Vrste Medicinskog Cannabisa i njegovog djelovanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
u startu da napomenem kako cu pisati samo o osobnim iskustvima i onima za koje znam iz prve ruke.

G13 mi se pokazao odlichnim za opushtanje mishicha..ali i za bolove u vratnom dijelu kraljezhnice..mislim kako djeluje dobro i na bolove u zglobovima.
u manjim kolichinama je odlichan za relaxaciju..stres.i anxiozno-depresivna stanja..tenzijsku glavobolju...
radom podjecha na CBD sorte-kada su manje doze u pitanju.
veche doze daju puno intenzivniji "narcotic high" + primjetila sam da ne potiche apetit.

Afghan Kush - odlichan za bolove i nesanicu..takodjer dobar za glavobolju...malo jacheg narkotichnog djelovanja. provjereno dobar za Tourethov sindrom ( djeluje 3-4sata )..pa je vjerojatno dobar i za tikove i spazme..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tpaketc2c and CilI

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
iz prve ruke i sa sajta iz prvog posta
Alien Train Wreck - astma
Dynamite – astma

iz druge ruke
Posted 11 June 2010 - 03:13 PM
alien train wreck is good for asthma try it crossed with purple afgan. also cannasutra by delta 19 is good for asthma

jedino ne znam gde da nadjes bas taj trainwreck, onaj dynamite moze da se nadje (kucaj: next generation seeds) a cannasutra je od delta 9 labs, ne znam odakle mu delta 19?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Painkiller XL od RQS-a je odličan strain za one tko treba reducirati bolove uz naravno liječenje jer ima omjer 1:1 odnosno 9% THC-a i 9% CBD-a ali ako se fokusira isključivo na bol onda bi trebalo uzeti strain sa višim postotkom THC-a što onda naravno implicira drugačije djelovanje pa je upitna funkcionalnost osobe ukoliko ima obaveza i nemože biti u kući/krevetu.
Žena je koristila isto kao "joint" i dosta joj je pomoglo jer je funkcionirala normalno preko dana al nije zadovoljila potrebu glede redukcije boli što nam je bio glavni cilj, ali mislim kako bi pravljenje "ulja" bio pravi pogodak uz moguće usporedno dodavanja 2 vrste straina Painkiller+Euphorie ili Medical Mass znaći opcija 50/50%

Ovo je osobno iskustvo glede straina Painkiller XL.