LED Barney's Farm - Critical Kush, Zkittlez & Gorilla Glue u Soma Super Soil

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
792
5.543
233
Dalmacija
11. Unos - 43. dan na 12/12
Eeevo da vas pozdravim i ubiljezim jos jedan unos. Hyper tjedan iza nas pa su i one to osjetile. Malo zedne bile par puta ali sat dva nakon zaljevanja vratile bi se bez ikakvih problema.
Ima malih promjena od zadnjeg tipkanja, najmanja biljkica, Kush, sto je bila prezalivena i time usporena, tko prati sjeca se, ona je bacila bananice..i to ja opce nisam skonto..ni nebi ko zna do kad.. tako da je ona igrom slucaja vec tri dana u mracnoj sobi, nisam je stigao danas obrat a ni slikat, tako da cu u vezi nje ujutro ili editat ili upisat novi post.
Opce nije tuga jer me jedan drug ❤️ :D nazad nekoliko dana napunio hedovima⚡️ da boli glava, taman dok se mala posusi i zavrsi u teglici. Onda ide ona, sigurno je bolja nego ulicarka kakva, pa dok nju popusim ostatak bande iz growa ce teglit vec barem tjedan dana. Tako da se sve poklopilo da nemoze bolje.
Parametre nisam upisivao zadnjih tjedana ali i dalje ih drzim na dnevnih 26.5-27 i nocnih 22.5*C. Vlaga ovisi..ne ide ispod 45 a dosegne i 50i par ovisi o zaljevanju i utjecaju el ninja :D vani vlaga bolesna. Navece zna udarat i u 87-90% a grow soba je radi hladjenja otvorena. Tako da maeco ne cupa vlagu iz normalnih 25kvadrata nego s cjelog kata, cirka 200+ kvadrata. Al dobro je. Ventovi su razmjesteni da stvarno nebi smjelo bit budji. Skidam zuto lisce svaki dan po par listova. S nekih vise s nekih manje.
Budovi mi padaju od tezine i moram ih podvezivat na drvene stapice. Fenomenalan osjecaj. :D ako proguram iduca tri - cetiri tjedna maks do kraja ovo ce mi bit najbolji grow do sad. :)
Naravno, bilo je gresaka i odstupanja od zeljenog, ali sve u svemu ja sam za sad prezadovoljan. Racunam da cu za nekih tjedan do dva pocet skautat ambere.
IMG_5200.jpeg
IMG_5199.jpeg
IMG_5197.jpeg IMG_5196.jpeg
Medju ovih 3 kusha sto su ostala ima jedna koja je povukla na nekakav sativasti fenotip, ona ce cvast koji tjedan duze nego ostale koje su povukle indica feno, Gorilla i Zkittlez takodjer.
Sve u svemu kasnio sam s lolijem jedno 7 dana i to se odrazilo tako sto su biljke pocele pokazivat glad. Od zadnjeg top feeda to je stalo/dosta se usporilo i od tada ide voda/caj uz Culinex svako zaljevanje.
Gnatovi su pojacali aktivnost ali to je i dalje sve pod kontrolom. Cini mi se da pred kraj cvata svaki put budu zesci nego u ranijim fazama. Ko ce ga znat..
IMG_5202.jpeg IMG_5201.jpeg
IMG_5198.jpeg
Donje tri slike Gorilla Glue
IMG_5195.jpeg
IMG_5194.jpeg
IMG_5193.jpeg
IMG_5192.jpeg
IMG_5191.jpeg
IMG_5190.jpeg
Ovih par slika povise ovi listovi s ostecenjima, to je ta sta je povukla sativa fenotip. Nju je koliko kuzim zeznulo kasnjenje s lolijem najvise. Iako su ostecenja stala nakon nekoliko dana a ona nastavlja punit iz dana u dan. Ali cvast ce najduze od svih kako se sad cini.
IMG_5189.jpeg
IMG_5188.jpeg
Ove dvije slike ispod Zkittles
IMG_5187.jpeg
IMG_5186.jpeg
IMG_5185.jpeg
IMG_5184.jpeg
IMG_5183.jpeg
IMG_5180.jpeg
IMG_5179.jpeg
Nek kaze tko sta hoce al ja sam ovim growom prezadovoljan, mogu se lupat nogom u dupe od srece :) a posto imam dobre fume dok sve ovo zavrsi u teglama nekako sam skroz skuliran i cekam kraj :) ali “mould” control ide. Svaki dan precesljam budove i gore i dole u potrazi za banaicama, pljesni, sjemenkama..ni sam neznam xD dvaput sam vec progutao gnata u letu..al stvarno.. ;)
Tipkamo se, laka vam noc :wave::razvaljen::
 

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
612
3.226
203
dvaput sam vec progutao gnata u letu..
:respect:

Pizza Chef GIF by skipp
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
792
5.543
233
Dalmacija
12. Unos - 50. dan 12/12
Pozdrav svima! Nemam vise evo sta novo upisivati, na neka dva tjedna od branja prve ili prve dvije, kako mi se cini Zkittlez ce ostat tjedan iza prvih, Gorilla takodjer, a ovaj kush sto je povukao na sativu ce ostat jos bar tjedan iza svih. To je bar moja neka procjena sad dok sam ispratio malo trihome. U svakom slucaju necu gadjat 30% posto ambera, ic cu na malo manji postotak ovaj put, cisto da vidim. Izmedju 10 i 20% skidam sve. Kush koji je zabananio i susi se danas ide u teglicu. Ostavio sam jedno 20ak posto vrhova za pusenje dok ne dodje ostatk growa pod noz. Ovo ostalo sve stoji prostrto u mraku i ide u ulje. Sve skupa s popcornom i trimom i grancicama i jos nesto trima od Somanga. :)
Jos uvjek idem caj/voda i tako cu i nastavit. Gnatovi su se malo pojacali evo pred sam kraj i zato koristim vise zutih traka i to je u biti to.
IMG_5269.jpeg
IMG_5268.jpeg
IMG_5283.jpeg
IMG_5281.jpeg
IMG_5280.jpeg
IMG_5279.jpeg
Cole su u prosjeku po 10-20cm iako ih ima par koji nategnuto udaraju u 30cm.
Ali ljepljivost, terpenski profil opcenito a i snjeg po Gorilli me zapanjuje, kako samo mirise, nadjaca i kush i zkittlez. Jedva cekam nju probat. A svaka ima svoje neke mirise kad nabijes glavu u bud. Kad “zasviram” prstima po ovoj zeljeznoj konstrukciji za LsT i kad se svi ti terpeni oslobode i polete i pomjesaju se u zraku mozak mi doslovno protrne ako nisam pusio jos..zazubice krenu kao kad si gladan ko pas a zamirise spiza :) :) nevjerovatno…trihomi su na gorili masivni!
IMG_5273.jpeg
IMG_5272.jpeg
IMG_5282.jpeg
IMG_5274.jpeg
Ovo gore je taj kush sto vuce na sativu kao. Ona je pocela ludjacki punit bas zadnjih tjedan malo jace dana. Jedva tu i tamo koji amber na listu.
IMG_5270.jpeg
I evo to nek bude vise manje to. Stvarno nemam idea sta vise pisat jer se osim sazrjevanja ove medicine ne dogadja nista vise vrijedno spomena.
Svaki dan povadim saku zutog lisca i volim da je tako radije nego da mi grow zavrsi a boja kao usred vege. Tako znam da su pojele skoro sve iz zemlje i da zadnjih tjedana trose zalihe iz lisca. A i manje trimanja hehe. :)
Eto ga, cuvajte se i tipkam opet za nekih tjedan dana. Pozdrav! :)
IMG_5284.jpeg
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Svaki dan povadim saku zutog lisca i volim da je tako radije nego da mi grow zavrsi a boja kao usred vege.
Vazno je da si ti zadovoljan:thumb:
Ali moram malo o liscu hahah
Funkcija lišća je da djeluje kao solarna ploća i klima uređaj za biljku, pri čemu površina (ona tamnija) proizvodi energiju putem fotosinteze, a svijetlija regulira unutarnji proces kroz stome, male otvore koji apsorbiraju CO2 iz okruženje za fotosintezu i istovremeno oslobađaju vodu i kisik.
Stomati se noću zatvaraju kako bi sačuvali vlagu, dok se danju otvaraju i zatvaraju prema potrebama biljke, tražeći ravnotežu između unutarnje razine vode i vanjskih uvjeta kako bi se metaboličke funkcije odvijale pravilno
Biljka mora biti zdrava do kraja growa...to je nesta sto jos nisi pohvatao,ali ok nisi dugo u growanju,pa cemo to pripisati neiskustvu.
Samo zdravo lisce moze formirati kvalitetan cvijet..
Lisce je jako vazno !!
Mogao bi ti o liscu pisati poprilicno,pa ako te zanima..mogu,rado:)
Zao mi je ustvari sto si u ajd da tako kazem "zabludi"
 
Poslednja izmena:

Gazat

Aktivan Član
20.06.2023
83
349
53
Sorry na spamu. Ja bi volio cut sve o liscu jer planiram radit living soil kroz mj, dva. Za sad sam fokusiran na zemlju i korjen. O liscu jos nisam puno razmisljao osim o foliarnim spreyevima za imunitet i protiv nametnika tipa emulzija neem ulja i KNF-OHN
Pa bi ti bio zahvalan da mi preneses znanje ma neki nacin. Putem linka ili preko privatne poruke.
Nisam naso neku temu o tome.
Cyric. Predivan setup i jos bolje biljke. Svaka cast. I jos jednom sorry na upadu.
Kazu da ucitelj dodje kad je ucenik spreman.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric

sone1

Coco Loco
Poznanik Foruma
14.12.2019
1.327
7.026
258
Ciro druze :) da te opa ne uplasi ;) hoce da kaze da podebljas tu hranu kroz cvetanje. Opet ako imas gamad neku, sta ja znam, na oko to mozda nije nama strasno, a kao malo tamo malo vamo, a boga pitaj sta biljke trpe i bore se :( pa i tu racunaj ovo s'liscem :)
a opet dobro je uraditi defolijaciju i na zdravim biljkama kroz cvetanje, sto zbog promaje, sto zbog yielda, samo treba takticki, ko sah par poteza unapred sracunati ;)

Ako su tegle pune i izdrze do sledece ture onda radis sve dobro :D
Neka se u sreci i zdravlju trose:thumb:
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
792
5.543
233
Dalmacija
Nema greske nikakve decki, ja sam uvjek za pozitivnu kritiku. Necu se prepast ope, niti cu past u depru nema straha :D
Slobodno se rapistolji sta se lisca tice opa :thumb:Il pisi il stavi copy paste nema greske. Dnevnici jesu nek se uci iz njih. Gazat, sve ok, nemora nista edukativno ici preko privatnih poruka sto se mene tice. Nek ostane za ljude koji tek dolaze.
Ja sam tvrdoglav, sigurno cu jos raditi ovako, s tim da cu pojacat prehranu debelo. Pa cu vidit kako ce to ic. Svakako mislim da cu s vremenom ucit i s drugim linijama suplemenata. Samo s ovom sto radim sam jako jako zadovoljan. Prvi grow s somom i poslije onaj somango auto je bio bez ikakvih dodataka, samo voda i caj. Evo sad ovo je dodana kesica i pol top feeda na njih 6 i rezultati su vise nego na oko drukciji, iduci put me bas zanima, napucavat cu ih nemilo mimo nekog pravila kad i koliko. Pa cemo vidit sta ce bit i kako ce se ponasat.
Kvalitetu nemogu osporit. Ovo je nesto sto ja u zivotu nisam imao..nemoram se kunut a nemam razloga lagat..jer vadio sam losu vutru prije 15ak godina..i odustao..ali ovo nema veze s tim..ovo je nesto drugo doslovno za sve koju je probali.. no nema veze. Pokrenut cu jos jedan manji tent u istom prostoru, doci ce i panel pa cemo isprobavat po par tura od svake linije gnjojiva. I radit usporedbe. Na kraju krajeva i ja cu naucit dozirat i grovat s bocicama. Samo to ce bit proces od nekoliko godina jer ovo sve traje, ali neka bome, drugacije nebi bilo ni zanimljivo :)
Jos jednom, sva vasa misljenja, sve kritike su itekako dobrodosle. Pa nemozemo svi bit u istom kosu i svima da nam pase i da volimo isto, zato se slobodno raspisite i zaboravite da je ovo dnevnik ako vas to muci. Budite sigurni da mene niti jedno misljnje ili kritika kakva god bila nece ni naljutit, niti ce promjenit neko moje misljenje o vama. Jednostavno nisam takav lik :)
Drago mi je da se napokon neki qrac i napisao u dnevniku :) imao sam osjecaj da tipkam sam sebi iz unosa u unos vec pomalo hehe ;)
Al sone ti si mi najjaci kako ides spustit i objasnit situaciju :) nije da opa vice ne boj se znas hehe :D :D a iskreno jos nemam od growa do growa. Ali i to ce se promjenit nema panike. Ja vremena i volje imam. Moja prica na ovom forumu ne staje ;) nedaj boze vise sile hehe ;) zivi bili svi vi meni ❤️ i uvjek sve popusili iz gusta a ne potrebe sto velis brate ❤️
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Ja sam tvrdoglav, sigurno cu jos raditi ovako, s tim da cu pojacat prehranu debelo. Pa cu vidit kako ce to ic.

Vidi sa bizom sta je on radio...Kod njega u dnevniku sam se našalio ..kako ih je uspio opeći,a nista im nije davao.
Oćito da je nasao shemu sa sominim ćajevima .Biljke su bile zelene do kraja i to je ok..to se trazi..drago mi je da je tako,pa me ćudi da nisi doslovno prepisao od njega :)ali i zasto bi...prije ces nauciti ako sam probas ...svojim rijecima sto bi se reklo.;)


Cyric brate samo growaj i eksperimentiraj.
Ja sam u growanju vise od 20 godina i jos uvijek eksperimentiram..evo i sada imam tri vrste medija u boxu i tri različita naćina prehrane...dvije vrste gnojiva...gušt je to..to je hobi:)

edit
prekrasno izgledaju sa tim zutim listovima.
Kada smo vec kod toga.Ako bas netko hoce jesenje boje,ali u pravo vrijeme
Zadnji tjedan..odnosno sedmi dan do kraja isperes biljku..pravi flush i onda do kraja samo voda..par zaljevanja.U tom slucaju..biljka ce pozutjeti vec za 2-3 dana,a ako ne zelis da tako rapidno pozuti..onda sedmi dan krenes sa cistom vodom..normalno zaljevanje sa nesto runoff-a...rezultat je ustvari isti,ali su biljke zelenije do kraja u drugom slucaju dok u prvom pozute za par dana


I jos jedna sitnica..
Biljka kada zuti..to ne znaci da jede samu sebe.. i trosi nesta sto je ostalo..ne !!
Zuti zato sto nema sta jesti i klorofil propada..ta molekula propadne za dva dana.
Nista ona vise ne vuce od nikuda...samo propada..u tome je stvari ,ali i cvjeta i zavrsi na kraju..bude mirisljava ,ljepljiva,ali steta sto nije dala vise...tako nekako.
 
Poslednja izmena:

POsram

Aktivan Član
08.08.2023
236
581
93
Znači da saberemo sada ove misli i savjete.

Ne bi trebalo masovno skidati lišće pred kraj, već suprotno od toga održavati lisnu masu što više skoro pa do samoga kraja. Jer biljka treba da ima što više kapaciteta iz kojih može sve da povuče u hedove. Ako joj to ne omogućimo možemo izgubiti na prinosu?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gazat and opa cupa

Wendigo

Blackamas Foot
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.339
9.906
256
Ja ću samo dodati jedno, da se nadovežem na kolegu @sone1
Stari fan listovi sa dna biljke, ali oni veliki k'o šaka - više energije srču nego što daju, isto tako uklanjanje listova koji 'gledaju' ka sredini, i zaklanjaju bud site, odnosno lateralne grane - to su situacije kad se sklanjaju i zdravi listovi (prvo naravno prilikom lolipoppinga, drugo prilikom strateške defolijacije)
Nije nužno ali pomaže ako se uradi kad treba i kako treba.
Nego je problem što se ponekad čovek zanese pa ošiša biljke na 'nulu' što bi se reklo :D na to jedino treba paziti..ako baš ne možeš saviti list, a reži ako mora iako je zdrav, posebno tokom LST, to što je bilo ispod njega bukne odmah :)
A jesenje boje k'o voli (kao ja npr :D) tempiraš samo poslednju nedelju/dve, tad ionako ne uzima gotovo ništa više od nutrijenata.
Ukoliko se žutilo listova pojavljuje sredinom cvetanja, biljka je gladna ili nešto ne štima, nema šta

Mašala Ćiro, neka je sa srećom :banana_rasta::mario:::skot::::banjahanje:: pune tegle, i da izdrže do kraja sledeće ture, to je najpre bitno :)
 

POsram

Aktivan Član
08.08.2023
236
581
93
Gledam iznova i iznova hedove Gluea kako su lepi majko mila... Pusio sam gorilla auto neki bas je imao piney minty smek mnogo dobra ukusna i vuce u krevet samo tako. Veoma brza sorta napuni se bokte dok trepnes sa prvoklasnom hedovinom. Mogao bih u skorijoj buducnosti ponoviti neki Glue.
 
Poslednja izmena:

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
792
5.543
233
Dalmacija
A je mi drago probudit se ujutro, zapalit i otic na espresso a otvorim vutru a pet novih postova u dnevniku :D ne kuzim kako neki ljudi ne zele da im se spamma dnevnik :p ja cu u buduce svoje nazvat “spammara” eto :D
Vidi sa bizom sta je on radio..
I vidim s njim svako malo :) u dosluhu smo nas dvije stalno :) ma ako kuzim dobro moja greska je bila, ako se ne varam, dao sam top feed, pa sam uradio loli tjedan dana kasnije. Tad su one vec bacile lisca i jalove grane su pojele dosta i tu sam ja uletio i osisao sve zivo i tad su se pobunile. Tad se ovaj sativa kush pobunio i u nekoliko dana pokazao teske nedostatke svega. Nema veze sad je puno toga jasnije.
Ali kao sto kazes on je izgurao grow u skoro pa mat zelenoj heh, tako da ici ce to siguran sam. Nema ni flusha nista, niti se osjeti ikakav guano ni nista osim cistog onog prodornog mirisa ovisi koja sorta se pusi…
Ovako kad napises nesto o liscu odma skuzim koliko malo znam sve te procese, pozelim odmah smotat jednu i smjestit se negdje u hlad i otvorit edukativni dio foruma i malo listat..
A gadjat boje jesenje zadnjih tjedan dva mislim da je super, i mene to nekako privlaci ali me flush ne privlaci. :D sta je dobro ovdje u ovakvom organiku, flush nije potreban. Vidim po Bizzovom cvjecu da mogu zavrsit a da ima jos hrane i nista se apsolutno nista nece osjetit. Nit grebe za grlo nit goni na ksalj. To mi je super. Flusha sam se u prvom growu zgrozavao hehe ma dobro je sve.
A sta se defolijacije tice svakako sam vise za podturit list negdje ili ga zasebno vezat sa strane, ali da, nekad definitivno bolje skinut nego se mucit s nekim monstrumom od lista sta zaklanja cjelu sredinu. Slazem se. Ma ja se sa svima uvjek slazem al onda opet radim po svoju :D
Posram, groilla je strasna. Meni osobno najdraza u growu. Eno ni ne jede puno, jos je sva zelena i baci tu i tamo koji list iz sredine krosnje. Ljepljiva je nenormalno a jos nenormalnije mirise… nemogu je jos opisat a razmisljao sam o tom. Dok me zkittles ne odusevljava nesto osim sto je velika. Jos nije spremna bome i ima jos par tjedana fore da prebaci terpenski profil u nesta dobro, al trenutno mirise kao mom malom noge dok se nije dva dana tusirao. Bog mi..ne kenjam..na to mi baca. Ne na one smrdljive noge nego malog djeteta slatkasto al smrdljivo lol.. nemam bolje usporedbe za nju. Iako je mjenjala mirise vec par puta pa se nadam da nece na ovome ostat :p
Ova ce bit prva gotova.
camphoto_684387517.jpeg
camphoto_1254324197.jpeg
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Onaj tko vodi dnevnik..taj proglasava sta je spam u njegovom dnevniku ,a sta ne !
Lako se prijavi i "spam" se obrise..spamer se kazni infrakcijama i mirna Bosna sto bi se reklo.
Dnevnik treba biti mjesto gdje ti kacis fotke i pises sta im radis,a mi kao vijece staraca palamudimo i "spamamo"po tvom dnevniku jer nemamo sta raditi,pa kenjamo..hm,mozda je molbiden ,pa da molbiden je sigurno:)eeeeeee cyric ,daj im full dozu...molbidena jbt

edit
a mozda je Fe..daj im i to:razvaljen::
ljubi te brat..;)svidja mi se to..
To sam ustvari prvi put cuo od mirka rasica..ljubi ga brat...mislim na to "ljubi te brat"
Pozdrav za sve neovlastene majstore i servisere.Ljubi vas brat :razvaljen::i na forumu netko tako pozdravlja..nisam siguran tko..mislim da ono nadnaravno biće windigos....wendigo ako se ne varam.ljubi ga brat indijanac:)
 
Poslednja izmena:

sone1

Coco Loco
Poznanik Foruma
14.12.2019
1.327
7.026
258
Sry Ciro na spamu, Opa me prozvao, brisite posle 24h ako smeta
Ja se i osecam kao brata da sam izgubio, neka mu je vecna slava. . . kod mene u gradu je malte ne tako, ako si kolega majstor, auti, motori, svi smo mi onda neka braca ;) :)
Nije bio vikend, a to vece je bilo iznenadjujuce puno ljudi, bio sam prolazu samo i u vazduhu sam osecao da nesto nije u redu, dok nisam stigao kuci i video vesti :(
Untitled-4-Recovered-1.jpg
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.190
358
da se vratimo na lišće :D
Funkcija lišća je da djeluje kao solarna ploća i klima uređaj za biljku
:thumb: super objašnjeno :rasta:

dodala bih još 1 funkciju, osim ovoga svega šta gore već piše, lišće vidim i kao prvu crtu obrane ;), uglavnom se prvo na njemu vide neke anomalije, od manjka, viška, booba i da ne spominjem šta već :D

isto tako je normalno da stari fan listovi otpadnu sami ili na dodir, ili na mali poticaj
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
792
5.543
233
Dalmacija
Ovo se pretvara u mali leksikon o liscu ❤️ a i u sjecanje na covjeka… nisam nikakav petrolhead ali ja sam znao za Mirka. Davno jednom sam se smijao na neki video gdje objasnjava kako je ww jednostavno radjen da valja, onda bi otvorio vrata vozaca skroz i vjesao se po njima da pokaze kako se nece iskrivit ni maknut vanka “špale” uz svu njegovu tezinu :) sjecam se da smo se smijali na taj video samo tako.. i ode coek..jebiga.. ko zna sta mu jebu glavi bilo…nek mu je laka zemlja ova.. :(
A dva tjedna i ode ovo moje zuto bilje, taj odlazak jedva cekam :) ;)
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
792
5.543
233
Dalmacija
Oooo di smo stali…
13. unos - deveti tjedan cvata zavrsava a polako, jedna po jedna, zavrsavaju i one s malim razlikama. Ova runda ce bit prilicno dobra sta se kolicine tice. Iako cu vagat bez prve banane koju sam skinuo, evo popusio je skoro, ono sta sam ostavio za pusit a vecina nje je na tacni ceka ostatak sta odaberem, i sav trim, za ulje. Sve cu skuhat, i trim od Somanga iz prosle runde. Bit ce hedova a bit ce i crnog zlata :)
Znaci druga skinuta ima tri dana, eno je u susari, susi se uz vlagu od 55-65 na temperaturi od 21*c.
Filter il je slab il sta vec al ne pomaze bas previse. Mirise cjeli kat kad udjem gore. Ne smeta :)
IMG_5378.jpeg IMG_5380.jpeg
IMG_5379.jpeg
Zkittlez, Gorilla Glue i jos dva Kusha cekaju red. I kako mi se sad cini idu redom Kush pa Zkittlez pa Gorilla. I ostaje sama u boksu jedna od Kusheva koja je povukla sativast neki fenotip. I dalje se pune, svako malo privezujem grane da stoje koliko toliko uspravno. Mojoj sreci nema kraja :D
A za iducu rundu necu dugo cekat, sve komponente potrebne su tu, samo valja smiksat soil i stavit ga da odradi svoje.
camphoto_126398554.jpeg IMG_5360.jpeg
IMG_5354.jpeg
IMG_5353.jpeg
Miris je bozanstven..nemogu opisat.. cekamo tegle jel ali skonto sam da svaku slicnu sortu u svom neznanju opisujem na isti nacin.. evo mirise slatkasto kao neko priguseno voce dok probija neki ostar miris koji grize za nosnice. Al to treba odteglit neko vrijeme da vidimo di smo. Al znam i sad di smo, u sedmom nebu :D jedva cekam pocet ovo pusit. Imam ovu i jos jednu isti fenotip. U iste ce tegle. Samo nek visi za sad sto se mene tice i 10 dana. Sto duze, to bolje.
A ostale komodno, bez guzve nastavljaju svoje zrenje. Iako jednu vec mogu skidat. Cekat cu vikend pa ide dolje.
IMG_5366.jpeg
A ovo gore cudo sam saprao s makazica i rukavica..sasusio i sastrugao.. nakon 4 growa ja tek ovo radim..budala… bas kao sto kolega Wendigo kaze, dva dima hirosima :) veselim se gorilli, ona je daleko najmasnija i najljepljivija. ::volimj::
I evo ostatak trihom bande (gripna slika je 4 dana stara)
camphoto_838545539.jpeg
Gorilla Glue
IMG_5377.jpeg
IMG_5372.jpeg
Sativa Kush
IMG_5374.jpeg
IMG_5373.jpeg
Zkittlez
IMG_5370.jpeg
IMG_5376.jpeg
I ovaj Kush sto ide za vikend
IMG_5371.jpeg
IMG_5376.jpeg
Iako ova ide za vikend, moguce je da odu skupa ona i Zkittlez jer je i ona vec puna ambera a po mojoj procjeni ima i nekih 60-70% mljecnih naspram prozirnih i “bezglavih” trihoma. Iako mirisom ne odaje nekakva cudesa terpenskog profila mislim da ce Zkittlez bit iznenadjujuce dobra fuma. A dala je daleko najvise. Bar ovako na oko.
I evo zadnjih nekoliko zaljevanja ce dobit samo vodu iz razloga jer ne zelim otvarat novi caj a vise nije ni bitno.
E da, sativasti Kush je dobila 4 zlice soila pod grane iz razloga sto ce ostat jos bar tri tjedna u growu sama. Pa eto..
i eto djecaci i djevojcice to ce biti to. Do iduceg puta vas pozdravljam, zdravi i vessli bili! :wave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.