije sta mislite posto je samo jedna biljka koja velicina saksije ? sa obzirom na dimenzija box-a, a sijalica je toliko velika mislio sam da je manja.... ima oko 40 cm zbog samog reflektora i sijalice izgubio sam od visine oko 15 cm ali dobro je samo u delu gde je sijalica okolo ima mesta, inace semenku sam stavio u destilovanu vodu cekam da krene pa cu je staviti na vlaznu maramicu jos 1 dan i onda u saksiju, e da sto se tice djubriva uzecu list i cvet da li mi neko moze objasniti sto se tice bas tog djubriva kako ga je koristio.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
nadi neki primjeren kalic koji nece zauzeti pola boxa i to je to, to si mogao i sam pretpostaviti.. vidim da je lampa fiksna pa mos staviti nesto ispod nje i priblizit biljku lampi,,

inace semenku sam stavio u destilovanu vodu cekam da krene pa cu je staviti na vlaznu maramicu jos 1 dan i onda u saksiju

zasto ces ovo raditi objasni mi molim te? cim proviri klica ("kad krene") ide odma u zemlju.. sto se tice gnojenja, ako imas dobru zemlju ovaj svoj grow mos odradit bez gnojenja u vegetaciji, a u cvjetanju samo po uputama s pakiranja i svako 3-4 zalijevanje gnojis, poz
 
02.12.2014
153
236
43
Hvala Tarzan sto si izdvojio vreme da mi pomognes, sto se tice saksije ramzisljao sam da li okruglu ili onu kao pravougaonik dugacku sta mislis o tome ? moze vise zemlje stati u nju a plica ja kako ti se to cini ? sto se tice semenke i ja sam hteo odma u zemlju kad krene ali sam gledao na netu neko uputstvo covek je iz vode izvadio kad je krenulo i stavio na vlazni papir jos 1 dan i taj koren se skoro 3 puta uvecao i tek onda ga je stavio u zemlju.
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
ako imas obje kod sebe stavi fotku pa cemo vidjeti koja je bolja, mozda bolje ovu sto kazes "dugacku" samo da nije preplitka, pa normalno da ce se uvecati ali je onda teze za rukovati s tim kad ide u zemlju, i puno veca sansa da ces nesto zajebati,, kad klica proviri to je to, i stavljas odma u zemlju..
 
02.12.2014
153
236
43
E da ne znam zaneo sam se kad sam zavrsio pocesao sam se po glavi i reko cekaj zar ne treba da bude gore :) ali sta sad... mozda posle ubacim jos jedan vent pa zamenim mesta samo ( obrnem ih ) inace seme posadjeno zemlja kupljena izmesana sa malo stiropora, dugacka saksija 50cm i visioka oko 15 sto je za box ok nadam se, inace kontam mogu 3 takve saksije da stanu u box po duzini uz neki ok odradjen lollipop metod mozda bi i mogle 3-4 patuljaste vrste sledeci grow, ovaj put samo 1 ww nadam se da ce proci ok, od djubriva list i cvet samo pa kad krene pricacamo o tome.
 
Poslednja izmena:
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Pozdrav, i sretan ti grow. Lijepo to izgleda, a bogme je i domišljato "kompjuterski stol grow" hehe. Neka dobro će ti doć pasivni ulaz tu di ti je trenutnovent. Samo, nije li ti taj vent uber glasan? pitam jer sam ja svog tri dana koristio, dalje nisam mogao da izdržim.
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Samo pripazi jer kada su tako blizu biljka može jako brzo doći do lampe,treba često provjeravati.Nego kakva ti je vlaga u boxu,jel imaš problema sa tim?
 
02.12.2014
153
236
43
Nemam problem sa vlagom sve je ok raste ona normalno za koji dan slicica kao sto sam i rekao svakih 7 dana, moj moto je bolje zalivati malo kasnije nego preterano nece crci ako se propusti zalivanje za 1 dan ( ja stavim 2.5 cm prsta u zemlju ako je suvo ne lepi se spada zemlja lako sa prsta zalivam a to obicno iz iskustva sa cvecem i ostalim biljkama znam da je nekih 3 do 4 dana dokle god je zamlja vlazna i dok se lepi za prste nema zalivanja necu da preteram ) a i djubrivo sta god da pise upola :) krenucu djubrivo tek zadnjih 10 dana vegetacije i svakih 10 dana kad bude na cvetanju sto znaci svako ajde da kazem drugo zalivanje, tako cu ovog puta pa cemo videti posle, citajuci forum vidim da su se mnogi prevarili sa djibrivom zato sto su hteli ogromne hedove brzo :) inace izucavam hidro gajenje mozda sledeci grow bude hydro bez zemlje rano je o tome pricati ( mozda i glupo ) kad je ovaj tek poceo ima dosta da se uci i cita, ali siguran sam da cu ako sve bude ok na kraju ostaviti 2-3 mala hedica na dnu da bi mogao biljku da stavim u regen fazu i uzmem klonove posle za novi grow.