Ako imate problem ovdje možete pitati iskusnije članove za pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.09.2009
56
81
18
40
Pozdrav svim clanovima.potrebna mi je pomoc.biljka je stara 28 dana .rezim svetla 18/6 .hps 400 w .temperatura u boksu je oko 23—25 kada je ukljucen hps ,a u mrku je oko 16—17 .vlaznost ne pada ispod 30 %. varira izmedju 30 i 40%. e sad problem je sto je ona izbacila pistile i pokazala pol pre oko 7 dana ,ali to su i dalje jedine pistile na celoj biljci.pistile su na samom vrhu ,na jednom mestu.svaki dan gledam vec sedam dana i nigde se vise pistile nisu pojavile.ne znam sta se desava.semenka je kupljena od deliciousseed— ,a zove se caramelo f1 fast version .vidim da je ukrstena sa automatikom,po tome zakljucujem da je autoflower i da ne treba rezim 12/12.sta da radim ?
 
04.11.2016
4
0
1
25
BiH
ANV1zxJ.jpg

Da li je ok ovo sve
ne znam puno o tome pa se trudim bilo kako
I vjerovatno ne trebam ovdje pitati al isto ne znam gdje da pitam
 
12.09.2009
56
81
18
40
Na njihovom sajtu nigde ne pise da je automatic.pise da je f4 auto x caramelo,a na nekom drugom sajtu pise da je autoflower.nije mi prvi grow,pa da ne znam kako izgledaju pistile,samo me je zbunilo.prebacio sam na 12/12
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.819
2.698
Weed California USA
Nisam ispratio pricu pa sam mozda padobranac....al cisto da pojasnim ono sto je i mene mucilo.
Ne crossa se ruderalis sa fp iskljucivo zbog automatizma ;) Koliko vidim breederi dosta koriste ruderaliz da skrate cvjetanje.
Ima nekih sorti koje su fp x rud. i nisu automatici, vec procvjetaju ovisno o foto periodu ali im je trajanje cvjetanja npr 40 dana.
Znaci ruderalis u ovom slucaju sluzi za skracivanje trajanja cvjetanja, a ne zbog automatizma.
....tako sam barem ja shvatio :)
 

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
gospodo vutrasi i prijatelji moji.....
imam nesto sto me baca na koljena a to je da sam na fem blubery izvadio sjeme.....
a nisam primjetio da je musko,znaci maknuo sam najmanju stabiljku,i ostavio da se proba i iz onog sitnog vrhica ispadne sjeme.....
i to je tvrdo po meni kvalitetno i zdravo za dalje.....
dal je itko imao takvu situaciju...
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ništa čudno,ne moraš baš na koljena :D
Sasvim je normalno da fem biljka ponekad izbaci koju bananicu i sama sebe opraši u svrhu produživanja vrste :)
Nema mjesta panici ;)
 
12.09.2009
56
81
18
40
Hvala stipe,ocigledno da je tako .na prvu sam pomislio da je autoflower.da sam znao ranije,davno bi je prebacio na 12/12 ,al sta je tu je,bice veca i bogatija.sad je 28. dan u vege .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
01.11.2016
3
0
1
39
cao svima imam uzasan problem ovo mi je druga uzgaja i vec sam 15 nedelju bilje su 2metra cvrt tek poceo i primetila sam da imam neke sitne inksete nemam pojma odakle su i kako da ih se resim . receno mi je da su ti isti inkseti problem sto biljka kasni i savetovano mi je da ih prskam bakinim receptom (voda beli luk pepeo i tecnost za sudove ) ali nesto nisam ubedjena da to pomaze molim za pomoc
 
01.11.2016
3
0
1
39
Sta vam treba od informacija u pitalju je skonk iz semena unutrasnje uzgajanje

pozdrav ljudi, evo sam uvatio ovoga malog ali na vecinu posta ''https://www.vutra.org/threads/kompletan-vodič-za-bolesne-biljke-probleme-sa-nametnicima-i-ph.9910/'' ne rade slike pa nisam u prilici da upredim da bi znao sta je, ako neko zna, pricajte sta je i kako da se rijesim. hvala, to je ovo zuto malo na srednji list posto ne umijem da zaokruzimPogledajte prilog 115782
imam isti problem buba i zbog njih mi biljka kasni i nemam pojma koko da ih se resim u principu biljka izgleda u odlicnom stanju ali cvet ne raste

evo sam se potrudio malo bolju sliku da napravim, o cemu se radi zna li neko? 20161106_221746.jpg
 
Poslednja izmena od urednika: