Analiza krvi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Wizara

Banned
Banovan
25.01.2016
0
0
1
26
Pozz moracu da vadim krv uskoro pusio sam weed 2 meseca svaki dan evo ne pusim vec 2,3 dana ali mislim da necu moci da izdrzim da ne pusim tako da me zanima da li ce se thc pronaci u krvi bez urina , ako neko ima iskustva..
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.824
2.698
Weed California USA
Postoji vec 400 ovakvih tema. Baci se na trazenje.
I kakvo je to pitanje? Odakle da mi znamo kada je test i dal ces ti izdrazat da ne pusis ili ne. Ak pusis, naci ce ti...ak ne pusis i prodje odredjeno vrijeme...nece.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
mislim da necu moci da izdrzim da ne pusim
Ovo je smiješno :D
Jel ideš na testiranje...ideš,jel' moraš biti 'čist'...moraš.
O čemu mi sada pričamo :D
Ajd' upisao sam u 'pretraži forum' ...test na marihuanu.
Vidi vraga,izbaci dosta tema :D
Vjerovatno negdje nešto piše.
Pročitaj polagano redom,pa baš ako ne nađeš ... možda će ti netko iz ovog šturog opisa tvoga problema nešto i odgovoriti.

edit;
Stipe,Stipe ... brži si od formule :D
 

Wizara

Banned
Banovan
25.01.2016
0
0
1
26
Smesno je da bas ne postoji vece zlo od coveka znaci ovo je horror jebeni zivot ovakav kako je jadno ovo stvarno su mi se smucili PAMETNI ljudi o ovom jebenom zivotu bas je tesko otkucati 50 tastera na testaturi ili ste bas naduvani da ne mozete da kucate? bas tuzno. Bolje da sam umro nego da zivim ovaj sranje usrani zivot
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.642
1.058
Jugoistočno odavde
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx and Garo

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
Smesno je da bas ne postoji vece zlo od coveka znaci ovo je horror jebeni zivot ovakav kako je jadno ovo stvarno su mi se smucili PAMETNI ljudi o ovom jebenom zivotu bas je tesko otkucati 50 tastera na testaturi ili ste bas naduvani da ne mozete da kucate? bas tuzno. Bolje da sam umro nego da zivim ovaj sranje usrani zivot

50 po 50 nakupi se em bezveze jedno te isto pises em punis mb na forumu radi gluposti.

ko sto venlo kaze jel moras bit cist moras pa sta onda ne mogu ovo ono bla bla bla.nije heroin pa da ne mozes prestat mjesec dana pusit.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.