Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.03.2024
2
6
3
26
Poz VUTRAŠIII nov sam na forumu i trebao bi mi samo komentar o biljkama valja li to čemu
Pazio sam na neke vrednosti zemlja voda itd a gnojiva su uglavnom bila iz super marketa
Prvi put se zanimam sa ovim, iskustvo je neopisivo ceo proces.....
I koliko još najbitnijeg dela čekanja do šišanja
Imam znanja koliko 2 meseca što čitam po forumu, nesto sam uspeo da uradim stigao sam pred kraj sa auto i na pola puta sa fem
Naručena nova semena auto, da se stigne neki dnevnik na brzaka i mentorstvo dok još bude suncaaa sa ozbiljnijom pripremom

Purple cookie kus
2 puta topirana, 2 puta malo zalomljena prilikom obaranja grana neiskustvooo 20240625_214541.jpg
20240625_214602.jpg
Purple bud automatic 1
20240625_204515.jpg 20240625_204910.jpg

2
20240625_204937.jpg 20240625_204924.jpg 20240625_204920.jpg
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.176
16.311
358
Pa kako da mi znamo koja je zemlja,kako si zaljevao,s čime,jesi hranio,s čime,jer autoflover , fotoperiodna ili iz pisa,pa može bit sve od navedenog ???
Dajte malo pomognite vi nama sa normalnim postom!!

Kizo nemoj me krivi shvatit,ali najiskusniji uzgajivači ne mogu ti dati 100% točan odgovor,jer ne znamo ni jednu stvaku koju si trebao pročitat u prvom postu!
Ja bi rekao da je previše vode,jer biljka se ne zaljeva od početka cijela,nego deci,dva vode oko biljke i kako raste,pojačava se voda. Ali ne znamo ni koliko,ni kad zaljevaš,tako da ti mogu pretpostavit,jer najčešča greška je baš to zaljevanje.

Kad zaljevaš biljku koja nema korjen,a zaliješ cijelu zemlju i tako svaki dan,vodeči se logikom,korjen je stalno u vodi i doslovno se utopi.

doljna dva lista totalno otišla, a ostatak raste bez ikakvih problema?
Da čitaš osnovne stvari oko uzgoja,znao bi da su ta dva kotiledona nebitni i večinom se to dogodi. A ovo da ostatak ide kako treba,baš i nije točno,samo još nije požutjela do kraja,a bude za dan,dva...
Ovako izgleda biljka koja ide kako treba IMG_20240504_135614.jpg oko 15. Dana mora ovako izgledt,samo je topana,ali fun lišče mora imat zelenu boju,ne žutu. Jbga sve nagađam,jer ništa nisi napisao!

@Gea. Ako si ju skinula cca 2 tjedna prije,što večina radi,to je rezultat. Ako se presuši,isto može utjecat,ali ne toliko da baš ništa ne osjetiš,samo onaj buzz od uvlačenja:)
Kad bi bili vidoviti,više bi pomogli. Svi samo problem izlože,a mi bi trebali znat, što je sve biljka prošla!
 
Poslednja izmena:
22.05.2024
12
3
3
26
Eto sad znam razlog, zaljevam svaki 3 dana, ali očigledno previše jer mi na dnu uvijek curi voda, prvi mi je Grow, raste na balkonu i Amnezia je, naravno ništa za zamjeriti i svaku kritiku prihvaćam, moja greška zbog ne napisanog, posto je konstanto vani kad god stavim prst unutra uvijek mi je suha zemlja, zato sam vjerovatno i pretjerao, zemlja je iz Kauflanda za zeleno bilje, gnojivo BioBizz, voda iz kišnice(ne mjerim PH)
 
Poslednja izmena:

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
646
3.336
203
mislim gle., mnogi bi sad tu trazili neke od desetaka mogucih razloga zasto te fleke po listu., uglavnom po meni to nije nista., uredno raste i cvjeta ,.i dijete kad je malo dobije kozice ili ospice a nije cinilo nista neuobicajeno., najbolji odgovor bi ti bio ., a to ti je tako jer tako mora bit., tko ce ga znati sa sigurnoscu. Ostavi ga kako je nista ne diraj kad ce doci vrijeme otpast ce na dodir sam kad vise netreba biljci.