Ulje kanabisa : doziranje, kvaliteta, reakcije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
17.02.2015
17
69
13
50
Evo po preporuci pokrećem ovu temu kako bi mogli svojim iskustvima i saznanjima pomoći onima kojima pomoć treba.
Pišite, ljudi sve što znate! Velika je frka, puno nam ljudi boluje, a bogami i umire NEPOTREBNO! Mi koji već imamo neka iskustva, možemo pomoći mnogima.
EDUKACIJA JE VAŽNA!
Čim uspijem objavit ću doziranje koje sam dobila uz ulje, nadam se da je doziranje po sistemu "zrno riže" prošlost!
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Evo ja ću se prvi pohvalit kako sam sinoć išao na hitnu koliko sam bio usran i koliko mi je bilo loše...nabavili smo ulje navodno od ricka simpsona,iz češke...i kao i svaki put,probam uzet kapljicu...ovaj put ulje nije bilo u šprici nego u bočici od 6ml...i ja s prstom "obrisao" čep,bilo je vjerovatno više od kapljice...:D I nakon cca 2h...malaksalost,panika,treso sam se sav...problijedio,gubio osjećaj u lijevoj ruci,utrnule mi uši...totalna nestabilnost na nogama...kao da ću se srušit svakog trenutka,past u nesvjest...i tako ja otišao na hitnu za svaki slučaj nakon cca 2h muke:D taman mi dobro došlo malo šetnja na zraku,vožnja itd...išao u biti samo izmjerit tlak i puls itd,sve ok...ono tko zna...taman me tada počelo bacat na spavanje žestoko...evo danas sam još sav ošamućen lagano...izgleda da sam malo pretjerao s uljem,koje inače ne koristim,nego ono...svakih mjesec dana imam priliku probat 1 kapljicu...jako jako neugodno iskustvo...:lol:
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ma išao sam da mi tlak izmjere,ženu panika ulovila...ja reko ajd,barem ću se prošetat...:lol: Inače uzmem "zrno riže",ovaj put sam onako otprilike umočio prst:D
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
i, onda, koliki ti je bio tlak i sve ostalo?
 

Moj put

Aktivan Član
15.11.2014
178
416
63
zar ti nije jednostavnije iz zabave zapalit, nego raditi te torture s uljem?
btw, mislim da autorica teme nije imala u vidu ovakvu edukaciju, al' ajd dobro. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI and t@mara

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ucenik vjezbao sa uciteljem 4 osnovna nacina kako savladati protivnika. Poslije nekoliko godina vjezbe ucenik rece: Sad sam naucio kako da te savladam! Znam sve sto ti znas plus mnogo sam jaci i mladji od tebe. Krene na ucitelja a ucitelj ga u par poteza savlada i baci na zemlju. Ucenik razocaran rece da nije fer sto mu nije rekao za peti nacin. A ucitelj mu kaze da je peti naci individualan za svakog od nas. Kada upoznas sebe i svoje tijelo znaces koliko si jak i kako se postaviti na odnose stvari i zivota oko sebe. Tako i sa uljem previse je faktora koji se baziraju na individualnom nivou. Tema je prilicno ozbiljna da bi se lupetalo tako da cu je zatvorit jer ocekujemo od @mario339 i par iskusnih uljara da nam opisu ta "cetiri osnovna" nacina a ispod njegovog posta ljudi mogu da pisu svoja individualna iskustva.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.