Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.363
258
Ma znam da je Pero emotivac ali kontam moralo ga je sa neke strane dokačiti inače čemu nerviranje... :D

Evo mene nervira već 2 dana što prijateljica ima psa kojeg ne zna kontrolisati a misli da joj super ide. Jeste da pas već ima više ubistava od Ramba, od kokošaka do ovaca, ali zanese se slatkica... :fuck:

Neko veče mog psa pokušala ubiti. Jedva su je odvojili od nje. Velik i jak pas. I još se pokušala posle "kazne" provući pored prijateljice u auto za mojim psom da je napadne opet. Ja nisam bio prisutan ali kad sam video mog psa kad su stigli kući, poludeo sam. Pola vrata u ranama.

Juče dođe ta prijateljica i pričamo te je pitam kako je kaznila psa pošto bi ova moja bila na lancu bez hrane nedelju dana da tako nešto uradi (nezamislivo mi je da se to ikad i desi). A ona krene objašnjavati, sve mlateći rukama da dočara, kako je odmah svalila na pod i "ovako" je lupala, baš jako. Tapše i objašnjava dalje kako psi imaju osetljive uši i nastavlja. "Inače se mi puuno mazimo. E pa to veče se nismo mazile. Ali već sledeće jutro jesmo". Dok ona to priča ja tek onda kontam da je ovo tapšanje od malopre stvarno bilo samo to - tapšanje. I razmišljala je da li da joj da hranu ili ne ali je ipak dala.

I to je to! ::ludak:: Kazna za to što je pokušala ubiti mog psa, a znam za bar 2 ista slučaja od pre, je tapšanje pored ušiju i nemaženje to veče. Dala joj hranu sat vremena nakon toga. Pa nagradila si je, idiotu, kakva kazna...

Srećom je žena skontala po mojim pitanjima koliko besnim pa je skrenula nekako priču na negu rana, itd. a ja uspeo dovoljno iskulirati da odem smotati i šetati po bašti sa decom.

Samo, ceo dan se u glavi svađam sa ovom budalom. Moram pričati sa njom a ne znam kako mirno reći neke stvari jer čitav njen pristup je pogrešan i već puno puta sam je pokušao ispraviti kad radi gluposti. Mislim da ne shvata ozbiljnost situacije i koliko je opasan taj pas bez kontrole. Ne mogu ni zamisliti šta bih uradio i njoj i psu da je ovu moju ubila...

Evo sad moram još jednog smotati, iako sam jednog popušio pišući ovo. Ufff...
 

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.770
10.140
358
@Jolly Joker razumijem te u potpunosti, to "žensko" kažnjavanje velikog psa je iritantno do jaja:fuck:.
Žensko je pod navodnicima da ne ispadnem šovinista, al žene se kroz život vode emocijama, a muškarci logikom. Bude im žao udarit kako treba i zbog toga ne postižu ništa. Jbg, treba prihvatit i ne družit svog psa s njenim:)
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.363
258
Ma pas sad ima električnu ogrlicu i uskoro će i brnjicu. Usrala se i ona kad je videla šta se desilo.

Nemam ja ništa protiv učenja pasa bez udaranja ali onda je hrana, povodac, lanac, itd. glavni alat. A ona hrani psa ceo dan,bez obzira šta radi, plus one kolačiće i sranjčiće svako malo. Često i nakon što napravi sranje ona da psu nagradu jer je došla kad je zvala. Ali naravno da će doći, zna i ona šta sledi...

Kazna nikakva, nagrada za pogrešno ponašanje, i na kraju joj čudno da je pas ne sluša... :fuck: