Jedan mali otočić

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
:puuuh:: i ostade živ :D
Niti ću se ja tebi skužat niti sam ikoga nazvao tovarom.Slika je stavljena u kontekstu otoka.Ovaj tovar nisi TI, već je taj tovar uslikan na jednom otoku Jeste li bili danas 'na zraku'?
Ime ove teme je :
Jedan mali otočič
U temi se priča naveliko i naširoko.Stavljaju se i slike.Danas popodne sam šetao sa svojim psom.Uslikao sam pšenicu.Dok sam ju slikao razmišljao sam o pozdravu Pantaganu i ovoj temi.Sa jednom autentičnom slikom iz moga kraja.
Koliko sam pročitao unazad par postova,došlo je do nekog nesporazuma.Brisanja nekih
postova,neznam koji su bili jer nisam u toku baš ovdje na 'otoku',zadnjih dana.
Uvjeravam te da je slika stavljena u kontekstu mora i ovog otoka i nikakve druge pobude nisu bile u pitanju.

Nadalje,ovdje moderiram JA i par mojih prijatelja.Šta god ti mislio,održavamo ovaj forum preglednim i lišavamo ovakve teme negativnih vibracija koju šire pojedini članovi širom foruma a koliko vidim i ti.
Smiri hormone ;)




 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD and Rancero

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Daj Falk,mislim da Venlo nije mislio za tebe da si tovar ili za ikog drugog već na samog sebe ili tako nešto,izrezio se čovjek.Meni sve govori mali zeleni sarkastični smajlić pored komentara.Bar sam ja to tako shvatio i mislim da ne griješim.Ode je najveći problem,ako to mogu tako nazvat,što se pisana riječ može tumačit na jako puno načina i to se događa,svi mi shvačamo kako smo raspoloženi u datom trenutku i po tome važemo riječi.Amo braćo,prijatelji i poznanici svi hip-hip-huraaaaaa


Edit: Kako u mene kažu-Bog-istina,javio se Venlo i potvrdio što sam i mislio.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Falket

Aktivan Član
20.06.2014
116
1.037
143
E !
panta moj , sta rec , Treban pazit opasno je ,očito ,pratit cu te svugdi ka i uvik,
Ni zinit vise necu ,netreba meni ovo, iden na godišnji !!! :) ,,, :joint2:
Pozdrav !!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Bit če bolje, netko viče
Na papiru mrtvo slovo
Na istoku stare priče
Na zapadu ništa novo

Na godišnji usrid sezone? Lipo, eto i mene :D
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Evo jedna zavicajna ;) , kao klinac sam provodio kraci dio lijetnih raspusta u Vela Luci.
Kalsika , stric imao slasticarnu tamo pa...
Sretao sam Olivera po mistu,neobrijan,obucen skoro pa ko klosar, tolko jednostavnosti u njemu, ne moze se rijecima opisat , dojmio mi se do neba .
@Pantagan @rancero sredio ,sad mozete pogledat :)
 
Poslednja izmena:

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
A ja ne mogu pogledat i neznan to rješit :( A svi lajkaju :plac:

Hvala @sharp , baš mi je legla :):thumb:
 
Poslednja izmena:

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Ne mogu ni ja pogledat ali sam imao isto iskustvo sa Oliverom u Luci.Dok sam radio na brodovima upo je i šetao po brodu i komentiro.Ma tako jednostavno i opušteno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Otocani moji,posle 30 dana evo ja pripalio jedan top mslm odokativno da je 2g znaci ljudi moji osecam se kao malo dete place mi se od srece jao cepilo me samo tako kao da sam seo na tutu i vozim se po basti i setim se foruma pa ova vuja ja dar od boga samo takav i recicu vam svima da vas volim onako kao da ste zvezde koje gledam svaku noc o svakoj zvezdi sam dao ime tu je panta,falket, zdrava trava,rancero,diva sativa,covek iz dzungle,power,venlo,bizzojoks,avantura pritajeni zmaj,tamara neka zvezda sa strane samo bane od nekud,jesam pored tamare,a mesec je vutragenjo kao kolovodja i naravno nas gresni dzape.. tako ste mi svi tu kad pripalim i onako top ide u krug al samo ga ja dimim :) al se ja nalupa ovde u pm sta da kazem ludiloooo auuuuuuuuuuuuuuuuuu bukvalno lajanje na zvezde otisao sam budi te dobri vodi te ljubav a ne rat peace rodjaci :banana_rasta::joint2:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Ok je Oliver :). Ja san ga upozno posli jedne njegove svirke, pa se i zabančilo :zvezda::. Davno bilo, lipo se popilo, a i dimilo se, pa se danas puno i ne spominjen.
Bi je kazin :D

Tooooo druže!!! A je te odnilo:rasta:sad si drugi čovik :mario::
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ja sam ga upoznao u vela luci pre 12 godina na odmori.
Jednostavan čovjek, ništa bahat. Tada mislim, da je imao neke zdravstvene
probleme i baš se oporavljao.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan and sharp
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.