Marihuana i sex

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

fourtwenty

Aktivan Član
09.12.2013
95
93
0
High Times klasika :D @ Sativa probao sam golu meditaciju koju si nekada negdje preporucila i otkida.Inace meditiram,ali bez odjece kao da ides u drugu dimenziju...Bilo je to predivnih 5 dana odmora :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.362
258
Nedavno je komšija jedan dobio neku travu iz SAD, baš koja podstiče želju za seksom. I kaže da stvarno utiče.

E sad, on čovek ne puši skoro nikad, tako da ne znam kako bi ga neka druga radila...
 

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
885
4.544
163
Thiaoouba Prophecy
@ponočni.

Biješe to davno kako nam je opisao hazeri riječ je o Blue Dream Humboldt, eh sad ne znam kakav je ovaj od seedsman jer je ukrštene sa Blueberry Ice x Haze jer ovog od Humboldt više nema...

Sex-to je to..Kada hoces travu koja ti otvara i najdublje pore mozga u potrati za sto perveznijim mislima,sto ludim i tebi samom cudnim stvarima onda zapali plavoga.Snagu daje,mozak pomuti,razbistri(tko kako gleda)i spreman si za jedan dugi kvalitetni napad na zenu koja ti je vec odavno u zivotu postala najbolji prijatelj.Ako cemo u dvije rijeci opisati onda cemo reci;prirodni stimulans!

Trainwreck

Sretno, Trainwreck, vjerovatno najbolji strain za sex. Kakve ludosti ti mogu pasti na glavu s njim nece ni s jednim drugim,
Na netu također kažu i za:

Green Crack, Mimosa, Sour Disel, Gelato.

Za ljepši spol Wedding Cake, Granddaddy Purple, Girl Scout Cookies :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Mravak and DjedMraz