SHOW MUST GO ONE

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
X-Line C'99 Hybrid vec prebacena u rupu,zakamuflirana paprikom i tikvicama.
stalo je 25l. Veflom zemlje.ostalo lufta za jos 5 litara koju cu nadodat kad se malo izduzi

EDIT!!!!??????moram tu odgovoriti posto mu je tema zakljucana
ekipauzikri prijatelju. ja kad imam viska poklanjam. ne prodajem.da si malo duze na forumu,znao bi.brendirano nemam viska jer ovo sto sam dobio mislim nategnut u dvije sezone,a divljakusu lakse nadjes u svom kvartu.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
pa nesto ce biti,koliko nije bitno,bitno je da se dodje do novih saznanja u vezi kasnog outdor growa. a mozda izmisljamo toplu vodu.siguran sam da je vec neko radio ovo prije nas,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
nista od updatea dnevnika(ak nekog uopce zanima),morao hitno otputovat za zagreb.
inace su biljke bile ok a dali ce takve bit kad se vratim? ako ih zena ne iscupa,bit ce
ha nista, ostat ce mi one na polju,valjda.
budite mi dobri i lijepo pozdravljeni
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
da vas odmah obavijestim: C99 nije prezivjela okrsaj sa shamo fighterima,znaci rahmetli. inace bi bila ko ova domacica koju sam ubacio u zemlju u isto vrijeme.visoka oko 35 cm,netrenirana.

endivija narasla na 70-ak cm,dva puta napravljen supercrop na svim velikim internodama kojih ima 5kom.pistile izbacila dok me nije bilo.

I BONUS:
TITOVA PIONIRKA posto je piknuta u zemlju 25-05, visoka kojih 1,4 m. u cvatu 20-ak dana.mislio je prikazat kad bude gotova ali posto je c99 gecrk.evo je:

inace su sve tri dobile izuzetno jaki miks vode i kokosjeg gnoja ,dan prije sto sam zapalio za zagreb. na moju srecu prezivjele su.
one na polju nisam vidio dobrih mjesec dana, planiram ih posjetit,samo vidjet, nikakvi tretmani. ak su zive(nadam se), slikam pa ih prikazem.
P.S. vratio se doma,,iako sam doma i u zagrebu :snupi:
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
PICT0018.jpg
na ovoj ce biti nesto sigurno, makar i 10 grama,logicno da bi i na njoj bilo posto su istovremeno posadjene. znaci bit ce i na tvojoj :smoke18:. naravno ,pod uslovom da ispadne zensko posto je ova divljakusa.
Endiviju danas maximalno rastegnuo
za cindy sam sam kriv. krenuo ju "silovati" da bi prije iskoristila potencijal sunca i zemlje, a fighteri vole svjeze okopanu zemlju. traze gliste i ode mas* u propas*
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj

napokon otisao pogledat guerilke.ova na slici narasla je do 1,3m.vidi se da je manjkalo prihrane a vodu da ne spominjem,uglavnom ispala hermic.
ona posadjena medju puzavcima nategnula se do 3m,cisti mudonja, nisam nit slikao.
nasrecu ili nazalost briga manje.
 

DrOrange

Aktivan Član
23.06.2013
87
807
83
Vise srece slijedece godine. Posto sadis vec dosta mora nekad i dole da krene, ne moze sve biti super :)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Ma nije bed,ionako nisam se ekstra vio napalio. Bitno da su ove doma ok.
Btw,na moru sam u durresu(albania), snimio 3 posadjene biljke na terasi 10 katnice. Grovaju ljudi
;
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Titova Pionirka:visoka oko1,6m., u cvatu cca mjesec i pol dana

Endivija:u vis 1m. ,u sirinu 2m. u cvatu oko mjesec dana,

osisali je

imam ih 35 ove godine i nemilice jedu vutrino lisce.
i domacica:upiknuta 25-07,visoka 0,6 cm,jos ne cvate,brutalno osisana sa strane shamo fightera,prije par dana prebacena direkt u zemlju

i dalje samo cesmovaca i miks od 5kg.gnoja od obicne trave(odkosene prije 2mjeseca,stajala u crnoj plasticnoj vreci da bi se raspala) i 3 kg kokosjeg gnoja. sve to potopljeno u 50-ak l.vode i odstajalo 3 dana.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
MINI UPDATE:
Pionirka:
dobiva samo vodu jer mislim da je zadnji put dobila preveliku koncentraciju prihrane.bit ce gotova za nekih 10 dana
MI7eou6.jpg
HWfhXqS.jpg

Endivija:
mislim ju jos jednom pognojit sa otopinom stajskog gnoja,branje za mjesec dana.
snimio na njoj gusjenicu ali jede samo lisce,headovi su citavi za sada.
7ZOVsgk.jpg
1OwoNtT.jpg

Nedonosce:
cvijetovi vuku na ljubicasto. njoj ide otopina miksa stajskog i kokosjeg gnoja.branje s prvim mrazom.
ICVEC2y.jpg
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
posto je dajdza dofurao svoju biljku a nije stajskog gnoja ,endivija i nedonosce dobile kokosjeg.jos spremno u rezervi
.
Endivija se ubrzano puni

Nedonoscetu se bas nesto ne da ali gura na bolje

evo sto je ostalo od pionirke

od Pionirke mali headovi

i ajmo rec veliki
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.