Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
Prilikom narucivanje sa linda prethodnih godina, od 3 narucivanja samo je prvo uspelo, prvi put kada mi je pao na carini paket pre nego su mi javili da mi je paket pao i da to sto sam narucio moraju vratiti nazad za Spaniju jer kod nas nije legalno, pa su trazili podatke, order number i sve u vezi posiljke, kada sam rekao da im to necu poslati, posle 4 minute nazvali su me i rekli to sto sam naveo, da je paket pao, da nisam jedini i da ne narucujem vise jer nije legalno, ja se napravio mutav i reko ne znan o cemu pricate i kraj, tada sam pukao 200e i nije mi ni novac vracen a linda servis OGROMNA 0, zato i ja kazem i tvrdim iz svog iskustva, kada ti traze order i sve podatke koje oni ne mogu da vide sem tebe i firme od koje narucujes NEDAVAJ, jer oni imaju sve da puste il ne puste paket i bez tih podataka a to im je dokaz da si licno ti narucio a ne neko na tvoje ime da bi ti smestio i sa davanjem podataka ocekuj i poziv na sud, posle takvog iskustva sam presao na herbies seeds, ako i padne paket oni ga vrate il vrate novac, nije mi pao jos nijednom i sa njima je saradnja perfektna.. :)
 

Demonijak

Aktivan Član
24.06.2022
97
366
53
29
Ni ja :D Sta jel legalna ako je u dzepu umjesto u posiljci? Ili da je ipak krijemo u gace? ::ludak::
I da, pozdrav za moje rajvosa najljepse!
 

Ćyro

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
804
5.613
233
Dalmacija
Moram da napisem jako pozitivno iskustvo s ekipom iz Herbies. Da budem precizan s doticnom gospodjicom Amber :love2:zenio bi je, al brzo bi me stigla osveta ove moje vlahinjice:udarac:
Salu na stranu, odem da narucim dvojici - troici drugova s foruma po par menki iz par shopova jer nazalost nemaju mogucnost iz drzava u kojima zive da to sami urade (mozda mrvu veca pripizdina nego ova nasa al nedamo se ni mi tu smo ;) ), i sad jedan zeli ovo odavde, ono odande, tako i drugi pa i ovaj treci..i isklikam ja sve to potrpam i narucim sav “u motu” kako sam to odradio bez greske; Neku vece jedan od njih pita, “jel ima sta novosti s herbisa, kad stize”, reko cek da vidim, otvaram mail, nema nista mladje od januara kad sam nesto sebi uzimao..gledam wtf, otvaram browser, log in, izlistam sve svoje ordere..jaunar zadnji :fuck:
Nazad na web, popa mi chat prozorcic sa miss Amber :love2:s pitanjem; “is there anything i can help you with?”
Ma mozes sestro, mozes! I otvorim joj dusu, kako sam radio narudjbe s pet shopowa, klikaj vamo klikaj tamo, ne zaboravi 420 popust..i propustim coeku narudjbu, i bandanu koju djele na 20.04, na nas blagdan. I na moju srecu, nikakvih problema, narudjba je prosla kao da je 420 i covjeku stize ta nesretna bandana. Jako ju je zelio i vec jednom okasnio s narudjbom pa je nije dobio. :) jedan veliki thumbs up za cjelu ekipu i susretljivost!
Miss Amber, if you are reading this, pm me ❤️:ljubav:❤️
 
23.04.2024
1
0
1
40
Kupio preko linde 3+1 auto gratis iz Srbije za 16€,plaćeno karticom 23-g,10€shipment total 26€.Stiglo mi je mejl obaveštenje da su novac primili i da šalju 24-g Stelth opcija.Obaveštavam kad stignu.Nadam se da će stići pre prvomajskih praznika
 
28.04.2024
2
2
3
24
Kupio preko linde 3+1 auto gratis iz Srbije za 16€,plaćeno karticom 23-g,10€shipment total 26€.Stiglo mi je mejl obaveštenje da su novac primili i da šalju 24-g Stelth opcija.Obaveštavam kad stignu.Nadam se da će stići pre prvomajskih praznika
Obavezno javi ako stize za Srbiju.Da vidimo kakva su iskustva nadam se da ce sve proci kako treba! @Trendline :let:
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
660
3.097
163
Osetim miris vasih hedova
Kupio preko linde 3+1 auto gratis iz Srbije za 16€,plaćeno karticom 23-g,10€shipment total 26€.Stiglo mi je mejl obaveštenje da su novac primili i da šalju 24-g Stelth opcija.Obaveštavam kad stignu.Nadam se da će stići pre prvomajskih praznika
Sa lindom sam od 3 narucivanja imao samo jednu prodju uspesnu a izgubio 200eura, doduse to je bilo pre 3godine ali posle gubitka od 200e, presao sam na herbies seeds i od tada nemam problema, ako i padne paket, ljudi vrate novac ili salju ponovo, zaista profesionalni, a tebi zelim mnogo srece i nadam se da ce bar nekom biti uspesno..
Edit: Pozdravio bi brata Bobby iz Bush planet Austria shopa, tamo sam nabavio semena koja sam hteo i licno ih posetio, zaista covek mi je pomogao mnogo i u savetima i u narudzbi, jer nisu imali sortu koju sam hteo licno pa su narucili i kad je stiglo otisao sam po to u Bec, zaista sve pohvale za njih Bush planet seeds i brata Bobby, sa njima je saradnja takodje na zavidnom nivo-u, jos kad u sred Beca poprica nasim jezikom, tacno milina slusati a pride sto sretnes jos ljudi u radnji koji pricaju nasim, prosto sam odusevljen hehe, srecna svima nova out i indor sezona :thumb:::listomahanje::
 
Poslednja izmena:

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
608
1.415
163
72
Narucio sam menke od Real seed comp. i paket je zapeo na carini te im je vracen nakon nekog vremena. Javili su mi a ja sam ih zamolio da mi menke
jednostavno posalju u pismu. Poslali su opet paket koji je opet stao na carini. Jel uopce moguce poslati menke u obicnom pismu iz Engleske bez
deklaracije ili nije?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DjedMraz

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
621
3.251
203
Teško ce ti netko znati odgovoriti na upit glede engleske osim ako baš slučajno stanuje tamo, male su šanse. Po ovome sta si napisao izgleda da nije moguce. Uvijek se ponešto da naučiti iz raznih iskustava. Javi ti svima nama jel moguće primiti poštom sjemenke iz engleske. Sretno, ili si skratit muke, naruči preko banera i nemaš brige. Stay high :rasta:


Youve Got Mail Computer GIF