Colombian gold indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.11.2012
15
0
0
38
imam fem. sjemenku colombian golda..zanima me dali je ko growal to u nekom manjem boxu i radil LST i kolko se to isplati.
planiram radit box od kutije,imam svu opremu osim svijetla..pošto sam u sjebanoj situaciji s lovom trebam CFL..eh sad ako mi pomognete kaj da stavim unutra uskoro dnevnik ;) i imam jos pineapple express i neki cheese...sad ako se ne isplati colombian gold u mali box onda stavim ovo dvoje.pa ga prčim out...




World of Seeds Bank - Colombian Gold


Way of cropping: Mainly outdoor
Race: Pure race obtained from Colombia santamarta zone
Genotipe: 25% indica / 75% sativa
High: Less than 1.5 m indoor/ until 2.5 meters outdoor
Wide: Depending on prune. Some branched without prune.
Growing time: 3-4 weeks
Harvest time: 60-70 days indoor/final November outdoor
Resistance to mushrooms: High because belongs to wet clime.
Resistance to plague: Depends on the plague
Irrigation tolerancy: High
Yield: 350 gr per m2 indoor/ 450 - 600 gr per plant outdoor.

Medicinal value: Average (average content in CBD). Aplication like an antiemetic and in treatment of intraocular pressure in glaucoma.

Smell: Sweet, intense
Flavour: Fruity sweet.
Effects: Psicodelic, electric
THC Level: 19.3% measured upon the rest of cannabinoids. 7.8% measured upon the rest of organic substances belonging to buds like: aminoacids, sugars, terpenoids, vegetal hormones, and cannabinoids (determined by gas chromatography coupled with mass spectrometry)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
hm,hm...sativa dominant.....
ja bi predlozio 12/12 od starta(ili od 15og dana,taman kad se razviju lepo) i to moze da bude dobro !

samo,deder,opisi taj box-dimenzije i to,pa da vidimo...
trebace joj bar 120cm visine,barem ja tako negde kontam-i to 20cm-30cm za lampu('ebo CFL stavljaj HID !!) i ostatak da se cura protegne...
aj,sretno ! dobar izbor straina,pratim !
 
27.11.2012
15
0
0
38
eh sad..razmisljam jos o pc boxu ili da nekaj s kartona sklepam neznam.. prvi indoor jbga.. ;) znam da je hps i hid bolje od cfl-a al mogucnosti su nazalost takve kakve jesu.opet neznam..colombian gold u pc-box...vec mi ovakva glava od razmisljanja šta da napravim :D :sick:
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Ne znam kakav PC imas ali ne vjerujem da je 120cm visine. Jbg imas sativu dominant tako da joj treba bar malo visine bez obzira na tehniku

Pratim
 
27.11.2012
15
0
0
38
znaci bolje ne stavljat colombian u pc...onda budemo morali pineapple express i cheese koje nisu fem nazalost..nemoze mi biti box 120cm nikako..nemam ga kam stavit..a *ebemu..
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.191
188
Brooklyn NY
kreni sa kolumbijankom negdje u 2. mjesecu, ju počmi vegetirat u pc-u i tamo početkom 4. ju izbaci u outdoor....

moj prijedlog
 

Gewind

Aktivan Član
23.04.2012
125
26
0
39
Zanimljiv prijedlog od Big L.-a ... Obzirom da je branje pred kraj Novembra u outdoou, to mi se čini baš kao prava stvar!
 
27.11.2012
15
0
0
38
crunkisi je napisao(la):
Ne znam kakav PC imas ali ne vjerujem da je 120cm visine. Jbg imas sativu dominant tako da joj treba bar malo visine bez obzira na tehniku

Pratim
mislis da ako dobro obavim LST da mi i dalje treba takva visina? ajd da mi je box 65cm visok,60 dugi i 30 širok.šteta bi bilo zeznut takvu majku.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Columbian gold u PC box? To ti neće ići. Em što sativama treba puno svjetla, em što rastu brutalno. Skeptičan sam što se tiče tvog plana, ali ako imaš dosta sjemenki možeš probati, tko zna....
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Pa da, steta... radije kako ti je Big L predlozio, furaj ju do 4 mj i onda ju baci van...

i ako ne uspije izgubio si samo 2 mjeseca, a za vrijeme dok ti je ova u outdooru dalje picis sa nekom indicom u pc-u
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
kako to mislish,"steta bi bilo zeznut takvu majku " ?
mislio si drzati majku u pc boxu - da ti posluzi samo za klonove...a klonove onda u out ?

tko zna.mozhda bi se mogla neka 75% sativa drzati kao bonsai motherP u pc...samo vege=lako kontrolirati visinu..u nekom big toweru..
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.931
188
39
Negdje na Balkanu
Ja nikad,pa cak ni onda,sativu nebi u outdoor stavio ovo je dominacija 75% i bez obzira šta banka piše ...po meni naravno....zadnjih godina biljke pocinju cvijetati sve kasnije i kasnije u outdooru...vrlo je moguce da nece izdržat do kraja....+ 4 mjeseca i kusur bi po takvom biljka vegetirala...ne racunajuci zivot u boxu...sative rastu do 4m s takvim vegetacijama...jedna olujica krajem 8 mog mjeseca i laku noc....samo moje mišljenje
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.477
3.198
Bekaa Valley
prerano je sada bilo sta stavljati u pc da bi se posle prebacivalo u outdoor, to nema sanse, ako planiras outdoor sadi biljke kada dodje vreme za to, sta i kako sa biljkom 4 meseca raditi u pc-ju
 
27.11.2012
15
0
0
38
zlavjestica je napisao(la):
kako to mislish,"steta bi bilo zeznut takvu majku " ?
mislio si drzati majku u pc boxu - da ti posluzi samo za klonove...a klonove onda u out ?

tko zna.mozhda bi se mogla neka 75% sativa drzati kao bonsai motherP u pc...samo vege=lako kontrolirati visinu..u nekom big toweru..


ma ne..velim da ako VI velite da bolje ne stavljat colombian u pc box da cu stavit van..ali bi ju rado nutra u nekom drugom boxu..a ovo što sam reko za majku..heh nesporazum..brijal sam da ako nebi islo u pc box da ju ni ne stavljam da ju ne upropastim..jer nažalost imam samo jednu.a majka zato što je feminizirana sjemenka :D hehe..nebitno to..
uglavnom..
treba mi savjet od nekog iskusnog ko je tak neš growal..barem da mi veli dimenzije boxa kakvog da napravim..i koja svjetla da ubacim nutra..dakle procitajte moj prvi post u toj temi...trebam cfl zbog neprilike i bezparice..ja bi rado stavil i hps al kaje tu je..
 
27.11.2012
15
0
0
38
znaci mislim growat od pocetka pa do kraja u boxu,..ljudi HELP prvi put mi je..za sve postoji prvi put,jel? hehe..da a max. dimenzije boxa mi mogu biti: visina 65, dužina 60 i širina 30..jer ga buksam :)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Growaj druge strainove (ako imaš) koji su više indica u PCboxu. A Columbian gold drži dva-tri tjedna u pc boxu pa premjesti van ako misliš outdoor. Toliko...
 

AndrijaJ

Aktivan Član
19.06.2010
172
124
0
46
Ako imaš viška slobodnog vremena = PC box i ubaciš neku domačicu za probu....
Ak nemaš domačicu a imaš slobodnog vremena, išla bi i colombian = micro grow .