2013. šaroliki vrt

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Mora još, a sad koliko -pitanje je klimatskih uslova.
Ja vidim samo providne i mozda par mlečnih...
edit: Lažem ima i par bronzanih :prof10:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mrcina z otoka
23.04.2013
236
1.857
143
44
vukojebina gornja
pozz ljudi
evo mene malo opet.. danas bez slika..
curke upravo zalivene prvi put otkad su izasle.. autofloweri su popili po 5 l vode,a ostatak drustva po cc 8l..
77 im je dan,thiku 37 da cvate..mirise brutalno dobro,ostjeti se na par metara od growa..
posto su pocele opake vrucine,nakon 5 dana sam dosao od zadnje kise i kad ubodem prst u zemlju,osjeti se da nije vlazno.(izgleda da samm stavio premalo hidrogela),bas kako mi je Venlo napisao na pocetku,bit će žedne..sva sreca da vodu imam blizu,pa nemoram nosat i znojit se previse :)
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Pusti jos 7dana ako imas vremena, ja uvijek pustim da cvjeta barem 55-60dana + vega 20ak dana i nisam se pokajao :)
Uostalom probaj jedan cvjetic pa ces vidjeti kakav je okus i rad te ces moci najbolje tako ocijeniti.
Bitno da si ti zadovoljan, ipak je ovo sada tvoj dim i to je najbitnije, dileri da ne trljaju ruke na konzumentima.
Eto ako nemas sta za pusit, uberi jednu najzreliju granu, a ostatak pusti da sazrije i neces se sigurno razocarati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mrcina z otoka

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
lišće je još ok pa pusti bar cca. 2 tjedna...jednom je jedan moj prijatelj grower rekao:...kada misliš da je to-to i želiš napraviti harvest uvijek pusti još tjedan dana minimum i nećeš se zajebati..."
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mrcina z otoka
23.04.2013
236
1.857
143
44
vukojebina gornja
1.jpg
ovaj think je dobio po leđima,jos 3 su ostala.. skinuo ga jer je poceo nesto buđavit po vrhu, a i on jedini je imao vise smedjih trihoma uz mutne..ova tri su jos uvjek mliječni tako da ostaju jos van :)
e a sad.kako miriše,to je čudo.. ne znam di cu s njom u pm,stavio doma u wc,cjela kuca smrdi,stavio u šupu sad i jos miris daje,jebote cjelo dvoriste mi daje po thinku..
pa imam pitanje..posto imam doma i growbox koji ne koristim,bil mi bilo pametno odnjet ga di mi je grow,ispod nekih borova i u njemu sušit u hladu,jer ovo nije normalno kako mirise?ajmo neki iskusni da mi da smjernicu :signs053:
 
Poslednja izmena od urednika:

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
lijepo izgleda.....ali BigBud bi napravio perverziju od budova...bili bi bar 30 % veći...ali kako kažem i ovako je to jakoooo simpatično :dada
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
pa ako misliš ubrzo harvest onda nema sada potrebe za BigBudom..da na AN gnojivo mislim
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
ma dobro je to bitno da je skoro djabe, al car brige oko njih je ono sto ti daje potenciju.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.