Ulje kanabisa - molim za savjet

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.09.2015
44
18
8
62
Gdje nabaviti sjemenke (samo certificirano dolazi u obzir) sa povoljnim omjerom THC:CBD.
Potrbno za uzgoj biljaka za dobijanje ulja koje ce biti koristeno za tretiranje tumora tankog crijeva.
Pozdrav, bp
 
17.09.2015
44
18
8
62
Cili molim te da mi kazes da li je moguce te sjemenke nabaviti u BiH, Srbiji ili Hrvatskoj. Slabo se snalazim sa on line kupovinom, ujedno da zamolim bilo koga iz BiH ko je upucen u problematiku (narocito nabavke sjemenki) da se oglasi na ovom forumu. Sto se tice uzgoja tu imam debelog iskustva (indor) ali sam uzgajao biljoze iskljucivo za upotrebu u "rekreativne" svrhe. Naime to su bile sorte vutre kod kojih sam gledao da imaju sto veci postotak THC-a jer CBD u te svrhe i ne igra neku ulogu. To su bile sorte Skunk 01, Super skunk i Wite widow kupljene u Holandiji u firmi Sensi seeds. Vise nemam mogucnosti za nabavku sjemenki u Holandiji pa bih zamolio kolege sa foruma da mi kazu koja sorta i sa kojim omjerom THC:CBD je pogodna za pravljenje ulja koje ce kako sam vec rekao biti upotrebljeno za trtiranje tumora tankog crijeva.
Srdacan pozdrav, bp
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Može u SLO, da se nabave, jedino moraš provjerit, ako jih drže na lageru.

Malo kasnije ću ti stavit koje bi došle u obzir za taj cancer.
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Mislim da bi 3131011 trebao ovo pročitati....link below

http://www.chrisbeatcancer.com/lindsey-cures-colon-cancer-with-cannabis-in-48-days/



radi se o kanceru debelog crijeva a u drugome od kolege tankog crijeva ali ako djeluje na debelo ne vidim zašto ne bi na tanko to su crijeva after all...eto sretno od srca

Možda je ovaj topic dobar za ovu sitnicu koju želim reči a to je da je u procesu ozdravljenja kod pacijenta vrlo bitna i duhovna dimenzija kako bi um i tijelo ubili bolest pa mislim da smo mi koji duvamo većinom opušteniji od cugera kave i piva koji pljuju po biljci a smrdi im iz usta :poop:...a tko je opušteniji duže živi jer se prestane nervirat zbog sitnih problema koji neduvaćima zagorčavaju život, prema tome i rekreativno pušenje koje po meni definitivno ima duhovnu dimenziju jer nas smiruje i opušta, čini mirnijima i otvorenijima stavljajući sitne brige u pravu perspektivi, elem, duvanje nas održava u homeostazi, ravnoteži a to je suprotnost od bolesti...:puuuh::
 
Poslednja izmena:

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
17.09.2015
44
18
8
62
OK raja, hvala vam na odgovorima. Ovaj tekst sto ga je preporucio Superfly je odlican bar onoliko koliko ja mogu da ga razumijem (nisam bas expert za engleski jezik ali jbg). Jednostavno receno dok sam odgajao biljcice za rekreacione potrebe to je bilo bas kao da sam imao kucne ljubimce, sve je to odlicno funkcionisalo (sjemenke>biljka majka>steklinzi>clonex>kloniranje>odgajanje>susenje>UZIVANCIJA, OPUSTENACIJA). Sada je situacija potpuno drugacija. U poslednjih nekoliko godina opaka bolest mi je odnijela oca, majku i starijeg brata. Znaci da mi je porodicna anamneza jako losa. Prije nekoliko mjeseci bolest je dijagnostifikovana kad muza moje sestre (rak tankog crijeva, kao sto sam vec naveo).On je pod odredjenim medicinskim tretmanom ali mu je doktor rekao (posto ga je zet pitao za ulje kanabisa) da uz taj medicinski tretman uporedo koristi i ulje. On je prvu bocicu ulja od 100gr platio 3000 Eura (nekom liku iz Holandije). JBT pa to je malo previse ali zdravlje nema alternativu pa se zadnji novci daju za ulje. ALI ako zdravlje nema alternativu, nabaka ulja IMA. Znam da uzgajam biljke i da od njih napravim dobar materijal za pripravku ulja. Sam proces dobijanja ulja sam malo izguglao i to je OK (malo me buni onih 8 litara Izopropila na pola kilograma suve vutre ali o tom potom). Do SLO mi nije problem doci (pogotovu mom zetu jer on zivi u Rijeci) samo bi mi trebala info GDJE da trazim sjemenke, ima li neka adresa, broj fona ili nesto slicno. Ponavljam da sa engleskim stojim dosta lose.
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
hey 3131011 da li želiš da ti prevedem tekst ovaj koji si spomenuo??
Dan ili 2 bi mi trebalo jer mi je na poslu "hajl hitler" situacija , mora se često i po dva 3 sata dulje ostajati niko te ne pita otkazi svima nad glavom ali našao bih vremena ako ti to znači , ne znam jel za tebe ilii nekoga drugoga...uglavnom..ako želiš javi mi putem privatne prepiske...potražiti ću da li ima štogod literature na tu temu na francuskom pa ti prevesti...
Također ako želiš poslati neki dopis na engleskom ili upit a ne stojiš dobro sa engleskim pošalješ mi u inbox ja ti prevedem i vratim...
Za semenke ti je najbolje kako sam veliš u Slo. otiči....javim ti u inbox ali ponedjeljak ima frend sa posla (Ja u ZG) koji je zagorac i stalno ide, često ajmo reči u Slo zna sve te shopove ..prićao mi imena ali me to tada nije zanimalo...eto pa u ponedeljak ti javim detaljnije

peace...
 
28.05.2015
48
129
33
Pozz.
Nemam vremena ni čitat, ni pisat, ni išta...
Bila na godišnjem odmoru koji se pretvorio u noćnu moru....
Zakompliciralo se sve.
O tom, maybe, jednom.
Sada, molim jednu finu dušu samo da mi da blitz** odgovor, da ne pretražujem, tu u masi....a znam da sam već negdje pročitala, a treba mi....
Koliko tijelu treba da stvori rezistenciju na postojeću dozu?
Prije no što pređe na level više...
Čitala sam negdje ovdje tipa tjedan do dva ili 10 do 20 dana....?! Nemam pojma više.
Znam da je to individualno i da bi se trebalo osjetit....tako da mi za početak treba samo okvirni podatak, mjerilo, orijentir...TNX.
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Potpuno individualno, ako ne tripam netko je napisao da je poznanik došao do 1ml u dva tjedna bez nuspojava...
Mene nekad veća doza ne opiči, a manja me strga...
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ja sam pisao da je za 3 tjedna dosao do 1g al on nije uopce za usporedjivati jer lik je jednostavno fenomen ne osijeti rad ulja i nije nam jasno kako ali je tako...a za povecavanje doza probaj napraviti cepice puno vise i lakse ces podnijeti vece doze al kolike to cu znati kasnije upravo testiram na sebi do koje kolicine ce meni biti podnosljivo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vilima and nerp

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Sinoc sam testirao cepic i stavio sam duplu dozu od koje bi oralno sigurno prebacio a u cepicu nisam osijetio gotovo nista tako da za sve koji lose podnose rad ulja ovo je idealan nacin konzumacije...probat cu malo vise istraziti dok uhvatim vremena pa slozim neku temu o izradi i doziranju ;)
 
28.05.2015
48
129
33
Bok ljudi.
Nije me bilo sto godina.
Baš gledam, zadnje javljanje 2 dana prije bolnice...
Završila na hitnoj, bila mjesec dana i borila se za život...
Ali, ne bih sad o tome.
...
Iščitala sam vas sad konačno, što nisam stigla još od ljeta...
I držite mi se...
Svak' u svom.
Od bolesti, liječenja, uzgoja do rekreacije...
...
...pa, čujemo se opet, u nekom trenutku...
 
28.05.2015
48
129
33
Inače, ljetos sam prekinula s uljem...morala, too much problemos bilo...jesen, bolnica, kemija...prostora za ulje nije bilo....sada, opet mu se vraćam....laganini...
Sad su mi neko drugo napravili....prvenstveno za spavanje i bolove, tako da ga konzumiram noću, prije spavanja...još je friško to sve, pa dojmovi izostaju, oni bitniji i dugoročni....
Ali evo, za prvih par dana iza mene, noći;)...ok je...spavam za početak.
...
 
28.01.2016
8
1
3
44
Budva
Cili interesuje me da li znaš koja je doza protiv jakih bolova? dosadilo drugarici da pije lekova a ima glavobolje neverovatne, vrišti ponekad? Imala je operačiju na vratnom delu kične i sad je na rehabilitaciji :(