Auto Super Hash [Pyramid] & Kaya Gold [Nirvana] - Outdoor 2015

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zbrdazdola

Aktivan Član
12.10.2012
76
317
53
cro
dosao je i taj dan umro je...Super Hash...malo me brine broj 1 jer ocito nije podnio dobro zadnju prihranu i imam osjecaj da sam ga trebao prije pobrati..malo plijesni ali pregurali bumo i to 001.jpg 007.jpg 004.jpg
zadovoljan kolicinom i izgledom i mirisom!!

Super precious my Hash-glavni top ko boca cole,puno lijepsi izgledom i stanjem, 012.jpg 013.jpg 014.jpg 015.jpg
i zajedno na susenju 018.jpg ...duzan sam neki SMOKE report od zadnjeg Hasha-19g-najbolji prijatelj i vjencani kum je dobio sina,zalomilo se i pusilo,jedno od cescis pitanja te veceri je bilo gdje ima za sredit te zize..pozzz svima
 

zbrdazdola

Aktivan Član
12.10.2012
76
317
53
cro
sharp pa nema labavo,nismo mali pa da cijelo selo mora znat...nebi ni nosio da nije takav razlog bio..ugl,zahvala svima na odgovorima i strpljenju,sad se idemo posvetiti Kayama na sajtu...razmisljam o nekom indooru i molio bi ako netko zna da mi odg..WTF zarulje od 125 w i 250 w,kakve su iste i jesu li za growanje a dojdu mi besplatno..trazio po netu pa nisam bas nesto iskopao..hvala jos jednom svima..pozzz i sretno
 

zbrdazdola

Aktivan Član
12.10.2012
76
317
53
cro
Hvala stipe i ostali,saznao sam da su halogene 125,250 i 400w..imam sve tri na lageru i slj tjedan cu probati doci do istih pa fotkam...pozz

Stipe-imaju plin u sebi..koriste ih mislim u halama na poslu..bas ga pokusavam nazvat al bit ce da spava..tek je 15h,hehe...


Znaci ovako-u zarulji je jos jedna manja koja u biti grije plin koji svijetli..i nije wtf nego vtf...
 
Poslednja izmena:

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Super Hash odbrojava zadnje sate do smaknuca!!na jednom vrhu se pojavila plijesan,nadam se uklonjena.kaliksi na glavnoj grani svi do reda osuseni,trihomi pa sigurno je nekih 40-50 % zlatnih..najavljuju lose vrijeme i rekao bi da je to to..sutra cu ih jos detaljno pregledati i odluciti..par slika,bila je total zurba

SH1-Pogledajte prilog 37592

SH 2-Pogledajte prilog 37593 Pogledajte prilog 37594..pozzz

85-55 starosti!!

Al cews se nauzivat..... kad odradim sve ove sto imam moram ponovit super hash
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zbrdazdola

zbrdazdola

Aktivan Član
12.10.2012
76
317
53
cro
Kaye na sajtu izgledaju sasvim ok..jednom tjedno dobivaju koku,2 zalijevanja tjedno i u cvatu negdje 3-4 tjedan.. 010.jpg

Kaya zbendana-od svega jedino mogu rec da ce dr puta dobit izolirku!! 001.jpg 002.jpg 006.jpg

Kaya strajkalica-bit ce mesa i na njoj..zadovoljan 004.jpg 009.jpg 007.jpg ...

S-hashevi na susenju i to je to za sad..pozzz svima i sretno
 

zbrdazdola

Aktivan Član
12.10.2012
76
317
53
cro
nedjelja,curama negdje 35+ vjerovatno oko 40 dana cvata i mogu rec da ulazimo u zadnjih 10 minuta :)..dlacice su stidljivo krenule smedzit a trihomi poceli izlazit na sve strane,vrhovi se debljaju a bome i mirisu-posebno strajkalica..padala kisa ali svejedno dobile danas koku..pa kad sam ih obisao evo i par slika

003.jpg 004.jpg 006.jpg

i zbendana iz drugog kuta- 002.jpg 001.jpg 005.jpg ..

jos da napomenem da su Hashevi u staklenkama,nisam ih vagao niti imam potrebe.dim je za sada lagan za pusit niti grebe grlo.
miris-komb bora,limuna i nekog parfema.
heavy'n'daily smoker zadnjih 20+g a osjetim jacinu sa prvim dimom..ponekad onaj osjecaj da jedva cekam doci npr.sa posla i zapaliti frulu,a nakon nje si mislim kaj mi je to trebalo i kad me vise bude pustila :lol:..fakat je jaka,testirana na par ljudi.pravi report kroz mj..pozzz i sretno
 

zbrdazdola

Aktivan Član
12.10.2012
76
317
53
cro
ah ovako...zajednicka- 001.jpg

kaya strajkalica-danas primjecena plijesanj na 3 vrha,mislim da je to to!!zaboravio mikroskop doma tako da cu sutra morati ponovno na sajt,trihaci gledani prije par dana i bilo 10% zlatnih,20%mlijecnih sa zlatnim glavama,a ostalo prozirni i mlijecni..najavljuju kisu tjedan dana..do sutra 005.jpg 004.jpg 003.jpg 009.jpg


kaya zbendusa-nisam primjetio plijesanj nigdje,kasni barem 10 dana..drzimo fige 006.jpg 007.jpg ..pozzz svima i sretno
 

zbrdazdola

Aktivan Član
12.10.2012
76
317
53
cro
ha,kao sto rekoh jucer Kaya strajkalica,pokoj joj dusi,naletila na skare i zavrsila na striku!!ustvari jos je 1/3 donjih i nezrelih grana ostalo..plijesni malo odn puno,skoro u svakom vrhu malo..znaci na vrijeme ju spasio muke,nadam se!!ove sta su ostale nema nigdje znakova..icu prekosutra u kontrolu 007.jpg 008.jpg 009.jpg
vrhovi lijepi,tvrdi,mirise po nekakvim borovima,trihomi svakakvi,kolicina-moglo i bolje ali meni do jaja!!

zbendana isto na par mjesta pokazala pocetak plijesni,odstranio koliko mogao..probat cu izdrzat barem 10 dana ali nema labavo,ak pocne ludovat ide na strik..jos da napomenem da nisam nicim spricao protiv plijesni i da je cijelo cvijetanje odradjeno na kokosjem gnojivu..pozzz i sretno:):spliff:
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
To si dobro reko, a sta se tice bljke u pravu si da je moglo bolje al svaka cast na odradenom grovu.Sve 5
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zbrdazdola