Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Gea.

Aktivan Član
02.07.2013
225
124
43
prerano skinuto nema sta drugo .. jel imas slike neke pre cupanja biljke ?

 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.712
12.168
358
Socotra Island
eelslap.com
Ma dok se ne napiše šta i kako ne vredi. Sad se raspisala ekipa, teoretišemo bezveze tu o čemu se radi i pokušavamo da nađemo rešenje problema a dotična koja ima "problem" ne ume ili ne želi da kaže išta više o tome. Mislim da bi trebalo takve postove tretirati kao spam jer onda ljudi koji stvarno imaju problem u ovoj temi ne mogu da ga reše od silne količine spama.
Pitao sam u prethodnom postu za više informacija. A sad citiram uvod i opis ove teme i molim vas dosta spama više. Hvala.
Zamolo bih članove s "problemom" da ovdje postaju svoje pitanje na jedan kvalitetan način kako bi dobili kvalitetan odgovor..također bi zamolio ostale da pregledaju prije postanja jer 99% je netko vec pitao ono što oni sami žele pitati. Ne zaboravite uz problem okaciti i fotku na kojoj se vidi, fotka govori vise od 1000 reci
 
20.04.2024
4
15
3
40
Jel zna netko zasto mi listovi zute? Danas sam zagnojio, zna li netko dal je to znak previse ili premalo gnojiva? ph vode je 6,0 sa gnojivom zamucenim
Ovo mi je prvi puta da sadim,gledao sam na internetu tablicu sa slikama da vidim sto nije u redu sa liscem ali to je sve nekako podjednako i tesko mi je sebe naci u tome,pa ako ima tko da bolje vidi i da mi kaze, unaprijed puno hvala
1719136945076.jpg
Ova dva gore lista su od prije tako uvrnuti unutra i jako su špičasti zato sto sam previse stavio gnojiva prvi puta. Krivo sam izracuno te glupe millillitre i od tada gnojim svako zaljevanje pomalo,skroz pomalo,al danas sam zagnojio malo jace..mozda sam pogrijesio
 
29.03.2024
56
203
33
jesi malo možda slabo hranio pa sad stiso jače, ali preživiće do kraja, samo ju osvježi vodom ako misliš da si pretjero nekad, nemoraš čekat komandu da ih ispereš....i nemoj da si sa hranom na otprilike, moraš se dršat reda ako misliš izvlačit respect....ak ti je svejedno onda moš i skromno i odoka
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lack of soul

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.090
3.900
188
42
@Lack of soul ne brini nista,biljke su ti koliko vidim,u zavrsnoj fazi cvetanja. Tad izvlace nutrijente iz listova. Pogresno ih zalivas,tj hranis,probaj klopu punu dozu svako drugo zalivanje. Ali vidi da pred kraj,ostavis mesta da isperes biljku,tri puta veca zapremina vode nego sto ima zemlje u potu,tipa ako su ti potovi 10l,ispiras sa 30L vode,posle toga ce trebati neki dan vise da se osusi,ja obicno zalijem jos jednom posle flusha,da bidem siguran da u biljci nema vise djubriba,to ne zelimo da pusimo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lack of soul
28.03.2024
11
8
3
24
Ljudi potrebna mi je hitna pomoc evo upravo sam bio do biljke i na listu sam video jako malu crnu tackicu i malo bolje sam pogledao i video sam da se krece znaci neka bubica jako mala crne boje i ima ih svuda po biljci i po granama hodaju i ispod listova sa donje strane indoor je u pitanju sta da radim?
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.090
3.900
188
42
Idi u polj apoteku i kupi ozbiljan neki preparat,ali i tamo trebas da kazes za koje bube ti treba, zato daj slike da ti bar pomognemo koji preparat da kupis ili sam da napravis
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JozoServantes

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.090
3.900
188
42
Pa trebalo bi da im nalravis mesta kuda ce ds prolazi vetar iz venta,tj bilo bi dobro da malo pojacas broj ventova,da neki duva kroz krosnju, a ti joj poskidas visak onog lisca koje sprecava vazduhu ds cirkulise,a i da ne bude list preko lista,ili preko cveta,da ga zaklanja.
Napusen sam nogo pa ne umem da ti objasnim,ali trebalo bi samo ako umes. A ako ne procitaj ovde po forumu,to svi pitaju,kad-tad :zvezda:::razvaljen::
 
  • Haha
Reactions: opetjaperija
28.06.2024
1
0
1
25
Pozz ekipa, prvi put uzgajam. Biljke imaju oko mjesec i tjedan dana, White Widdow automatik. Sve super sve 5 ali imam prevelik problem s vlagom i ne znam kako ju spustiti. Help help