Outdoor Kamuflaza Site-a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

marko391

Aktivan Član
08.03.2013
45
53
18
Ovako, zanima me dal netko zna neki korov tj biljku koja se brzo siri i raste u visinu.
Stim bi mogli na prirodan nacin zastiti svoj site i sve bi izgledalo prirodno. Ako netko zna jos neke slicne mogucnosti neka napise. Iprike ako je ovo suvisno i ako neprida ovdje.
LP
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.434
298
109
The Mighty Jungle
meni je jedan čičak zadavao muke,bio je na sred putica i skoro svaki put bi ostalo nesto na meni, tako da sam razmisljao nabaviti sjeme i pobacati oko sajta, neznam ko bi se normalan kroz to provlacio hehehhehe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

Muskolo

Aktivan Član
17.01.2014
116
365
63
31
uzmes par čičaka rastavis ih i sjemena pobacas okolo sajta svaki ce se primiti i nenormalno ludo rastu isto dobra je fora ako mozes naci koprive i razbacati okolo sajta koji ludjak se misli provlacit kroz koprive
 

Gagiba

Aktivan Član
Tarzan je napisao(la):
meni je jedan čičak zadavao muke,bio je na sred putica i skoro svaki put bi ostalo nesto na meni, tako da sam razmisljao nabaviti sjeme i pobacati oko sajta, neznam ko bi se normalan kroz to provlacio hehehhehe
Kako li bi se ti bratunga provlačio kroz te barijere?? Morao bi da se "normalizuješ" svaki put kad kreneš na sajt!! ;)
 

marko391

Aktivan Član
08.03.2013
45
53
18
da o tom se radi da bas i nije lako naci site koji dobro skriven a da ima dosta sunca ili ja neznam traziti :D

s kovanicama je dobra fora ima i ono s onim tankim silkom za pecanje postavis ga i ako netko bude hodao tj preso preko njega pokidat ce ga
 

mobsternewgeneration

Aktivan Član
07.03.2013
207
238
43
Novac, silk to je odlicno prije sađenja, ali kad si već našao svoj "idealni sajt" mislim da bi trebao da sakriješ tragove, tako što ćeš neko granje, grm neki, lišće staviti na put koji vodi do tvog sajta, obično je to sporedni putić kojim niko ne ide osim tebe i mozda neke zivotinje, logično haha ;)
 

rastarafa

Aktivan Član
27.10.2013
61
17
0
konoplja je obicna biljka zelene boje, ne upada toliko u oci, sakrijes je samo malo iza kojeg grma u slucaju dok ti je u cvatu da lovci ne nabasaju na nju, nemoj da te toliko pere, nije ni tesko naci pristojno mjesto gdje ima vise od 4 sata direktnog udara sunca :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Ma 7 i više sati direktnog :sun2: . Ameri tvrde da je 4 sata sasvim dovoljno što definitivno griješe, što nije čudno kad su u pitanju Ameri. To sam se uvjerio iz vlastitog primjera jel biljke ne dozriju na vrijeme i uvelike je prinos manji.