Rak bubrega - da li kanabis pomaže?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.03.2014
170
134
43
Pozdrav dragi vutraši..Evo moje najnovije boleštine, gde se spominje manja cista na bubregu i reč BOSNIAK IV...Google jasno kaže da je to rak, bubrega...Inače, imam podosta sitnih cista na bubrezima i na jetri...Dok neodem kod lekara, voleo bih da mi neko kaže da li kanabis zaista, slabo pomaže u ovakvom slučaju? I šta mi je činiti...Da li da kupim ulje? Hoće li mi išta pomoći, nakon što mi verovatno odstrane deo, ili ceo bubreg? Neka iskustva?
 

Vasica

Aktivan Član
09.05.2021
158
529
93
41
Ja bih ti savetovao da svakako koristis ulje, i da pored toga koristis kupke i obloge od biljke koja se zove rastavic ili preslica, i da takodje pijes caj mesano kopriva neven i hajducka trava. Ako zelis lecenje biljkama napisacu ti onda opsirnije kako da ih koristis
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jolly Joker and : /
17.03.2014
170
134
43
Hvala prijatelju.. Moram nešto učiniti...Imam nešto malo ulja i počeću sa tim dok odnekud ne nabavim pravu količinu..Što se tiče lečenja biljkama, tu sam blokiran..Živim sam već nekoliko godina i to mi užasno otežava život...Tako da ja nemogu skoro ništa spravljati, pripremati i td, jer sam veoma slab..A još kad me ubije ulje, ja neznam da li ću čaj moći da skuvam..Ali ću svakako uzeti čaj koji preporučuješ...