Trebam info

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.09.2023
0
2
3
26
Zdravo

Trebaju mi info ooo to koliko vremena treba da bilka ne auto doze do cvetanje i koliko moze podneri hladnocu jer radise za outdoor a ide vec zima.I da naglasim semenke su iz posledne turi koju sam kupio i bilke su nasadzeni u kantama od 25l.
I vec mnogo dobro napredzuju dali bi mogao sve to da ptemestim u zatvoreni prostor
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PsiloCann

PsiloCann

Banned
Banovan
26.04.2023
71
400
53
Grmlje 2. odvojak
da, ako su u posudama možeš seliti, ali nebi trebao brinuti, one svaki dan ako noć bude 5 stupnjeva zima, preko dana nakon 15 stupnjeva normalno žive, kad je hladnije samo malo hiberniraju kao, uspore, no odrade sve kako treba, nemoguće da si na mjestu di je prehladno već, još mjesec dana minimalno možeš vani bit
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tragedija
14.09.2023
0
2
3
26
Pa. I na balkanu nije toliko hladno sad za sad ima 13 nocnu 30 preku dana a koliko pi trajako sav taj proces hvala ti na info ♥️
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PsiloCann
14.09.2023
0
2
3
26
Necu da izumru sad za sad imaju 2nedelje dal treba da ooristim one hemikalije ili mogu samo nastavit za vodom ??
 

PsiloCann

Banned
Banovan
26.04.2023
71
400
53
Grmlje 2. odvojak
treba prihrana neka ako možeš, ne da spališ samo sad na kraju, slobodno čekaj kraj vani, na najboljem mjestu na planeti živimo za taj cvijet, nigdje nije bolje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tragedija