Sugar Cake by Demecan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.10.2015
5
23
3
44
Sorta je kupljena u apoteci uz potreban recept naravno,

Strain : Sugar Cake

Proizvodac: DeMeCan - Najveci proizvodac medicinskog Kanabisa u Njemackoj

THC- 30,5% CBD - 0,1 % Terpeni - 12,143mg/g

Hybrid,-Indica dominantna sorta

Terpeni - Limonen : 27,4%
Mycren : 21,6%
Caryophyllen : 17,5%
Linalool : 14,1%

Metode konzumiranja - Pusenje (joint) i Cannabutter (napravio sam muffine od gotove muffin smjese)

Moja tolerancija 1-5 : 3

Sorta mirise dosta kushy,znaci puno limuna i onda iza u pozadini se osjeti nekakvo bobicasto voce i jako sladak miris koji podsjeca na vocne bombone,na trenutak kao i da se benzin osjeti.
Kada se zapali miris je nemoguce zadrzati ili ukloniti.

Djeluje odmah,nakon par dimova,prvo nekakav pritisak u glavi i onda nakon par minuta krece potres u glavi nogama i cijelom tijelu.Jako opusta,u glavi je kompleksan osjecaj,nema pretjeranog razmisljanja,samo lagani osmijeh i jak couch lock.Trava je bas jaka,efekt osjecam poslije 5 sati,ovo je jedna od najjacih sorti koje sam probao.
Pravi medicinski kanabis,

Cannabutter- pripremio sam muffine od gotove smjese Dr.Oetker,odradio sam decarb. u pecnici na oko 95 stupnjeva - 30min,zatim ubacio u prethodno rastopljeni maslac,pazio sam da nebude prevruce,kada stavim prst unutra mora biti jako vruce ali nesmije furiti prste,i lagano sam mijesao oko 2,5 sata
Nakon konzumacije prvog muffina cekao sam 1 sat i nije bilo effekta,zatim sam pojeo jos jedan....i onda me bas jako razvalilo,promasio sam dozu definitivno,zakocenio sam se od smijeha i nisam mogao pomaknuti ruku,kao da sam prvi put u zivotu pusio travu.Efekt je trajao jako dugo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ćyro