Foto Zombie Kush - Ripper Seeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ćyro

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
885
6.043
233
Dalmacija
Pozdrav Gerilci :wave:
Nemogu vise izdrzat i ove godine je pritisak jednostavno prevelik i odlucio sam se za probni outdoor uzgoj. :)
Posto mi ovaj outdoor ne predstavlja sve sto cu imat za pusiti, idem totalno opusteno u to s jednom biljkom, vise da vidim i da se podsjetim tih uzitaka i paranoja gerilskog uzgoja. Davno nekad sam sadio out ali s klimavim znanjem tako da cu ovdje pokusat to odradit na nesto visem lvlu nego tad.

Znaci Ripper Seeds - Zombie Kush fem.
Zemlja - PotgrondH zeleni s perlitom + mycos da pojaca korijen dok jos ne zalijem s Vege.
Prihrana - Biocanna Vege, Flores i Boost.

Za sajt nisam jos siguran ali u svakom slucaju bit ce odabran u iduca dva tjedna kad planiram presadit u final pot od 100tinjak litara. Do tad je na balkonu da je na sigurnom i da ojaca.
Od treninga planiram topirat do negdje kraja 7. pocetka 8.mjeseca. Protiv nametnika plan je diatomska zemlja posuta uz rub pota obilno zbog puzeva jednom kada dodje na sajt, i imam bocicu neem ulja i to cu prskat po njoj preventivno takodjer, cim dodje na sajt.
Protiv glodavaca i slicnih neprijatelja cu redovito mokrit uokolo sajta. :confused:
Sajt je dostupan ako treba i svakodnevno tako da cu pokusat ovo odradit kako treba.
Updejtove cu stavljat po osjecaju, ne kao za indoor dnevnike svaki tjedan, vec oopusteno, rekli bi komsije :)

Evo da ne duljim danas sam je prvi put presadio iz casice u pot od dvije ili tri litre, tu ce bit dok malo ne ojaca.
Klijala je u Gold Label Light Mixu, sad je presadjena u miks light mixa i potgronda plus nesto perlita, dodan mycos, kasnije ide u 100 litara potgronda s nekih 20% perlita takodjer s mycos, racunam da ce pomoci korijenu da se prosiri bolje dok ne pocnem davat prihranu. Sa 100l potgronda racunam da sam miran sta se prihrane tice neka tri tjedna sigurno a mozda i jace.
IMG_7823.jpeg
IMG_7825.jpeg
Tu dolje je je prva do kamere u drustvu ekipe iz projekta “Nek zazeleni Dalmacija” haha krejzi i deus, vi ste prvi poceli :p :p
:):wave::sun2::rolleyes::sun2::wave::)
IMG_7826.jpeg
Iduci update kada dodjemo na sajt u final pot :) pozdrav! :wave: