LED Somango Pineapple auto, Ac Infinity Iongrid S22 130W - Lumatek 300W Pro

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.391
27.899
1.098
Trøndelag
Oko 40og dana sam primjetio da je skoro potrosila N do kraja. Vec sam bio presao na bio flores i da nisam kasnije dao 3 doze vege za redom tko zna gdje bi sad bila. Tako se ne desi isto drugi puta, malo sam posolio zemlju. Stavio sam litru na 130L soila. Doziranje je inace 100ml na 15L tako je mrvicu jace ali nije to nesto previse.
Na jesen ce biti zanimljivo, 2x20L ili 1x30L super sativa grow :)
Imam sve spremno samo treba prvo uzivati u ljetu pa ce se onda kasnije raditi.
IMG_1694.jpeg IMG_1695.jpeg
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Imam kantu fino mljevenih algi, prašak maltene, islandske su, odgovarajuca vrsta za uzgoj vutre (ascophyllum nodosum). One su osnova miksa zemlje u organskom uzgoju, odrađuju mineralizaciju, sadrze jos i vitamine, hormone, hrane mikrobe, djeluju i antibiotski...Ak hoces posaljem ti pol kile, javi...

 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.391
27.899
1.098
Trøndelag
A cuj kombinacija, malo sam prvo bio zakasnio sa gnojenjem pa sam je predozirao i uz to je bio jos light burn. Dobro se ona drzi velika je to cura, da je manja biljka osjetila bi puno vise. Greska je nastupila tamo kad sam zamjenio panel. Pojacao sam joj svjetlo a hranu nisam i to ti je to.

@Budfield alge odlicne i prije starta valjda umjesati u mix jer se ponasaju i kao korektor pa sitne greske se ni ne vide.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Pojacao sam joj svjetlo a hranu nisam i to ti je to.
Odreagirala je brzo,ali si i ti brzo reagirao,pa je ok,ali evo..do savrsene lampe do ubice biljaka...tanka je linija haha

edit
sredina je hottspot..i kod mene na 465..i na zeusu 600...sredina je "problematicna"kada su 4 biljke u boksu..onda se izbjegne taj problem.
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.391
27.899
1.098
Trøndelag
Slazem se opa, sredina je bas hotspot i to mi se bas ne dopada. Bio bih sretniji da su sredisnji najmanji ring izbacili van i povecali dimenzije panela i to rasporedili na vanjski. Puno bolji efekt bi bio nego sad. Zato sam uzeo ac infinity jer vidim da su oni to skontali. Jos kod treninga lst gledam da sredinu ostavim praznu tj glavne grane skroz u stranu da u sredini bude konveksno ali ova je definitvino isla po svome pa je bilo dzaba. Iduci grow planiram dvije biljke pa ce se to malo rasporediti sto kazes.
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.077
15.604
358
Sredina je svima problem!
Čak i ovi novi bar stil paneli sa pojačanim diodama na krajevima,isto je duplo manja brojka od sredine. Sad rade,da se sredina može dimat zasebno i to je počelo pokazivat jednake brojke,ali to je samo jedna firma napravila,a dali če ostat, vidjet ćemo kroz neko vrijeme!
Zato su meni 4 borda dobra,jer ih mogu zasebno dizat,spuštat i dimmat,ali je tlaka!
Sretno do kraja :thumb:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.