Iskustva prilikom porucivanja sa sensi-seeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.11.2023
3
1
3
18
Pozdrav narode!

Buduci da sam nov sto se tice uzgoja i porucivanja semenki, zanima me kakva su vasa iskustva i da li je iko u skorije vreme porucivao sa sensi seed-sa.

Konkretno me zanima koliko diskretno posalju paket, i da li je iko ikada imao problema sto se tice policije? (da li su vam ikada semenke bile zaplenjene ili ste imali ikakvih sudskih poteskoca)

Takodje, zanima me koliko je vreme isporuke. Na sajtu pise da im treba 2-8 dana, ali zanima me koliko je to u praksi.
Kako ste platili to? preko kartice ili cash koverta?

Svestan sam da se pitanje sto se tice porudzbine provuklo vec nekoliko puta, i sve sam ih pregledao, ali znacio bi mi odgovor, posto su svi postovi vezani za porucivanje semenki stari i po 10-15 godina... A jos manje ih ima vezanih konkretno za sensi seeds, odnosno nema ih uopste

Hvala svima :)
 
Poslednja izmena:

RAOZA.

KEEP IT ORGANICS
Poznanik Foruma
12.02.2017
887
4.590
163
Thiaoouba Prophecy
 

Ćyro

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
796
5.582
233
Dalmacija
Ljudi sade sensi konstantno, seedbank posluje godinama, more je tema u kojima se opisuju pozitivna iskustva.. kao i more dnevnika gdje se sade Sensijeve sorte.. tema je apsolutno bez potrebe otvorena..
Procitao je Raoza tvoje pitanje druze, ali svaki dan padobranci upadaju s banalnim pitanjima i zahtjevanjem da se bas njima odgovori.. nema smisla, da si citao, procitao bi i znao bi sve sto trebas da bez straha narucis sjeme.. ajde sretno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
30.11.2023
3
1
3
18
U redu, hvala na odgovoru, izvinjavam se ako sam nekog uvredio.
Da, video sam dosta dnevnika gde pise da su koriscenje Sensijeve sorte. Samo nisam konkretno naleteo na temu gde su ljudi pricali o porucivanju sa njihovog sajta.
Iako sam nedavno otvorio nalog, poprilicno dugo koristim ovaj forum, vise od godinu dana, i video sam da ljudi cesto ponavljaju ista pitanja, pa razumem frustraciju. Necu vise otvarati nepotrebne teme.
Hvala na odgovorima jos jednom