Tamo gdje MODERNA MEDICINA PRESTAJE (dnevnik terapije uljem konoplje rak pluca)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
nije toliko puno po meni nekih 10-15, ne moze po danu jednostavo je osamuti previse i ne moze hodati govoriti koliko je zamanta, nocu uzme povecu dozu danju jednostavno ne moze, postepeno povecaje koliko god moze podnjeti
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
onda se jos malo strpite prije kemo nek samo roka po ulju bar 20- 30 ml po meni da procisti organizam od svih sranja i pocne sa napadom na tumre maligne stanice i metastaze
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Majka je bila na kontroli cekaju se nalazi jos neki doktorica kod koje je bila na kemo je nije prepoznala koliko dobro izgleda ,ali ju je htjelaopetnakemojer se ona protivi biljnim terapijama nije joj dala stare nalaze kao da nece da imam uvid u prvo bitno stanje al morace joj to dat jer su to prava pacjenta ,u medu vremenu je otisla i na ultrazvuk jetre koja je puna bila metastaza kao mali cvorovi velicine graska e sad te metastaze su pocele odumirati i to u velikom broju na snimci su crne sto znaci da su suplje,mrtvei ne prokrvljene,na zuci i bubrezima nema nista sto znaci da bolest ne napreduje stovise unazaduje se sto je pokazatelj da je ljecenje zasad veoma uspjesno i da se da vratit film na pocetak vise za koji dan kad dodu jos neki nalazi(rengen pluce) a za jedno 2 tjedna ce na CT cjelog tjela,,,
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
nakon svega ocete ici na jos kemo terapije? drago mi je citati ovako napredak kod ljudi i ozdravljenje, meni je stara super, ja najradije je ne bi ni slao na kemo, ali stari pizdi pa ono...


zelim vam brz oporavak svima...
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
koliko god ljudi znali koliko je kemo stetna opet je nemaju hrabrosti odbit kad je ovi gore skolovani doktori toliko podrzavaju :sad2:

WEEDetix nisam ni sumnjao u rezultate i ovo sto cinis ce vjerovatno biti zvijezda vodilja mnogim drugima oboljelima od karcinoma :respect:

veceras krecem sa cijedjenjem sokova od lisca i trazenjem najprihvatljivijeg okusa a u utorak startamo sa terapijom pa cu da vas obavjestavam o svemu..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar and dk1litk
06.08.2011
13
6
0
108
Sve sam pomno proučila, i imam jedno pitanje....obzirom da sam bolesna i tijekom dana pomalo pušim jer mi to smiri mučnine (konzument sam dugo, ali do sada je to bilo samo u rekreativne svrhe), zanima me da li bih stigla, obzirom da je već sredina svibnja, posaditi nekoliko biljki, dočekati da ih poberem i napravim ulje koje bi mi, uvjerena sam, moglo pomoći. Ovo što tijekom dana duvam i što mi koliko toliko pomaže nije kvaliteta koja je potrebna za lijek, jer sam to nabavila preko neke 3.ruke.
Pošto je u Sloveniji u Smart shopu moguće kupiti kvalitetno sjeme, zanima me koja vrsta je preporučljiva za pravljenje ulja.
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru, i nadam se da ovim pitanjem ne kršim pravila Foruma. :thankyou:
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Možeš bez problema stići. Neznam zašto mnogi govore da je kasno. Ja osobno sadim sve do 1.7. i sve se stigne. Što se tiče sorti kvalitetnih za izradu ulja ima ih malih milijun. Prvenstveno gledaj da biraš neku indiku sa visokom razinom THC-a i dobrim urodom. Možeš probati sa nekom tipa:
-Tutankhamon
-Mazar
-Satori
-White Widow
-OG Kush
-LSD
-Critical
....itd..itd..
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Moja lavica je nocas zaspala pogorsalo se naglo zadnji tjedan dana jetra je pretrpila ociti previse uprkos tome stosu metastaze pocele odumirat bilo ih je previse disala je normalno i tumorna plucima se smanjivao ali jetra je otkazala natekla zadnja dva dana ju je bolilo ni ulje nije pomoglo ni nista tlak je pao i jucer ju je hitna odvezla stabilizirala se i zaspala nocas vise se nije budila,,,,,, sve je islo dobrim putem ali ocito je stvarno bilo kasno barem je dobila dodatnih
6 mjeseci uz obitelj i nije se mucila ,zivotne navike i prehrana odnjele su svoj danak imala je volju ali tjelo je bilo preistroseno za borbu koju je do prije tjedan jako dobro vodila RIP MAMA
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
prijatelju dok sam otvarao dnevnik ocekivao sam potpuno suprotnu vijest, al ovo me je bas pogodilo stvarno sam vjerovao da sav trud i znanje koji ste ulozili ce donijet zdravlje tvojoj mami al ocito da je previse pretrpila i nije imala snage da se izvuce..

Iskrena sucut tebi i obitelji i drzi mi se ucinio si stvarno puno za nju al i za mnoge druge..