Koliko riskantno?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
13.02.2015
34
8
8
33
Znači ovako. Imam rođaka iz Njemačke koji dolazI kod mene na ljeto.
Pošto nemamo namjeru plaćati nekome silnu lovu za malu količinu "cvijeća",rođak bi ponio od tamo.
U 5. mjesecu će mu procvasti par biljaka,tako da bi on ponio 50-100g.

Jel zna neko jel se ikad gledaju kuferi u putničkim autobusima na granicama iz Njemačke do Hrvatske? Ako da,koliko detaljno oni to pregledaju? ili samo bace brzinski pogled pa odmah zatvore kufer?
Svako ljeto dolazi ima već 4-5 godina i dosad mu nikad nisu gledali.

Da uvali među mudante ili na dnu čarape(a imat će ih dosta pošto dolazi na 2-mjesečni odmor)? :D
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Čista kocka. No ja ti mogu sa sigurnošću reći da se ovime riskira i robija, pa vi odvažite koliko vam je to pametno.
 
13.02.2015
34
8
8
33
Može još malo da ostavite temu jer me stvarno zanima šta ljudi kažu,i bitno mi je ovo.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
nema nacina da znas da li ce istresti sve iz busa, smo nesto na preskok ili nista. uglavnom nista, al ima i onaj marfijev zakon koji je uvek tu kad ne treba. sve je pitanje srece. kompletan bus se istresa kada postoji dojava, periodicno i rutinski mogu da zavire tu i tamo, a i ne moraju. u najvecem broju slucajeva turisticke ture prodju a da se sluzbena lica nekad ni ne pojave u busu, a ne nesto vise od toga. ali uvek postoji neko ali... a odluka mora biti iskljucivo na njemu, nije cak ni na tebi jer neces ti sedeti u busu sa 100 gr. medj mudama il vec negde :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
jezivo,...
Men' jednom na grani švabo reko...otvori torbu,reko nemoj švabo jedva sam je zatvorio ... i hopla,poiskakaše kulinove seke... jedva zatvorio.Spasilo mi kobaje puna torba šteka cigara.Čije je... ničije nije :D
Ma,šou program je na granicama :D
Najmanje smrdi u tegli staklenoj,zadihtanoj,al' tegla je glomazna.
Ma,užas :D
 
16.02.2015
0
0
0
31
imas 2 opcije po meni 100% sigurne
prva posaljes samo torbu autobusom i da je pretresu i nadju nece naci tebe ali ta je malo nesigurna jer mozes da izgubis to sto saljes
i druga lepo to stavis u gace ili poveci dzep i boli te uvo sigurno te nece skidati )
 
13.02.2015
34
8
8
33
Koliko je to fizički 50-100g trave? A da stavi u kesicu onu malu iz dućana(za stavljat voće i povrće),i onda u mudante?
Neće valjda džukela to nanjušit pizda mu?

I ti brate šta kažeš za slanje autobusom....zar ne postoji rizik da recimo pas to nanjuši,i onda čekaju mene na odredištu autobusa(Hrvatska),i onda me uhapse?
ili se može torba poslat bez imena na kojeg se šalje(moje ime)? Jel ja imam onda pravo preuzet tu istu torbu iako ne piše na njoj kome se šalje?
 
Poslednja izmena:

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
ne pise mu se dobro ako ga uhvate bilo sa 10 ili 100g trave...najbolje se ne igrat s time..ali ako ipak hoce riskirat neka pusti mastu na volju..u slucaju da pronadju paket,neka pazi da ga ne mogu povezat s njim..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful
13.02.2015
34
8
8
33
Onda mi se čini najbolja solucija da umjesto 100g(googla sam malo i izgleda dosta nemalo) stavi u neku kesicu 50g,oko toga namiriše nekim jakim dezodoransom,i metne u mudante doslovno....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
googla sam malo i izgleda dosta nemalo
skontao sam ja da nisi video 100gr. u zivo :) al bi ipak savetovao drugom da smota u gace... nije to par grama da stavis u dzep. sto ne probas ti da zasadis, procvetace ti takodje u 5 mesecu, a moz i u 3 ako krenes 12/12 od starta. pa kad to poberes onda stavi eto 50gr. u gace pa se vozaj evropom ;) ako bi zasadio do kraja meseca mogao bi obrati pre nego on dodje, i svi zadovoljni i ugostis ga ko coveka, nek ti posalje koju fem. menku i sve na mestu :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Staviš kesicu između siceva u busu di nitko ne sjedi i to je to. I ako nađu šta ti imaš s tim, ko zna kad je to netko zaturio. Samo nemoj otići iz busa i to zaboraviti kao ja što sam, mora da se netko opasno razveselio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Imbra Presvetli
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.