Anksioznost (nerealnost) ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.362
258
Bas to, Opa moj. :respect:

Samo je tesko ljudima pustiti sve ove zelje u glavi i skontati sta su ustvari potrebe. Ubise nas marketingom. :D

Kazu da smo krenuli sa koriscenjem kojekakvih supstanci bas zbog toga da iz drugog stanja gledamo na ovo normalno stanje.

Da li je u pitanju alkohol, vuja, stagod.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
ovo nije normalno stanje
Covjeku nije prirodno da radi.
Pogotovo ne poslove koje ne voli raditi.Za mene je to sve prisilni rad.
Anksioznost je nerealan strah ega..boji se za tijelo.
Zato je vazno gledati misli sa distance kako kazu gospoda Faraoni...ubi ego razvi se duhovno...drugim rijecima i nerealni strahovi ce nestati.

ja o tome pojma nemam ,ali mi logika govori da je tako,pa sam uporan :)jbga kako da ubijem ego,a da ne ubijem sebe?!
 
Poslednja izmena:

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Koliko price da bi rekao, promjenio sam se!!!
Al ajde na megalitnim oblacima stjenama ili cemi si sagradio novog sebe, i koliko onda imas sad godina kao novi, jer moras kod uvoza na tehnicki ili se prikazes kao novo vozilo?
Otisla ova tema u u tri lijepe megalitne
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Otisla ova tema u u tri lijepe megalitne
Nije otisla tema nigdje..ako cemo gledati problem povrsno..onda da..otisla je,ali ako cemo malo dublje.,onda se jos uvijek drzimo teme.
Problem i je u dubinama,ali ga uvijek pokusavamo rijesiti povrsinski....sve ostalo je spam haha ili oftopićarenje.

Anksioznost nije povrsna..ona ide iz dubine.
Nema tu filozofije,a i da ima,pa sta??
 
Poslednja izmena:

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.294
143
Nisam ja za ove teme, slabo mi je znanje, završio sam srednju školu za elektroničara :D, odjavljujem se, lijep pozdrav.

Ne podcjenjuj se prijatelju. Tko god bio i šta god radio.

Nisi svjestan svojih moći, samo jer si čovjek.
Ne mogu se ne upalit. I ne mogu ne napisati post za postom. Isprike.

Nista nam nije dato? Sve je splet okolnosti?

Dato ti je puno toga. Ovisi na koji način si odlučio upravljati s tim što imaš. Netko ignorira probleme dok ga ne pojedu, a netko pojede njih prije nego i nastanu.

I ništa, apsolutno ništa. Nije. Slučajno.
Ti si razlog. Zajebao sve iz temelja ili napravio točno ono što si i htio.
 
Poslednja izmena od urednika:

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Nisam ja za ove teme, slabo mi je znanje, završio sam srednju školu za elektroničara :D, odjavljujem se, lijep pozdrav.
Da ja to imam zavrseno ja bih bio kralj:) ovako mi obicno kazu da sam govnar samo, hehhehehe
Samo zato sto ne suosjecam sa modernim bolestima, tipa anksioznost, depresija itd.
Nemoj me j.. Najlakse se predat i reci uh anksiozan sam.uh depresivan sam, uh vuk je silovao snjeguljicu, skocit cu u bunar itd.
Jednom prilikom pita mene moja baba pokojna" Ki je vrag ti zivci"Stalno cujem zivcan sam, zivci, pa ak nemaju ki radit"zakaj si zelje ne sade.pa ne bi imali kad zivcani bit"
I sva mudrost ovog svijeta je u tome.
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.818
233
Ne podcjenjujem se, poznajem svoje limite a ovo je ozbiljna tema, htio sam reći ako je ljudima teško u današnjem svijetu nek probaju srušiti stari život pa krenuti nanovo ili će propadati u ponor sve dublje. Susjed, oko 55 godina, oženjen, žena radi, on je radio, dobri poslovi još su iznajmljivali sobe gostima, dva sina, jedan radi drugi na faksu. Našli su ga obješenog ispred kuće. Čovjek počinio samoubojstvo. Ja živim u kraju gdje svi skoro boluju od PTSP-a, svi smo prošli rat i to sve više uzima maha. Nasilje u obitelji, alkoholizam, za ovakvu temu potrebni su ljudi sa znanjem koji bi mogli pomoći ljudima. Najgore što kod čovjeka ne možeš ni primjetiti simptome, drže to u sebi sve dok se ne desi tragedija.
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.362
258
Tu dolazi u igru ono "Šta će reći ljudi". Svi su u kur*cu jer živimo u vreme kad smo izmanipulisani na sve strane i svi mislimo da je samo nama tako. I još sad kad nas izoluju jedne od drugih, još će gore biti.

Fali okupljanja sa ljudima oko nas i priče o problemima. Pa jbt, problem je, mo'š misliti. Ajmo popričati, rešiti ga, smejati se tome, šta god, samo da izađe to napolje. Dok to stoji unutra i ti guraš problem dublje i dublje, on i dalje raste. Na kraju i zaboraviš šta si sve nagurao, ono se kompostira i raste sto sranja iz toga.

Žena mi radi doktorski rad o raznim autohtonim narodima (indijancima, aboridžanima, itd). Oni rešavaju čak i silovanja u porodici (koja su većinom izazvana time što su ih belci naterali da žive drugačije od toga kako žive stotinama ili hiljadama godina) tako što sednu u krug i pričaju o tome. Ne stavlja se ništa pod tepih. Zapali se lula, ili šta već, i onda ide priča. I reši se. Sve se reši.
 

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
942
6.818
233
Primjetio sam da starije generacije ne mogu držati korak s civilizacijom, sve se prebrzo odvija i njihove stare vrijednosti blijede, srećom imamo Vutra org.
na kojemu drugome forumu se može ovako razgovarati, dolazimo iz različitih sredina, nacionalnosti, vjera, okupili smo se da sebi, drugima i svakome tko navrati na forum pokušamo pomoći :). ( napisao da se odjavljujem :D).